Skocz do zawartości

Szatynka po raz pierwszy - krótki opis pierwszej wyprawy.


kpr

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, poziom napisał:

W Ikei są dośc tanie zestawy plastykowe.

Które są w zasadzie do niczego. Szybko się niszczą. Lepiej kupić przyzwoity zestaw z melaminy, który posłuży lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

520zł niezła cena. Spokojnie w każdym markecie za 100 zł poskładasz podobny zestaw z melaminy, która podobno ( bo już nie wiem komu wierzyć) jest niezdrowa. Sam używam kombinacji naczyń, które przez lata kupiłem i wymieniam (plastyk, melamina, stal szlachetna, porcelana)  wszystko mieszka na stałe w przyczepie gotowe do wyjazdu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, jacek00 napisał:

Które są w zasadzie do niczego. Szybko się niszczą. Lepiej kupić przyzwoity zestaw z melaminy, który posłuży lata. 

Ok, tu będę mądrzejszy po sezonie. Nie wiem czy piszesz o tych samych. Ja ta serię (IKEA Sommar 2019) widziałem po raz pierwszy.

Pożyjemy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, poziom napisał:

Ok, tu będę mądrzejszy po sezonie. Nie wiem czy piszesz o tych samych. Ja ta serię (IKEA Sommar 2019) widziałem po raz pierwszy.

Ok, to jakieś nowsze. Sprawdź tylko czy ten plastik jest wolny do BPA. Jest bardzo szkodliwy. 

Ja miałem jakieś naczynia plastikowe z IKEA (kubki plastikowe, i talerzyki), ale kupowane gdzieś w 2015 czy 2016 roku. Plastik był takki kiepski, kruchy - wszystko po jakimś czasie popękało. Wywaliłem to wszystko na śmietnik finalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacek00 - zwracamy na szkodliwość uwagę. Cytat: "Produkty plastikowe w IKEA nie zawierają BPA (Biosfenolu A), pojemniki na jedzenie oraz zastawa dziecięca mogą być wielokrotnie używane, myte w zmywarce i przeznaczane do recyklingu (często też odzysku energetycznego)."

Bidon dla starszej Córy też kupowaliśmy specjalnie w sieci żeby był bez BPA (https://www.zdrowybidon.pl/)

A tak jak pisałem. Nie bronię produktu, bo to się okaże po czasie. Jak coś-wywalimy i kupimy lepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, poziom napisał:

@jacek00 - zwracamy na szkodliwość uwagę. Cytat: "Produkty plastikowe w IKEA nie zawierają BPA (Biosfenolu A), pojemniki na jedzenie oraz zastawa dziecięca mogą być wielokrotnie używane, myte w zmywarce i przeznaczane do recyklingu (często też odzysku energetycznego)."

Bidon dla starszej Córy też kupowaliśmy specjalnie w sieci żeby był bez BPA (https://www.zdrowybidon.pl/)

A tak jak pisałem. Nie bronię produktu, bo to się okaże po czasie. Jak coś-wywalimy i kupimy lepsze :)

Ok, tych nowych nie widziałem. Więc mam nadzieję, że będą lepsze niż te kiedyś. Tych co kupowałem to już nie ma nawet w sprzedaży 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, chris_66 napisał:

 


TKmax to fajny sklep. Idealne miejsce żeby kupić resztki po znacznie wyższych cenach emoji33.png niż u konkurencji.

 

Nie wiem, nie byłem - ale w wolnej chwili planuję się wybrać (będę patrzył na ceny-dzięki za ostrzeżenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi kochani... ja mam na tą chwilę "gdzieś" talerzyki plastikowe ? .... załatwcie lepiej pogodę bo chciałbym z rodzinką na weekend wyjechać a tu "d......pa" bo ciągle pada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony, w tych cenach za produkty IKEA to można to co sezon wymieniać i nie będzie szkoda.


Ikea sama wymieni Ci to co sezon. Nie ma lepszych gwarancji niż u nich.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.