Skocz do zawartości

Przyczepa na blachach z DK ...


bogumillasinski

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, danielpoz napisał:

Sprawa się pięknie wyklarowala. Uwaga na oszusta! 

Oszukał Cię? 

Ciekawy hejt.  Też jest karany . 

Przed kupnem swojej pierwszej przyczepy byłam w wielu miejscach  i dużo widziałam. 

Dodam jeszcze, że na własne oczy widziałam przyczepy gdzie był ich generalny remont. 

Ale co tam to legalne bo "Pan x" wystawia fakturę VAT marżę. 

Po pierwszym deszczu tragedia bo zacieka ..... 

 

 

Edytowane przez Aas123 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aas123 należałoby na początku się przywitać. A przy okazji jak już tu jesteś to możesz mnie jakoś naprowadzić jak do Ciebie trafić, żebym nie błądził niepotrzebnie? Chciałbym kupić nową przyczepę a Ty wydajesz się sprawdzonym i wiarygodnym sprzedawcą.

P.S. Umowy możemy w ogóle nie spisywać -wystarczy ustna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak nowa to do salonu zapraszam . 

Zajmuje się czymś innym niż handel , i na co dzień mam do czynienia z dokumentacją  pojazdów oraz przepisami.

  To można  nazywać , że tematy te znam  " od kuchni "   . 

 

 

21 minut temu, mirmar napisał:

Aas123 należałoby na początku się przywitać. A przy okazji jak już tu jesteś to możesz mnie jakoś naprowadzić jak do Ciebie trafić, żebym nie błądził niepotrzebnie? Chciałbym kupić nową przyczepę a Ty wydajesz się sprawdzonym i wiarygodnym sprzedawcą.

P.S. Umowy możemy w ogóle nie spisywać -wystarczy ustna.

przesyłam naszą rodzinną perełke z której jak wcześniej wspomniałam jestem zadowolona . 

Nie Anglik ani Francuz zresztą widać stan . 

IMG-20190523-WA0020.jpg

IMG-20190523-WA0021.jpg

IMG-20190523-WA0022.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma de facto na codzień do czynienia z dokumentacją pojazdów i przepisami ;).

A jeśli chodzi o pracę w urzędzie...to akurat,niestety,u nas w kraju ciągle jest tak,że co urząd to inaczej. Sam od 2 lat podlegam pod inny powiat i widzę ogromne różnice w podejściu (piszę o wydziałach komunikacji). W Łodzi nie przeszły by rzeczy,które przechodzą w moim obecnym urzędzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, poziom napisał:

Każdy ma de facto na codzień do czynienia z dokumentacją pojazdów i przepisami ;).

A jeśli chodzi o pracę w urzędzie...to akurat,niestety,u nas w kraju ciągle jest tak,że co urząd to inaczej. Sam od 2 lat podlegam pod inny powiat i widzę ogromne różnice w podejściu (piszę o wydziałach komunikacji). W Łodzi nie przeszły by rzeczy,które przechodzą w moim obecnym urzędzie...

Nie do końca ma do czynienia codziennie . Akurat w kwestii pojazdów. 

Zgodzę się z tym w 100 % że co urząd to inna interpretacja przepisów.  

Brawo ! Pierwszy kto zrozumiał o co mi chodzi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Maximus dzięki za odpowiedź. A jak to się ma jak ciągniesz lawetę na blachach dk i masz pl blachy na aucie. Psiarnia się nie przywali? I jeszcze sprawa tego OC. Jest duńskie czyli jak będę w pl musze wszystko przejerestowac w ciągu 30dni i wykupić nowe OC tak? Umowy spisywać w języku angielskim pewnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, wilkubone napisał:

Maximus dzięki za odpowiedź. A jak to się ma jak ciągniesz lawetę na blachach dk i masz pl blachy na aucie. Psiarnia się nie przywali? I jeszcze sprawa tego OC. Jest duńskie czyli jak będę w pl musze wszystko przejerestowac w ciągu 30dni i wykupić nowe OC tak? Umowy spisywać w języku angielskim pewnie?

Nie ma znaczenia że masz dwa pojazdy zarejestrowane w dwóch różnych krajach. Tak musisz przerejestrować i zrobić ubezpieczenie OC w PL. Na przerejestrowanie masz 30 dni od daty na umowie kupna/sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.