Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj https://www.camping-adriatic.com/zablace-camping-baska jest bardzo fajnie chociaż mieliśmy małą scesję na recepcji bo dali nam inna przejściówkę do prądu i upierali się że jest. Ok dopiero po namowach spróbowali podłączyć zwykłą wtyczkę, miny bezcenne. Między czasie proponowali zakup w sklepie jakichś przejściówek lub opuszczenie kempingu  ? 

Generalnie bardzo tu ładnie, ludzie ok. Teren kempingu bardzo ok. 

 

 

14 godzin temu, tamtam napisał:

Widziales moze te bungalowy? Stare,nowe?
Czy place pod kampery sa duze?
Cena zachecajaca jak na te regiony...

Wysłane z V30
 

Bungalow na tym nie widziałem. Tu gdzie śpimy owszem są. Kilka fotek z tamtego kampu 

IMG_20190502_134845.jpg

IMG_20190502_134911.jpg

IMG_20190502_134855.jpg

IMG_20190502_134921.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Dodi napisał:

Tak mam . Sam kemping bardzo ładny, czysty, piękna plaża, sanitariaty idealnie czyste  .Odradzam tylko tą wypożyczalnie , dosłownie obsługa „chamska” z lat 70.

To masz praktycznie najtańszy resort w Cro. Z wypożyczalni nie korzystałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, maarec napisał:

To masz praktycznie najtańszy resort w Cro. Z wypożyczalni nie korzystałem.

 

Ciekawy jestem jak wygląda to w sezonie , tzn czy można się wcisnąć bez rezerwacji i jak wygląda codzienność na takim molochu przy pełnym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, maarec napisał:

 Porównaj go z union lido we Włoszech, okaże się, że to nie moloch. Bywałem w lipcu i było spokojnie.

Na Lido nie byłem, ale wierzę Ci na słowo. Tu jest teraz mało zajętych parcel i tak rozmyślałem jak to wygląda w szczycie sezonu. ACSI obowiązuje tu przez cały maj i czerwiec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dodi napisał:

Na Lido nie byłem, ale wierzę Ci na słowo. Tu jest teraz mało zajętych parcel i tak rozmyślałem jak to wygląda w szczycie sezonu. ACSI obowiązuje tu przez cały maj i czerwiec ?

Tak. Do końca czerwca. We Włoszech też nie byłem na campingu ale wyobraźnia i mapy google robią swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, maarec napisał:

Tak. Do końca czerwca. We Włoszech też nie byłem na campingu ale wyobraźnia i mapy google robią swoje.

Poczytałem Twojego bloga , ładny kawałek Chorwacji już zwiedziłeś i rzeczowo opisujesz. Masz jakąś sprawdzoną knajpkę Strasko/Novalja ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Dodi napisał:

Poczytałem Twojego bloga , ładny kawałek Chorwacji już zwiedziłeś i rzeczowo opisujesz. Masz jakąś sprawdzoną knajpkę Strasko/Novalja ? 

Sprawdzony jest bar na Simuni z grillowanymi kurczakami i prosiakiem - na terenie campingu. Natomiast na Strasko jedliśmy tylko pizzę. Novalia to miasto znane z imprezowania prawie jak Ibiza i knajpy tam tylko na nich czekają - burgery itd.

Dzięki za pochwały bloga, na forum jest jeszcze mój temat - jedziecie z nami do Dalmacji czy jakoś tak. Tam jest jeszcze opis wczasów 2017 i 2018 w wersji "na żywo"

Aha, oczywiście ten bar może być jeszcze nieczynny. Jednak wycieczka na spacer na Simuni zawsze wskazana. Marzy nam się stanąć tam w końcu na plaży z przyczepą. Polecam taką wycieczkę.

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku wybieram się na wyspę Pag. Będzie to nasza pierwsza wycieczka w tym kierunku z przyczepą . Mam pytanie odnośnie drogi. Ktora trasa będzie najbardziej optymalna.  Przez Austrię wydaje się być szybciej, choć z przyczepą to i tak nie ma znaczenia.  Przez Węgry wolniejsza,  ale pomijając Austrię i Słowenie. Jedziemy na 14 dni licząc podróż.  Bardzo proszę bardziej doświadczonych kolegów o rady dotyczące dojazdu na Pag. Wszelkie rady będę mile widziane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć - rzeczywiście przez Austrię i Słowenię nieco szybciej, choć ciut dalej.

Koszt autostrad na Chorwacji - dokładnie taki sam w obu przypadkach.

Natomiast na pewno oszczędzisz jadąc przez Węgry. Jeśli jedziesz na 14 dni to i tak musiałbyś kupować, albo 2 winietki, albo miesięczną. Porównaj sobie koszt winietek Austria+Słowenia vs. Węgry i to może będzie odpowiedź. jeśli w trasie jest różnicy pół godziny czy do godziny to może warto zapłacić mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kojus napisał:

W tym roku wybieram się na wyspę Pag. Będzie to nasza pierwsza wycieczka w tym kierunku z przyczepą . Mam pytanie odnośnie drogi. Ktora trasa będzie najbardziej optymalna.  Przez Austrię wydaje się być szybciej, choć z przyczepą to i tak nie ma znaczenia.  Przez Węgry wolniejsza,  ale pomijając Austrię i Słowenie. Jedziemy na 14 dni licząc podróż.  Bardzo proszę bardziej doświadczonych kolegów o rady dotyczące dojazdu na Pag. Wszelkie rady będę mile widziane. 

Bierz pod uwagę ważenie przyczep przez policję austryjacką i wysokie kary. Kogo znam to jeździ przez Węgry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdzę od lat przez Austrię i jeszcze nigdy nie widziałem i nawet nie słyszałem żeby kogoś ważyli ,co do Słoweni to jest przejazd bez opłat przez Maribor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dodi napisał:

Bierz pod uwagę ważenie przyczep przez policję austryjacką i wysokie kary. Kogo znam to jeździ przez Węgry

Eeee tam, zawsze jeździmy przez Austrię i jeszcze nigdy żadnego ważenia nie było. Teraz na majówkę jechaliśmy do Włoch i też straszyli nas wagami w okolicy Wiednia i przełęczy Brenner, nikt sobie tym tyłka nie zawracał. W obie strony bez problemów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.