Skocz do zawartości

Balatonfüred camping


ppaattii

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

rozważamy wyjazd w sierpniu na balatonfured camping.

Czy jest jakaś inna str campingu niż ta poniżej?

https://www.vacansoleil.pl/camping/wegry/jezioro-balaton/balatonfured/camping-fured-2421000/?pagenum=1

Jak wygląda rezerwacja , czy jest konieczna, czy są tam zawsze miejsca?

Jak wygląda ten kemping finansowo?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tomii zmienił(a) tytuł na Balatonfüred camping
5 godzin temu, ppaattii napisał:

Jak wygląda sprawa rezerwacji? Ile trzeba wpłacić?

Na forum raczej nie ma osoby która pracuje tam na recepcji ?

Napisz do nich pytanie mailem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy na tym kempingu - zarezerwowałem tam miejsce bo nie wiedziałem gdzie tam jechać ... fakt że na przełomie lipca i sierpnia było tłoczno ale kemping w miarę OK, dla mnie słabe sanitariaty - marnie z czystością

jak rowerami jeździliśmy po okolicy to nam się podobał kemping Pelso

 

w Balatonfured fajne było to że basen na kempingu, blisko do centrum miejscowości, blisko centrum handlowe na zakupy _ tesco, na plus jeszcze fajne i spore parcele, dużo cienia, na minus było dość głośno wieczorami jak byliśmy ... ot taki duży camping :)

ale sanitariaty pozostawiały sporo do życzenia i powodowały było tylko fajnie a nie bardzo fajnie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Stacjonowalismy na tym kempingu w drodze do Chorwacji. Jedna noc, czerwiec, więc początki sezonu. Niby nic ale zawsze. Ogólnie fajnie. Zastanawialiśmy się tylko co można tam robić dłużej. Lubimy z rodzinką po plazowaniu trochę pozwiedzać. Tam nie ma zbytnio co. Na plus to fajne zacienione miejsca. Bliskość Tesco i tanie owoce i wino. No i langosze i gulasz, w restauracji przy rondzie kempingowy. Woda ciepła, tylko wiadomo taka jak to w Balatonie - mętna. 

Minusy. Ok 10000 komarów na jednego turystę. Może do sierpnia wyginą.

Czerwcowa cena z ACSI to 98zł za dobę za trójkę dorosłych i jedno dziecko. Zestaw kemping plus holownik. 

20190615_183137.jpg

Edytowane przez karjon1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 30.04.2019 o 12:59, poziom napisał:

Tu byliśmy dwa razy i moge polecić: https://www.balatontourist.hu/pl/campsites-campings-accommodations-at-lake-balaton/napfeny

Do Balatonfured nie jest daleko, więc można do aquaparku podjechać.

Do którego aquaparku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2019 o 23:32, beadia napisał:

A który kemping lepszy: Balatonfured czy Pelso?

W 2013 roku byłem z rodzinką nad Balatonem. Byliśmy w Balatonfured i podobało nam się choć było trochę tłoczno w sierpniu. Ogólnie warunki były całkiem fajne i sporo atrakcji dla dzieci zarówno na jak i nieopodal kempingu. Co do Pelso to tylko słyszałem że też fajny kemping ale osobiście nie byłem więc dokładnie nie wiem. Rozważam też wyjazd w tym roku nad Balaton ale chcę pojechać na camping Mirabella.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.