Skocz do zawartości

Pole kempingowe w beskidach


ranchoadama

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie ten temat mnie najbardziej interesuje.. zróbcie proszę zdjęcia skrzynek które Waszym.zdaniem.sa odpowiednie przy takim polu.. wydaje mi sie, że widziałem gdzieś też skrzynkę z prądem i woda... spoktkaliscie się z czymś takim?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ranchoadama napisał:

Dokładnie ten temat mnie najbardziej interesuje.. zróbcie proszę zdjęcia skrzynek które Waszym.zdaniem.sa odpowiednie przy takim polu.. wydaje mi sie, że widziałem gdzieś też skrzynkę z prądem i woda... spoktkaliscie się z czymś takim?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

No nie wiem czy skrzynka z prądem i wodą razem to dobre rozwiązanie

Bez tytułu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne! Widzę, że zdjęcie z Osieka. Moim zdaniem bardzo dobre połączenie wody i prądu.

EDIT: na tym zdjęciu nie widać bo słupek jest "obcięty" ale poniżej gniazd przyłączeniowych do prądu są krany z wodą na każdym boku.

Edytowane przez bw81 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynki/wieże z podłączeniem do prądu + miejsce lub wieża do czyszczenia toalety chemicznej + kratka / zrzutnia szarej wody.

Teren jest bardzo ładny i  zadbany. Szkoda robić tam jakąś prowizorkę, która będzie źle wyglądać. Proponuję rozważyć sprzęt firmy Beckmann.

 Co do wielkości parceli, moim zdaniem, dla kamperów w zupełności wystarczy 8x5 m. 

Screenshot 2019-05-04 at 23.32.34.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Slawka napisał:

Skrzynki/wieże z podłączeniem do prądu + miejsce lub wieża do czyszczenia toalety chemicznej + kratka / zrzutnia szarej wody.

Teren jest bardzo ładny i  zadbany. Szkoda robić tam jakąś prowizorkę, która będzie źle wyglądać. Proponuję rozważyć sprzęt firmy Beckmann.

 Co do wielkości parceli, moim zdaniem, dla kamperów w zupełności wystarczy 8x5 m. 

Screenshot 2019-05-04 at 23.32.34.png

Takie skrzynki stoją raczej na parkingach dla kamperów. Wrzucasz euro i możesz zrzucić ścieki, napełnić zbiornik wodą i podładować akumulatory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, nomadka said:

Takie skrzynki stoją raczej na parkingach dla kamperów. Wrzucasz euro i możesz zrzucić ścieki, napełnić zbiornik wodą i podładować akumulatory

To prawda. Sugerowałam się jednak załączonymi zdjęciami terenu i wydawało mi się, że słupki będą pasowały. Miejsce jest wydzielone, a słupki mogą być w pełni samoobsługowe. Ale jeśli tylko nie trzeba będzie potem biegać z toaletą chemiczną przez cały ośrodek :)a rąk do pracy nie brakuje, to można to zrobić bardziej gospodarczym sposobem. Pełna zgoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎02‎.‎05‎.‎2019 o 19:52, ranchoadama napisał:

A spotkaliscie się z takim rozwiązaniem na polach?dbb9183e85e2c035d17f93786fe5655a.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

taki system jest na kempingu Polana sosny w Niedzicy, sprawdza sie wyśmienicie, dodatkowo jest drenowany i woda po deszczu jest szybko wchłonięta i odprowadzona

W dniu ‎02‎.‎05‎.‎2019 o 19:52, ranchoadama napisał:

A spotkaliscie się z takim rozwiązaniem na polach?dbb9183e85e2c035d17f93786fe5655a.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

taki system jest na kempingu Polana sosny w Niedzicy, sprawdza sie wyśmienicie, dodatkowo jest drenowany i woda po deszczu jest szybko wchłonięta i odprowadzona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, lucy said:

taki system jest na kempingu Polana sosny w Niedzicy, sprawdza sie wyśmienicie, dodatkowo jest drenowany i woda po deszczu jest szybko wchłonięta i odprowadzona

taki system jest na kempingu Polana sosny w Niedzicy, sprawdza sie wyśmienicie, dodatkowo jest drenowany i woda po deszczu jest szybko wchłonięta i odprowadzon

Widzieliśmy zarówno w Skandynawii jak i w Europie zachodniej. Zarówno trawiaste, jak i wypełnione drobnymi kamykami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
W dniu 18.05.2019 o 20:30, lucy napisał:

Tak  obecnie wygląda polana sosny Niedzica, pozdrawiam ?

WP_20190518_20_02_24_Pro_LI.jpg

WP_20190518_20_02_39_Pro_LI.jpg

WP_20190518_20_03_08_Pro_LI.jpg

Witam

Przepraszam, że wtrącę się w temat, jak Mulcia radzi sobie z cepką DMC 1300 ? Ja ciągam 1000 DMC i nie narzekam, no może na sprzęgło, ale ciekaw jestem wrażeń z dużo większą - jak ze stabilnością, sprzęgłem, mocą ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.