Skocz do zawartości

Międzybrodzie Żywieckie - Camping PTG "Sokół"


pawel1966

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Godzinę temu, jaceek1 napisał:

Witam.

Jakie ceny są na polu namiotowym Sokół, bo nigdzie nie mogę znaleźć.

 

Cena za dwie noce dla naszego zestawu to 78 zl. Dobtego dojdzie beszcze jakas groszowa oplata za prąd. Warunki trochę spartańskie więc cena niska.. Ale nam sie podoba bo jest tu całkowity spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, pawel1966 napisał:

Cena za dwie noce dla naszego zestawu to 78 zl. Dobtego dojdzie beszcze jakas groszowa oplata za prąd. Warunki trochę spartańskie więc cena niska.. Ale nam sie podoba bo jest tu całkowity spokój

A są tam jakieś miejscówki na rozbicia zestawu z bezpośrednim widokiem na jezioro ? Czy wszystko zajęte przez stacjonarne przyczepy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, rumpel napisał:

A są tam jakieś miejscówki na rozbicia zestawu z bezpośrednim widokiem na jezioro ? Czy wszystko zajęte przez stacjonarne przyczepy ?

Są wolne miejsciwki przy jeziorze. Albo blisko recepcji tam gdzie my staliśmy, albo dalej wzdłuż brzegu. Ciagnie się to przez dobre 300 metrów

20190518_203028_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto! Tym bardziej,że właściciel bardzo dba o to żeby był spokój! Blisko recepcji znajduje się kilka przyczep rezydentów, głównie wędkarzy, A dalej jest sporo miejsca wzdłuż brzegu więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie jesli nie szuka campingów z najwyższej półki:):):)

Pełniejszą relację z tego miejsca być może przedstawi na swoim vlogu nasz forumowy kolega @Voku. który wraz z rodzinką odwiedził nas tuż przed naszym wyjazdem! Bardzo Wam z Ewą

@Voku dziękujemy za miłą rozmowę i spotkanie!  Możemy się gdzieś wybrać wspólne w najbliższym czasie i myslę, że będzie o czym pogadać przed wakacjami jesli wybieracie się  do Grecji. 

Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy za wizytę!

A my , między burzami przedarliśmy się już  do Krakowa bez większych problemów.

Reasumując - Wg. mnie, miejsce godne polecenia, choć w ten weekend ze względu na pogodę było tam niemal pusto. W sezonie lub słoneczny weekend może być tam tłoczno.  Właściciel jest ciągle na miejscu, ściśle przestrzega porządku i ciszy nocnej. Teren jest co prawda otwarty ale bardzo bezpieczny. Można znaleźć sobie miejsce wzdłuż brzegu trochę dalej od "recepcji" mieszczącej się przy wjeździe w przyczepie kempingowej) Ale widzę,że chyba będzie tam się coraz więcej zmieniać na korzyść bo toalety są nowe, oddzielna kabina prysznicowa jest czysta i nowiuteńka (gorący prysznic wymaga opłaty. Automat pobiera 5 zł). Woda zdatna do picia,. zlewnia WC w pobliżu recepcji. Podłączeni do prądu - płatne za dobę lub wg licznika. Ale uwaga - my mieliśmy elektryczne go grilla (2,0 kW), włączony bojler Truma i niestety wywaliło nam bezpiecznik. Normalnie do dyspozycji są zabezpieczenia 6 A więc nie za wiele...( ale podobno i tak więcej nie wolno).

20190519_135104.jpg

20190519_111857.jpg

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuje za miłą rozmowę,  pewnie gdzieś tam się jeszcze spotkamy , może w Grecji, może uda się w jakiś weekend przed wakacjami :D. Będzie bardzo krótka relacja w najbliższym filmiku z tego pola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Voku napisał:

Również dziękuje za miłą rozmowę,  pewnie gdzieś tam się jeszcze spotkamy, może w Grecji :D. Będzie bardzo krótka relacja w najbliższym filmiku z tego pola.

To podeślij linka do filmu w tym wątku :) - gdy już będzie dostępny. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Voku napisał:

Również dziękuje za miłą rozmowę,  pewnie gdzieś tam się jeszcze spotkamy , może w Grecji, może uda się w jakiś weekend przed wakacjami :D. Będzie bardzo krótka relacja w najbliższym filmiku z tego pola.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2019 o 21:51, Kevin napisał:

Ja też bardzo jestem ciekaw relacji. Kilkadziesiąt lat jeździłem z rodzicami nad żywieckie jezioro. Generalnie syf smród bród malaria. I niedofinansowanie plus śmietnik wszędobylski. Było to od strony Żywca. Jednak były to lata 80,90. 

Teraz nie wiem jak jest. 

Dlatego Paweł jestem bardzo ciekaw Twojej relacji! Czy i ile zmieniło się na plus!

Ps. znalazłem taką fotkę w sieci, która przedstawia to o czym mówiłem. Liczę że się dużo zmieniło.

 

żywiec.jpg

Zmieniło się wszystko. Nad kaskadą Soły można spędzić nie tylko weekend, ale całe wakacje i to nie raz. Poczytaj https://magneticlife.eu/polska/beskid-maly/kaskada-rzeki-soly-atrakcja-turystyczna/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kajman To racja. Woda, góry, rowery, kajaki i żagle. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jest gdzie połazić po niezbyt wymagających szlakach. My poszliśmy z góry Żar w kierunku Kocierzy - przepiękny widokowo szlak, bardz dobrze oznakowany po drodze  mijaliśmy szałasy, przy których przygotowano miejsca na rozpalenie ogniska. A Międzybrodzie ,czy Bialskie, czy Żywieckie to doskonały punkt wypadowy również na inne górskie szlaki wędrówkowe jak np Pilsko, Skrzyczne czy Barania Góra. To wszystko w promieniu kilkunastu do kilkudziesięciu kilometrów. Dojazd np. z Krakowa czy Śląska nie zajął nam więcej niż 1,5 godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.