Skocz do zawartości

Przyczepa dla 2+2 do 80000 zł - prośba o opinie


Radski

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Planuję zakup pierwszej przyczepy. 
Wpadły mi w oko dwa ogłoszenia: 

https://www.otomoto.pl/oferta/hobby-650-kfu-prestige-2010r-idealna-super-zadbana-pachnaca-jak-nowa-ID6BUkdf.html#5c03a839e2

https://www.otomoto.pl/oferta/hobby-f650-kfu-dmc-2200-kg-ladownosc-478-kg-ID6BzQYd.html#5c03a839e2

 

Co o nich sądzicie? 

Czy ceny w obu przypadach są adekwatne do wieku przyczep?

 

Z góry dziękuję za wszelkie uwagi,

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad2. Przyczep ma zarysowany lewy tylny narożnik. Na poszyciu blaszanym są ślady, na narożnikach już śladów nie widać, więc albo było lekkie uszkodzenie albo plastiki były wymienione. Fajny patent trzymający listwę (nakładkę) oświetlenia tablicy rejestracyjnej = taśma przezroczysta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Malinki napisał:

Fajny patent trzymający listwę (nakładkę) oświetlenia tablicy rejestracyjnej = taśma przezroczysta!

Ciekawe czy taśma poszła w ruch również w innych miejscach? 

Poza tym, o czym pisał kolega (uszkodzenia), dopytałbym też o szybki obrót przyczepą; pierwsza rejestracja 2016, ponowna 2017 i teraz w 2019.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Radski napisał:

Witajcie, 

Planuję zakup pierwszej przyczepy. 
Wpadły mi w oko dwa ogłoszenia: 

https://www.otomoto.pl/oferta/hobby-650-kfu-prestige-2010r-idealna-super-zadbana-pachnaca-jak-nowa-ID6BUkdf.html#5c03a839e2

Ta pierwsza jest z naszego forum:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za rady.

Przyczepę w tym sezonie planuję używać stacjonarnie dlatego chciałbym jak największą.
Holownik odpowiedni by się znalazł ale uprawnienień brak ? Mam w zamiarze korzystać póki co z pomocy znajomego. 

Czy orientujecie się jak wygląda kwestia leasingowania przyczepy? 
Rozważam również zakup nowej przyczepy jeśli leasing okazałby się korzystnym rozwiązaniem.

Niestety nie udało mi się znaleźć nic na temat leasingu przyczepy na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efl, getin etc. Na 5 lat okolo 110%. Do regonu dodajeaz wpis o wypożyczaniu przyczepvi odliczasz 100% vat

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efl, getin etc. Na 5 lat okolo 110%. Do regonu dodajeaz wpis o wypożyczaniu przyczepvi odliczasz 100% vat

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka


Trochę sporo. Spokojnie można zejść do 105% z ofertami.

A leasing załatwiamy dokładnie jak przy aucie. Rozliczenie jak powyżej, bo przyczepa to nie samochód a sprzęt jak komputer czy jakaś maszyna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maarec napisał:

105% przy 5 latach?

Przepraszam, dokładnie 105.76% ;) Na auto mam 106% z hakiem, ale na 6 lat. Generalnie w moim przypadku miałem oferty na 1% z hakiem rocznie. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, jacek00 napisał:

Przepraszam, dokładnie 105.76% ;) Na auto mam 106% z hakiem, ale na 6 lat. Generalnie w moim przypadku miałem oferty na 1% z hakiem rocznie. 

bardzo dobre oferty :)

przy leasingu przyczepy przynajmniej w moim przypadku jest wysoki wykup, to chyba nie jest wymysł leasingodawców ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.