Skocz do zawartości

Międzybrodzie Żywieckie - Camping PTG "Sokół"


pawel1966

Rekomendowane odpowiedzi

Po majówkowym, pięknym ale chłodnym Roztoczu czas na kolejny weekend z przyczepką - tym razem tylko trzydniowy - Trzeba przedmuchać burstnerka po tych deszczach:):) Chcieliśmy pojechać do Międzybrodzia Bialskiego na "rodzinne pole namiotowe" i okazało się, ze jest tam zlot camperów. Więc znalazłem coś po drugiej stronie jeziora, czyli camping ( pole namiotowe) Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół". Już rozmawiałem z recepcją - jest czynne, nie musimy rezerwować miejsca , są podłączenia do prądu i sanitariaty.  Wyruszamy w piątek i wracamy w niedzielę wieczorem. Czy ktoś z forumowiczów tam ostatnio był? może na majówce? ciekaw jestem opinii, bo nie znalazłem w wyszukiwarce niczego co dotyczyłoby tego miejsca. Po drodze chcę zajechać do Goliata i sprawdzić luz na suwadle i ocenić jego stan przed wyjazdem na wakacje,  kupić parę pierdołów oraz mieszek ( wyrwało go spod zaczepu - prawdopodobnie podczas przeglądu przy próbie hamulców, bo  przed wjazdem na stanowisko był cały.) Mamy również nadzieję odczarować pogodę i połazić w sobotę i niedzielę po okolicznych górach. Może na Pilsko a może na  Kocierz na piwko przez górę Żar.  Ciekaw jestem opinii jesli ktoś z Was tam był:)

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hej. Ja byłem tam na kilka dni na początku kwietnia. Było jeszcze przed sezonem więc była opcja tylko biwakowania. Prądu nie brałem bo mam panel, z sanitariatów nie korzystałem bo były w trakcie remontu. Akurat kafelkowali jak przyjechałem tak więc powinno być ok teraz. Kamping dość długi, troche stacjonarnych przyczep. Dużo koszy na śmieci z workami. Bardzo dobry wjazd dla zestawów. Jako iż przed sezonem pusto to miejsce bezpośrednio nad zalewem, co było dość fajne, Pan na recepcji bardzo miły. Ogólnie dobre wrażenia. Byłem na spacerze obok pola o którym mówisz i wydaje mi się że z zestawem dużo trudniej wjechac/wyjechać niż na sokół. Dodatkowo "Sokół" bardziej pośrodku niczego więc pewnie będzię spokojniej.

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szymonw dziękuję:) Pan z recepcji faktycznie miły i chyba wszystko działa a szczególnie sanitariaty, bo podkreślił,że są:) Jesli chodzi o  to utrudnienie z wjazdem/wyjazdem to masz na myśli rodzinne pole namiotowe? ale to jest po drugiej stronie zalewu. A j a chcę jechać właśnie do Sokoła.

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Wjazd do rodzinnego z wąskiej drogi, więc się da ale trzeba by było uważać aby nie zahaczyć. Pierwotnie chciałem na "rodzinne" jechać ale jeszcze nieczynne było. Miałbym bliżej do startu na "Czupiel", sklepu itp....  Ale biwakowanie bezpośrednio przy lini brzegowej zalewu wydaje mi się lepsze :)

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardzo jestem ciekaw relacji. Kilkadziesiąt lat jeździłem z rodzicami nad żywieckie jezioro. Generalnie syf smród bród malaria. I niedofinansowanie plus śmietnik wszędobylski. Było to od strony Żywca. Jednak były to lata 80,90. 

Teraz nie wiem jak jest. 

Dlatego Paweł jestem bardzo ciekaw Twojej relacji! Czy i ile zmieniło się na plus!

Ps. znalazłem taką fotkę w sieci, która przedstawia to o czym mówiłem. Liczę że się dużo zmieniło.

 

żywiec.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja

1 godzinę temu, szymonw napisał:

Tak. Wjazd do rodzinnego z wąskiej drogi, więc się da ale trzeba by było uważać aby nie zahaczyć. Pierwotnie chciałem na "rodzinne" jechać ale jeszcze nieczynne było. Miałbym bliżej do startu na "Czupiel", sklepu itp....  Ale biwakowanie bezpośrednio przy lini brzegowej zalewu wydaje mi się lepsze :)

Szymon

Nie przesadzajmy wjeżdżam na rodzinny swoim zestawem bez problemu, widziałem już gorsze wjazdy.
Co do Sokoła byłem 2 lata temu jeśli to ten o którym mowa, ale wtedy to nie było nic ciekawego kawałek polanki bez ogrodzenia, prąd można było sobie podłączyć sanitariaty wtedy nie za ciekawe. 

20170604_154534.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2019 o 20:55, szymonw napisał:

Tak. Wjazd do rodzinnego z wąskiej drogi, więc się da ale trzeba by było uważać aby nie zahaczyć. Pierwotnie chciałem na "rodzinne" jechać ale jeszcze nieczynne było. Miałbym bliżej do startu na "Czupiel", sklepu itp....  Ale biwakowanie bezpośrednio przy lini brzegowej zalewu wydaje mi się lepsze :)

Szymon

Witam na Rodzinne da się wjechać długim nawet bardzo długim zestawem końcem sezonu 2018 był tam Niemiec kamperem z przyczepą kempinkowa zestaw 14metrow. jest brama 3 skrzydłowa jak coś jest dużego to jest otwierany 3 element bramy.naprawde to jest najlepszy kemping w okolicy trzeba tam być i to poczuć ta rodzinną atmosferę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też będę dzisiaj na Rodzinnym, zawsze możesz podejść i zapytać może coś się zwolniło bo ktoś zrezygnował generalnie zapowiada się niezła imprezka . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LASZLO10 napisał:

Też będę dzisiaj na Rodzinnym, zawsze możesz podejść i zapytać może coś się zwolniło bo ktoś zrezygnował generalnie zapowiada się niezła imprezka . 

To do zobaczenia. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dotarliśmy wczoraj ok. 17.30. Rizkladalismy sie w deszczu ale potam jeszcze wyszlo słonko. Jest spokój, same stacjonarne przyczepy. Toalety nowiutkie ale wciąż trwaja prace przy zbudowie WC. Teran po deszczach trochę podmokly ale stoimy nad samym brzegiem i chyba widzimy zlot po przeciwnej stronie jeziora.

20190517_195154_HDR.jpg

1558159486301268910291054518845.jpg

1558159533506132830002051876421.jpg

15581595876723282027889266313748.jpg

15581596109127148819523708426069.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.