Skocz do zawartości

Naprawa ścian i podłogi chateau


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Tomii napisał:

Zdradzisz która firma pomogła Ci przy naklejkach? Jak przebiegała współpraca z nimi? Chodzi mi o to czy projekt wykonywali na podstawie zdjęć, czy jakiś szkiców robionych przez Ciebie? 

Znalazłem na allegro https://allegro.pl/oferta/litery-samoprzylepne-naklejki-napis-reklama-100x50-7919811278 

Wysłałem zdjęcie przyczepy na adres mail z zapytaniem  . Podałem tylko wysokość liter i za dwa dni otrzymałem na pocztę rysunek jpg do zaakceptowania .
Poprosiłem o pogrubienie napisu i pochylenie i otrzmałem rysunek do zaakceptowania i konto do wpłaty ( 50 zł ) . Wpłata obejmowała przesyłkę . 
Po wpłacie przyszły cztery napisy bo okazało się że na formacie 100 cm x 50 cm który obejmowała zapłata tyle się zmieściło .
Tak ze mam dwie naklejki zapasowe . 

Dziękuję wszystkim za pozytywne opinie o remoncie , troszku motywowały ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1 godzinę temu, PolariS napisał:

Leszku, napraw coś jeszcze?, fajnie się to czytało.

Teraz to w najbliższym czasie przeniesiemy się  z żonką do tej naprawionej przyczepy na nocki bo narożnik z pokoju już czeka w kolejce do renowacji  . 
Ale to było by inne forum do opisywania ☺️
Na razie od czwartku zarezerwowałem miejscówkę w Loch Ness w Gackach bo trzeba troszku pojeździć , popływać bo lato ucieknie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

zaparło mi dech w piersiach a wiecie że tego typu lektury czyta się nie dla zabicia czasu tylko dla nauki i podziwu ,mam wiele pytań ale stworzyłem nowy temat -zgnita listwa pomocy- teraz widzę ile to pracy ,czasu bo kasy się nie liczy .pozdrawiam tych co remontowali ,remontują lub będą remontować swoje małe domki na kółkach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 10 miesięcy temu...

...czyta się , czyta , sporo pożytecznej wiedzy ?,  także lubię dłubać przy swoich zabawkach, do tej pory zazwyczaj 2 i 4 koła z silnikami ...teraz przyszła kolej na "dom-trailersa" również od tego producenta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

......no i troszkę minęło od remontu .  Po czasie  .......
Przyczepka służy , cały czas używana . Suchutka , nie zacieka  . Farba trafona , na tym podkładzie epksydowym  trzyma się dobrze . Elementy które były uzupełniane dalej tak jak nowe . Podczas remontu nie wypuszczałem uszczelnień poza listwy , usunąłem to co wystawało . Teraz po czasie widać że dobrze zrobiłem . Od temperatury i czasu uszczenienia się ułożyły, jest szczelnie  , wystają coś około 1-2 mm poza listwy . Czyli w sam raz ,  wyglada to teraz estetycznie . Jedyny mankamnet to źle dobrany klej do tapety , to muszę poprawić . Tapeta w niektórych miejscach nie trzyma , widać fałdki . W sumie to jeździmy  przez ten czas bez żadnych napraw  :D  ........ oczywiście mam na myśli przyczepę :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Eeeech.....mam dokładnie taki sam model ,z takim samym układem okien i drzwi.Niestety-pierwszy właściciel miał w planach remont bo w łazience podobno podloga zawilgotniała.Wywalił wszystko ze środka i...to na tyle.Łazienki nie odbudował,orginalnych  mebli nie zamontował ponownie.Z orginału pozostał  tylko zlew kuchenny i kanapa .Szafki są klasyczne z salonu,półki ktore zawieśił okazały się na tyle niepraktyczne i nieprzydatne że je zdemontowaliśmy.Pozostało po nich pełno dziur w poszyciu zewnętrznym.Pojeździmy nią trochę i jednocześnie odkładając pieniądze na coś innego.

Choć sentyment pewnie pozostanie bo to nasza pierwsza przyczepka i ta forma wypoczynku nam się spodobała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.