Skocz do zawartości

Pierwszy wyjazd i duuużo dylematów


krzychu02

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

cześć.

skoro takie dylematy. to dorzucę ci jeszcze jeden dylemat - kompromis  między klasyczną cepką a namiotem, przyczepa namiotowa. filmików masa na youtube. ty chcesz namiot, Pani nie lubi spać na ziemi. klimat campingu zachowany.

pozdrawiam

Edytowane przez slamal77 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, slamal77 napisał:

przyczepa namiotowa.

o kurcze balans, nie miałem wiedzy o takim ustrojstwie. Mimo wszystko warunki delikatnie słabe w porównaniu z przyczepą. Kolega też pisał, że wypożyczenie campera to za drogo, a koszt takiej przyczepy namiotowej też nie mały. Nie jestem wędkarzem, ale myślę że na dłuższe (np. 24 h) wędkowanie, taka przyczepa jest w sam raz. 

Mimo szeroko reklamowanego produktu jako "rodzinny" nie widzę tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kevin napisał:

o kurcze balans, nie miałem wiedzy o takim ustrojstwie. Mimo wszystko warunki delikatnie słabe w porównaniu z przyczepą. Kolega też pisał, że wypożyczenie campera to za drogo, a koszt takiej przyczepy namiotowej też nie mały. Nie jestem wędkarzem, ale myślę że na dłuższe (np. 24 h) wędkowanie, taka przyczepa jest w sam raz. 

Mimo szeroko reklamowanego produktu jako "rodzinny" nie widzę tego. 

oglądałem kilka co prawda na YouTube ale wyglądają ciekawie. duże auto i mała lekka przyczepa - dadzą dość miejsca do biwakowania i spania.. zestaw mniejszy w podróży. używane można  zakupić za dużo mniejsze pieniądze niż cepkę. niektóre mają na wyposażeniu i kuchenki gazowe i zmywaki. 

przebudowa czy budowa szafek w aucie, kombinowanie usprawnień może nie wynieść taniej, a taką jak nie sprawdzi zawsze można odsprzedać

Edytowane przez slamal77 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama markiza to za mało. Jeśli już to razem z bokami ale wtedy to już lepiej przedsionek jeśli ma jeszcze namiot w środku. Ta marka Khyam ma dużo fajnych produktów lecz pytanie o alternatywę. Wśród jakich firm szukać jeszcze tego typu namiotów do aut? Możecie coś polecić jeszcze?

Takie cos jeszcze trafiłem i widzę ze jest opcja doczepienia do auta

https://www.decathlon.pl/przedsionek-air-seconds-base-xl-id_8358157.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam doświadczeń z tym sprzętem pogrzeb na olx, yt itp. trochę obejrzyj. przemyśl czy takie coś ci odpowiada. jak masz niedaleko do jakiegoś sprzedającego podjedź niech rozłoży ci ją i się wyjaśni. myślę że jak zespół jezdny sprawny i materiały nie porozdzierane to ok.

pozdrawiam

Edytowane przez slamal77 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu a to ma być objazdowa impreza czy stacjonarnie cały pobyt...
Pisał że 2 - 3 dni i zmiana miejsca.

Moim zdaniem Krzychu musisz wcześniej przestestować Twoje pomysły i rozważania w najbliższej okolicy...
Wtedy sam sobie odpowiesz na większość pytań i z 10 razy zmienisz koncepcje

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zalecam nejpierw pilotażowy wyjazd na 2-3 dni gdzieś niedaleko domu gdzie w tym wyjeździe nie będzie chodziło tyle by zwiedzać okolice co bardziej doświadczyć życia w takiej formie karawaningu jak sobie założyliście, by nie wypuszczać się od razu na głęboką wodę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2019 o 18:19, chris_66 napisał:

 


W razie problemów z żoną można się po trasie rozejrzeć za nową emoji56.png Nie ma co marnować sobie życia emoji106.png
Nie warto przekonywać na siłę, łatwiej znaleźć lepszy egzemplarz.

 

I to jest właściwa odpowiedź na wcześniejszą podpowiedź ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.