Skocz do zawartości

Szukanie campingu w Chorwacji na miejscu w lipcu?


Rekomendowane odpowiedzi

A ja z dziećmi  do 12/14 lat innych sobie nie wyobrażam. Od 9 do 23 w ruchu.  Zero elektroniki. Zero nudy.


Moje wyrosły już trochę, ale nigdy nie chciały siedzieć na takich kempingach. Na małym znalazły sobie towarzystwo i cały dzień coś robiły. Zero nudy i bez elektroniki.
Zależy od dzieciaków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2019 o 11:49, chris_66 napisał:

zawsze bez rezerwacji, po co rezerwować, nie tu to gdzie indziej, zawsze znajdzie się miejsce,

Strasko to koszmar, na jedną noc w tranzycie, nie na dwa tygodnie, dzieci by mnie udusiły a żona rzuciła,

rezerwacja tylko jakieś perełki gdzie ciężko o miejsce, tak jak Gusia napisała, wyspa czy coś w rejonie do zwiedzania

ale to tylko moje zdanie

Chris o jakim koszmarze piszesz?   O jakiej jednej nocy w tranzycie ?   Na Strasko w lipcu nie masz  szansy na wjazd bez rezerwacji , o wjezdzie na jedna noc mozna tylko pomarzyc.

Poczytaj opinie Marka o Strasko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2019 o 22:16, jackas napisał:

Dlatego mają puzzle i nie ruszamy się z domu...

Współczuję...jak to mówią: każdego szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lucek26 napisał:

Chris o jakim koszmarze piszesz?   O jakiej jednej nocy w tranzycie ?   Na Strasko w lipcu nie masz  szansy na wjazd bez rezerwacji , o wjezdzie na jedna noc mozna tylko pomarzyc.

Poczytaj opinie Marka o Strasko.

opinie znam, kemp też, nie mój klimat na wypoczynek i nic więcej (wolę ciche, kameralne miejsca bez dzieci w ilościach hurtowych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzięki za wyczerpujące opinie.. Córa ma niecałe dwa latka więc to Strasko ma być dla niej wielkim placem zabaw.

Europa lądowo tylko dlatego że młoda nie zniesie 10 godzin lotu. Kiedyś spędzaliśmy wakacje sami głównie w Azji, ale nie teraz. Jeszcze za mała na wojaże na stopa z plecakami w Laosie. 

Strasko zarezerwowany (i to były ostatnie miejsca), kolejne dwa tygodnie urlopu już mniej formalnie wybrane na małych, prywatnych kempingach w Drage i koło Eger 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimum 55 euro za dobę. za same osoby dorosłe zapłacisz ponad 30 {do 20 lipca} lub 36 euro (po 20 lipca }. Jeżeli nie masz rezerwacji to jak będziesz miał szczęście to może uda się Tobie wjechać na STRASKO.

10 godzin temu, gabba83 napisał:

Dzięki za wyczerpujące opinie.. Córa ma niecałe dwa latka więc to Strasko ma być dla niej wielkim placem zabaw.

Europa lądowo tylko dlatego że młoda nie zniesie 10 godzin lotu. Kiedyś spędzaliśmy wakacje sami głównie w Azji, ale nie teraz. Jeszcze za mała na wojaże na stopa z plecakami w Laosie. 

Strasko zarezerwowany (i to były ostatnie miejsca), kolejne dwa tygodnie urlopu już mniej formalnie wybrane na małych, prywatnych kempingach w Drage i koło Eger 

 

W jakim terminie lipca masz rezerwacje?:banan:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee tam, przesadzasz. W sklepie spożywczym łatwiej mi było się dogadać po migowemu/polsku niż po angielsku.

Mój przekaz jest taki - jak masz dudki, to jesteś mile widziany :P

Oczywiście ja nie wyrwę takich panienek jak Ty @chris_66.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie przebywam od 7 czerwca na kempingu Oaza Mira w Drage i jak tuż po przyjeździe było z 40% parcel wolnych i nie było problemu z wyborem miejsca, tak od kilku dni obłożenie parcel wzrosło do ok. 90% i generalnie zostały pojedyncze wolne miejsca. Ogólnie jakbym przyjechał później tzn. w okolicach 10/12 czerwca to miałbym kłopot z zaparkowaniem zestawu na tych parcelach co zostały, bo nie mam movera (jest już w planach), a alejki dojazdowe są dość wąskie plus dookoła dużo drzew dających cień i tylko mover lub kamper uratował by sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, MichalVRL napisał:

Aktualnie przebywam od 7 czerwca na kempingu Oaza Mira w Drage i jak tuż po przyjeździe było z 40% parcel wolnych i nie było problemu z wyborem miejsca, tak od kilku dni obłożenie parcel wzrosło do ok. 90% i generalnie zostały pojedyncze wolne miejsca. Ogólnie jakbym przyjechał później tzn. w okolicach 10/12 czerwca to miałbym kłopot z zaparkowaniem zestawu na tych parcelach co zostały, bo nie mam movera (jest już w planach), a alejki dojazdowe są dość wąskie plus dookoła dużo drzew dających cień i tylko mover lub kamper uratował by sytuację.

Fajny camp, bardzo stromo na niektórych parcelach, czasem murki po 2m wysokości. Bez Acsi nie ma co startować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.