Skocz do zawartości

Gaz w samochodzie ...


Roballo

Rekomendowane odpowiedzi

Co do pytania autora wątku, odpowiedź brzmi: to zależy :).

Tak jak już koledzy pisali: jaki silnik?

Poza tym polecam naprawdę sprawdzony zakład. W Łodzi to, moim zdaniem, Stefanowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prins. Drogo* ale to przepaść w porównaniu do innych instalacji. Wtryski w 5.7 wytrzymują tylko ponad 400tyś?

*różnica np 2tys zł na instalacji gdy miesięcznie wydajemy na gaz 3kzł jakoś robi się mniej istotną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel celowo nie pisałem o Prinsie... z różnych względów.

Prins zrobił sobie renomę kiedy u nas instalacje były na śrubkę. Pomiędzy np BRC a Prins jest różnica ale nie przepaść.... Za 5 tyś jest najlepsza BRC, za 8 Prinsa nie założysz. Wątpię żeby np. Marek zrobił 400kk. Ja mam na wtryskach 170. Nic nie dotykane. Tylko filtry i laptop systematycznie. Ale to mój punkt widzenia.

Chyba że to Subaru...to jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Commander napisał:

Daniel celowo nie pisałem o Prinsie... z różnych względów.

Prins zrobił sobie renomę kiedy u nas instalacje były na śrubkę. Pomiędzy np BRC a Prins jest różnica ale nie przepaść.... Za 5 tyś jest najlepsza BRC, za 8 Prinsa nie założysz. Wątpię żeby np. Marek zrobił 400kk. Ja mam na wtryskach 170. Nic nie dotykane. Tylko filtry i laptop systematycznie. Ale to mój punkt widzenia.

Chyba że to Subaru...to jestem na tak.

Ja zrobię do 150.000km na tej instalacji.

Zbiorę oferty, na prinsa też i podyskutujemy.

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwij sie do Silesia Cars. Dobiorą Ci wszystko co najlepsze i wystroją tak jak trzeba. Od Ciebie blisko a serwis i wlasciciela mogę polecić w 100%. Są drodzy ale zdecydowanie warto bylo jechac 500km w jedną strone i poswiecic dwa dni na montaż. Pomijajac dzialanie to nawet sama estetyka montazu i uzytych materialow to mistrzostwo swiata. Do tego bardzo przyjemny kontakt i mamy moim zdaniem najlepszego fachowca LPG w PL. Poczytaj i poogladaj zdjecia na forum LPG i nie bedziesz mial waptliwosci kto powinien zagazowac Durango. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, dudek_t napisał:

Odezwij sie do Silesia Cars. Dobiorą Ci wszystko co najlepsze i wystroją tak jak trzeba. Od Ciebie blisko a serwis i wlasciciela mogę polecić w 100%. Są drodzy ale zdecydowanie warto bylo jechac 500km w jedną strone i poswiecic dwa dni na montaż. Pomijajac dzialanie to nawet sama estetyka montazu i uzytych materialow to mistrzostwo swiata. Do tego bardzo przyjemny kontakt i mamy moim zdaniem najlepszego fachowca LPG w PL. Poczytaj i poogladaj zdjecia na forum LPG i nie bedziesz mial waptliwosci kto powinien zagazowac Durango. 

Dzięki. Zobaczymy też jak będzie z terminami. Decyzja przeciąga się w czasie o kilka dni. Możliwe że auto trafi w moje ręce na 14 dni przed wczasami na gaz, hak, serwis.

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Commander napisał:

To już rezerwuj terminy. Mówię poważne...

Wiem, awaryjnie dobry znajomy bardzo rozwinął zakład i jest polecany na forach. Obiecał mi montaż staga AG czy cokolwiek innego do 4-5dni. Kiedyś nie zostawiłbym tam auta a teraz jest hamowania i dane dobre opinie. Do tego mam go blisko i zawsze pod telefonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.