Jump to content
Cytrus

dzień dziecka Gora Kalwaria 14-16 czerwca 2019

Recommended Posts

Cytrus
Posted (edited)
przekazuje tylko informację :)
dzień dziecka
14-16 czerwca 2019, na Brzance w Górze Kalwarii.  Dobrze już znanym miejscu :)

Plan :
Piątek 14.06
Od 10:00 meldowanie na placu biwakowym Brzanka
17:00 oficjalne otwarcie zlotu, przedstawienie sponsorów, współorganizatorów oraz całego planu zlotu
17.30 dyskoteka dla dzieci i młodzieży
21:00 tańce, stend upy, konkursy itp. obowiązkowo wszyscy ze swoimi krzesełkami - zabawa przy ognisku i muzyce

Sobota 15.06
9:00-13;00 wizyta wozów strażackich OSP Góry Kalwarii, WOPR oraz radiowozu Policji (nauka bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym i pieszym dla najmłodszych, nauka udzielania pierwszej pomocy, zwiedzanie wozów strażackich).
13;00 wyjście uczestników zlotu (ze względów bezpieczeństwa eskortowane przez Policję) na festyn zorganizowany z okazji dni Góry Kalwarii. Naszym przewodnikiem podczas spaceru bedzie polityk, Pan Jan Rokita ( nie mylić z Jan Maria Rokita ) . Natomiast głownymi gwiazdami tegoż wieczoru bedą zespoły takie jak Pectus oraz Smolasty.
Na festynie beda równiez wyroby regionalne, dmuchańce dla dzieci oraz wiele innych atrakcji.
20:00 zabawa przy ognisku i muzyce

Niedziela 16.06
9:00 rozstrzygnięcie konkursów weekendowych.
10:00 wycieczka autokarem do muzeum samochodów filmowych Bilety we własnym zakresie. Autokar cena zostanie podana w późniejszym czasie. Może będzie niespodzianka 😉 (www.samochodyfilmowe.pl)

Cena:
1. Wpisowe - 30zł / załoga (naklejki ze zlotu, dzierżawa terenu, prąd i woda itp.)
2. co łaska - drewno, oprawa muzyczna, plus dodatkowe koszta związane z organizacją zlotu.
3. co łaska - na cel charytatywny

więcej informacji wkrótce 🙂

i kilka słów ode mnie, Góra Kalwaria jest otwarta na nas, na karawaning, bardzo chętnie po udanej imprezie topienia marzanny nas goszczą, więc dlaczego mamy nie skorzystać, w okolicy jest wiele fajnych miejsc np. Królewski las czy zamek w Czersku, odwiedziłem kilka uroczych miejsc nad Wisłą.

Tym razem organizatorem spotkania jest grupa na FB pochwal się swoim domkiem, pod czujnym okiem "starszych stażem" ;)
kto chętny proszę o  zapisywanie się na listę ( lista jest o tyle istotna że wiadomo ile osób przyjedzie ), miejsca będzie na jakieś 100 załóg, list jest kilka w różnych miejscach.
Władze miasta obiecały wyrównanie terenu,  przygotowanie go pod nas, i to chyba tyle co mogę dodać
Edited by Cytrus (see edit history)

Cytrus

1.Cytrus 2 +2 + pies

Agamińsk
22 minuty temu, Cytrus napisał:

1.Cytrus 2 +2 + pies

2. Agamińsk 2+2 bez psa

MaciekR4

Qrde, że nie wiem jeszcze kiedy dzieciaki będą miały "Dzień dziecka" w swoim SOSW dla Dzieci niesłyszących i niedosłyszących :( 

witjam

czy spotkanie jest aktualne? bo jakaś cisza panuje:-)

jeśli tak to proszę mnie dopisać, chętnie skorzystam akurat ten weekend mam wolny 

Witjam 2+2

Benny

Witam, również jestem chętny

1.Cytrus 2 +2 + pies

2. Agamińsk 2+2 bez psa

3.Benny 2+2

Cytrus

Tak jest aktualne. 

Organizatorem jest grupa na fb pochwal się swoim domkiem i na fb są dodatków informacje

Podrzucam nr do organizatora 736278574 jeśli są jakieś dodatkowe pytania. 

Ja nastawiam się na jazdę rowerem a jest gdzie tam pojeździć  :)

zabierzcie jakieś środki na komary i kleszcze. 

Cytrus

Organizator okazuje się że musi iść do pracy w ten week. Nie wiem co i jak jest zorganizowane, ja tego nie robiłem. Nie biorę za nic odpowiedzialności. 

Benny

Cześć Cytrus, mas może jakieś nowe informacje odnośnie spotkania w Górze Kalwarii?

Cytrus

Najnowsze info. Ze względu na fakt że w sumie na kilku grupach jest zapisanych około 30 załóg, spotkanie się odbędzie. Może nie z takimi atrakcjami bo nie wiadomo czy uda się to załatwić, może z innymi ale jakieś napewno uda się zorganizować - są na to jeszcze 3 dni.

Dostęp do wody już jest dogadamy, prąd na 99% , umowa z miastem na wynajem terenu też się uda, miasto wspiera takie spotkania i rozumie to co się stało. 

Benny

To fajnie, ja ze względu na fakt że do wieczora w piątek pracuję przybędę w sobotę około 10 rano. Do zobaczenia 😀

Cytrus

Działamy, działamy. Pracę się poruszają do przodu. Ze względu na upały będzie toytoy prysznic-koedukacyjny 😆

witjam

super dla mnie wystarczy, będę w piątek wieczorem

Cytrus

Przygotowania idą pełną parą, pamiętajcie o komarach, tam też są  :(

Cytrus

Z atrakcji rejs po Wiśle w cenie 15 zł od osoby około 30 min

Armator taxi Wisła