Jump to content
Tomek12

Nocowanie na MOPach

Recommended Posts

Suzu4x4

W zeszłym roku podczas noclegów na MOP-ach spinałem dodatkowo rowery zamknięciem do rowerów (łańcuchem)
W tym roku nie, i też wróciły z nami ;)
Ale lepiej zawsze jakoś dodatkowo zabezpieczyć

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

maarec

Pokrowiec na rowery plus zapięcie. Może być nawet jakiś prosty alarm z kabelkiem do wnętrza.

przy śnie mojej żony to nawet powietrza z kół rowerowych nie ukradną. 

bw81
Posted (edited)
9 minut temu, maarec napisał:

przy śnie mojej żony to nawet powietrza z kół rowerowych nie ukradną.

🤣 skądś to znam - małżonka to najlepszy alarm😂

Edited by bw81 (see edit history)

jacekzoo

Chyba u was :D u mnie to mogliby rozpiąć zestaw, zapakować na lawete i wywieźć na drugi koniec kraju, ani ja ani żona a tym bardziej dzieci by się nie obudziły

maarec
26 minut temu, jacekzoo napisał:

Chyba u was :D u mnie to mogliby rozpiąć zestaw, zapakować na lawete i wywieźć na drugi koniec kraju, ani ja ani żona a tym bardziej dzieci by się nie obudziły

raz już biegałem w nocy i to po campie, gdzie najbliższy sąsiad 150m dalej :), że niby rowery kradną. Chciałem im pomóc, droga przez Austrię, ale kg jakby na styk. Nic z tego, albo to był sen albo sprawdzili wartość na OLX i uciekli :)

mundek28

Jak dobry rower to nawet mogą puknąć w łeb odpowiednio mocno.

janm

Jak Wam Polak nie jumnie to spoko rowery pojadą na wakacje i wrócą :lol:

Pozdrowionka :hej:

oko21

A ja mam pytanie w temacie nocowania na MOPach. Zaznaczam, że jestem świeżak w temacie, więc proszę się nie śmiać. 

Mam za sobą dopiero cztery wyjazdy i to po Polsce. Będąc na kilku MOPach zauważyłem, że nie ma wydzielonych miejsc dla aut z przyczepami. Wiele osób pisze, że staje na miejscach dla ciężarówek. I teraz pytanie: czy zdarzyło wam się, że ktoś was z takiego miejsca przegonił? Bo jednak czasem jest deficyt takich miejsc a ciężarówek sporo. 

Jarod

Jak jest deficyt to ciężarówki staja wzdłuż na miejscach dla osobówek, poza tym czemu mają Cię przegonić, gdzie masz niby stanąć?

AdamH

Zawsze staję tam gdzie TIRy.  A gdzie swoje 13 mb mam pomieścić ????

Nigdy nie zwrócono mi uwagi.  Wręcz przeciwnie raz kierowca podszedł i uprzedził, że ma chłodnię i jego agregat może mi przeszkadzać.  Trzeba tylko stawać ciasno tak jak oni.

Voku
1 godzinę temu, oko21 napisał:

A ja mam pytanie w temacie nocowania na MOPach. Zaznaczam, że jestem świeżak w temacie, więc proszę się nie śmiać. 

Mam za sobą dopiero cztery wyjazdy i to po Polsce. Będąc na kilku MOPach zauważyłem, że nie ma wydzielonych miejsc dla aut z przyczepami. Wiele osób pisze, że staje na miejscach dla ciężarówek. I teraz pytanie: czy zdarzyło wam się, że ktoś was z takiego miejsca przegonił? Bo jednak czasem jest deficyt takich miejsc a ciężarówek sporo. 

Stawaj i się nie przejmuj :D We Francji nawet nie wiedziesz na parking dla osobówek :P są ograniczenia wysokości w postaci stalowych ograniczników.

Suzu4x4

my zawsze staramy się stawać jak najdalej od TIRów właśnie ze względu na chłodnie i ich agregaty , między TIRami tylko wówczas jak nie ma innej opcji ;)

Jarosław69
2 godziny temu, Suzu4x4 napisał:

my zawsze staramy się stawać jak najdalej od TIRów właśnie ze względu na chłodnie i ich agregaty , między TIRami tylko wówczas jak nie ma innej opcji ;)

Dodałbym jeszcze całą zgraję "kjerofcuf" z łapanki ,którzy non stop o coś zahaczają bo zestaw za duży.

Pośredniak robi swoje w kształceniu "miszczów" ! Tak więc nie jest tak za wesoło na postoju pomiędzy naczepami.

tantalos

Zgadzam się. W zeszłym tygodniu chłopak łamał zestaw aby wbić się na puste miejsce na parkingu. Trzech chłopa mu pomagało a i tak przywalił w kabinę sąsiada :pad: