Jump to content
Kamperfan

Podziękowania

Recommended Posts

Kamperfan

Jesteśmy już w domu - dziękujemy wszystkim za towarzystwo i super atmosferę. Szczególne podziękowania należą się Stanisławowi @visitor1967 za wzorową organizację zlotu  - mimo przeciwności natury i nie tylko...  Pogoda nas nie rozpieszczała, ale i tak było cieplej niż w prognozach - udało się zrealizować założony program "artystyczny " zlotu. Dzięki🤗 - Zofia i Witold.

Misio

I my w domu :D

Dziękujemy :D

Tomii

Ja również chciałem podziękować:

1. @visitor1967 kawał dobrej roboty. Ciesze się, że są w naszym forumowym gronie osoby którym się chce dać coś od siebie :yes:

2. Wszystkim którzy przybyli bo:

- miło jest spotkać starych znajomych 

- miło jest poznawać nowych forumowiczów

3. Osobą które pomagały, choć ostatecznie nie mogły się na Zlocie pojawić ( @maciejkos ).

Są propozycję na zlot wrześniowy, jak temat będzie klepnięty przez właściciela kempingu, to będą informacje na forum. 

olst

Powróciliśmy w sobotę "10-tką" bez problemów. Dzięki Staszek @visitor1967 za całokształt, było OK - dzięki Tobie :blagac:. Dzięki dla innych organizatorów.

Pogoda jak to w maju, ale 1 maja było tak słonecznie, że opalaliśmy się (piszę aby odniesmaczyć zniesmaczonych 😀 ).

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych zlotowiczów :banan:.

Stefan, Ania i Zosia.

MariuszB300

Również dziękujemy za super zorganizowane spotkanie!  Do dziś nie możemy wyjść z podziwu jaka rodzinna atmosfera panowała na zlocie. Dla nas była to pierwsza taka impreza ale napewno nie ostatnia. Pozdrawiamy wszystkich a w szczególności Staszka za życzliwość i cenne wskazówki! Do zobaczenia na kolejnym zlocie!!

maćki

My wyjeżdżaliśmy w niedzielę . Prawie ostatni .

Dziękujemy wszystkim za spotkanie i do zobaczenia .

porzeczka

My i załoga Mrugasie także dziękujemy Staszkowi za zaangażowanie, chęci i organizację 😀. Było super i już szykujemy się na wrzesień 😀

visitor1967
Posted (edited)

Kochani, jak już napisaliście, XXIV Zlot karawaning.pl przeszedł do historii

i Bardzo Dziękuję wszystkim uczestnikom za to że byliście.

Tak myślę, że mimo małych potknięć z mojej strony, udało nam się przeżyć bardzo sympatyczne chwile.

Zależało mi bardzo na tym, aby wszyscy przybywający na zlot forumowicze i przyjaciele

czuli się na nim komfortowo, bez przyziemnych problemów z prądem, ciepłą wodą, toaletami, pojemnością kempingu.

Chyba spełnione zostały wszystkie te warunki, co pozwoliło nam być razem i  dobrze się bawić.

To, że wszystko zdołaliśmy przeżyć stało się też dzięki ludziom – nam zlotowiczom,

ale i konkretnym osobom o których wspomnę w dalszej części postu.

Zacznę od podziękowań dla mojej żony Izabeli, która dzielnie mnie wspierała w przygotowaniach do zlotu oraz w jego trakcie.

Bardzo Dziękuję Piotrowi / polo63 /  za pomoc i sprawne prowadzenie zlotowej listy obecności oraz za czuwanie nad całością wątków zlotu.

Nie dane było Wam być tym razem na zlocie.

Piotrek Wielkie Dzięki, mam nadzieję że wszystko się poukłada i będzie wiele wyjazdów.

Bardzo też Dziękuję Maciejowi / maciejkos / za pomoc w tematach zlotowych na forum oraz za uratowanie sytuacji z naklejką zlotową i jej finalne wykonanie.

To Dzięki Tobie Maciek naklejka jest!!!

Też  nie dane było Wam być tym razem na zlocie, choć bardzo chcieliście.

Maciek Wielkie Dzięki i do zobaczenia.

Byłem bardzo zasmucony, kiedy okazało się że tak zacne 2. załogi nie mogą przyjechać.

Bardzo Dziękuję Tomkowi /  Tomii / za moralne wsparcie (kiedy jeszcze frekwencja była bardzo niska i miałem wielkie rozterki czy dalej organizować zlot),

oraz za odebranie i dostarczenie naklejek zlotowych.

Ogromne podziękowania kieruję Szanownej Komisji do pasowania na ZLOTOWCA: Lepciakom, którzy dzielnie pełnili tę zacną misję oraz szczególnie za zawodową weryfikację instalacji elektrycznej.

Dziękuję Pawłowi / pplaw / za „dopięcie” sprawy przeglądów gazowych.

Wielkie Dzięki dla załogi WAGABUNDA /  Tomaszgd / za prowadzenie integracji ogólnej oraz za piękny film z drona.

Bardzo Dziękuję załodze wojio za pomoc z gitarą przy ognisku. Sam nie dałbym rady.

Bardzo dziękuję Stefanowi i Ani / olst /  za pomoc w czasie ogniska zlotowego oraz przy "zwijaniu" namiotu i flag.

Dziękuję wszystkim tym, którzy nieśli mi pomoc przy rozkładaniu i składaniu zlotowego namiotu oraz masztu z flagami i nagłośnienia.

Dzięki też „pierwszakom” za duże zaangażowanie w konkurencje zlotowe i czynny w nich udział. Wielkie brawa dla Was !

Bardzo Dziękuję WSZYSTKIM za wspaniałą atmosferę w czasie zabawy tanecznej.

Miło było dla Was zagrać.

Bardzo Dziękuję WSZYSTKIM, którzy skorzystali z super wycieczki z przewodnikiem po zabytkach pięknego miasta Chełmna.

Dziękuję w imieniu swoim i uczestników Panu Darkowi z firmy ALPO za przybycie i wykonanie przeglądów gazowych.

Dziękuję wszystkim „starym” ZLOTOWCOM, którzy wprowadzili wszystkich będących po raz pierwszy w zlotowy nastrój .

I na koniec Wam wszystkim dziękuję, począwszy od „pierwszaków” do „starszaków”, za miłe „zlotowanie”.

Na koniec jeszcze chcę podziękować całej załodze ośrodka ECWM tj. kempingu nr 138

w Chełmnie, a w szczególności Paniom Monice i Agnieszce oraz Panom Zenkowi i Karolowi za przyjęcie nas i za wszelką miłą obsługę.

Ostatecznie zawitało na zlot 47 załóg, przy czym na zlotową listę zapisało się 36 załóg,

a pozostałe dołączyły do nas dzięki wszechmocy „facebook`a” i są już dziś członkami naszego forum.

Kończąc już, chciałbym podziękować aurze za dość dobrą pogodę, bo było i słońce, i wiatr, i deszczu też trochę, ale wszystko odbyło się jednak wg planu .

Jeszcze w poniedziałek 29.04 obserwowałem prognozy, które wskazywały na pogodową klapę. Jednak  UDAŁO SIĘ ! ! !

Jak widać, w organizację zlotu zaangażowanych było więcej osób. Nie byłem sam. Dzięki wielkie jeszcze raz - WSZYSTKIM.

Wszystkim Wielkie Dzięki. Pozdrawiam wszystkich – visitor1967

PS – Jeśli o kimś zapomniałem to bardzo przepraszam. Jak tylko sobie przypomnę to natychmiast o tym napiszę :rolleyes:.

Edited by visitor1967 (see edit history)

polo63

Stasiu! Gratuluję udanej organizacji zlotu. Cieszę się, że mogłem pomóc. Polecając się na przyszłość, dziękuję. ;)

glipo

Podziękowania dla organizatorów i pozdrowienia dla wszystkich .

pplaw

Dziękujemy Staszkowi i wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji kolejnego zlotu :)

Bardzo miło było się z Wami spotkać - choć krótko ale to przecież dopiero początek sezonu. Do zobaczenia na szlakach!