Skocz do zawartości

Międzybrodzie Żywieckie - Camping PTG "Sokół"


pawel1966

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo ludzi przyjeżdża na weekendy w Beskid Mały. Masz rację, szlaki są bardzo malownicze. Dla dzieciaków też jest sporo atrakcji. Byliście na Żarze to wiesz. Anomalię magnetyczną znaleźliście? Będąc w Beskidzie Małym warto wybrać się do Etnoparku w Ślemieniu, szczególnie z dzieciakami. https://magneticlife.eu/polska/etnopark-w-slemieniu/

Wracając warto wjechać na Łysinę, też się dzieciakom spodoba. Tam warto się wybrać jak jest dobra widoczność. https://magneticlife.eu/polska/lysina-czyli-scieszkow-gron/

Sporo wrażeń gwarantowanych. To kilkanaście kilometrów od kampingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, Kevin napisał:

Fajnie tu jest, ale nie doczytałem ze nie ma podłączenia do prądu. 

Kurcze 1 raz na akumulatorze. Oszczędzam prąd jak marynarze w zanurzeniu we filmie Das Boot ?

ktoś już pisał oplata za sztrom jest prawie groszowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2019 o 02:35, Kevin napisał:

Ino do pewnego miejsca na cempingu. Inaczej mówiąc brak zasięgu :)

prąd w początkowej części kampa.

.....ale jest klimat ?

Mam prośbę, ja akurat od prądu jestem uzależniony, czy wobec ograniczeń z dostępnością przyłączy da się sensowną miejscówkę znaleźć w okolicach ostatniego punktu ? Czy wszystko oblegane i ciasno wszędzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kevin napisał:

Jeżeli masz długi (Ok. 50m) przedłużacz to spokojnie dasz radę.

 

Mam ze 40m, więc liczę że coś się znajdzie - planuję  tam zawitać w przyszły weekend. 

I jeszcze jedno - komary dają żyć wieczorem :D ?

Pozdrawiam 

Edytowane przez rumpel (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kevin napisał:

Komary, nie aż tak. Off lub inne pomagają. 

Swoją drogą, nie wyobrażam se karawaningu bez aku. No ale o gustach się nie dyskutuje ;)

To nie kwestia gustów, lecz priorytetów - gdzieś tam jest w planach ...?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że post pod postem, ale dopiero teraz zauważyłem, że ten kemping jest usytuowany wzdłuż głównej, lokalnej drogi ? i każdy przechodzień idący chodnikiem ogląda mnie jak wypoczywam. Każdy przejeżdżający samochód słyszę  za ścianą.  Dziwnie blisko drogi to pole jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się inaczej niż pisząc posta zadając pytania na forum ?

droga jest bardzo mało uczęszczana, a do miejsca gdzie postawisz cepke kilkadziesiąt metrów. 

Ja jak dużo innych postawiłem ja tyłem do drogi i frontem do jeziora. Nikt na mnie nie patrzał.

ale fakt żona dojechała dopiero w niedzielę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.