Skocz do zawartości

Parking przed campingiem Węgry - Berekfürdő i Cserkeszőlő


Wojtek N

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

planujemy wyjazd do Cserkeszőlő i Berekfürdő i w związku z tym mam kilka pytań...

Z tego powodu, że mamy małe dzieci wyjeżdżamy późnym wieczorem i w nocy jesteśmy na miejscu. Dotąd jeździliśmy do Sárospatak, gdzie przed campingiem jest duży parking, na którym można się zatrzymać i poczekać do rana, do otwarcia recepcji. Wiem, że przed wjazdem na camping w Berekfürdő jest mały parking – czy można na nim „przespać” do rana? Czy jest taki parking w pobliżu campingu w Cserkeszőlő? Chodzi o to, żeby zminimalizować niepotrzebne koszty, tj. od rana zacząć całą dobę na campingu (zamiast płacić za dodatkową dobę, gdzie na campingu będziemy tylko kilka „nocnych” godzin).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Berekfurdo można się podpiąć do prądu i pewnie korzystać z łazienek. Nie robili problemu. W Cserkeszolo nie wiem. W jakim wieku dzieci ?

Godzinę temu, ed napisał:

Zminimalizujesz koszty śpiąc tylko na parkingach?

Co to wnosi do tematu ? Kolega zadał konkretne pytanie a nie prosi o radę jak minimalizować koszty.

55 minut temu, Daniel DJR napisał:

W Berekfurdo jest mało atrakcji dla Dzieci.

Dobra odpowiedź na zadane pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojtek N

W przypadku nocnego przyjazdu w Berekfurdo najlepiej zatrzymać się na drodze dojazdowej do kempingu wzdłuż ogrodzenia  kempingu .W nocy nie ma tam żadnego ruchu i jest bezpiecznie .Droga ta jest oświetlona. Rano wjeżdżasz na teren kempingu.  Placyk przed wjazdem jest mały i z reguły prawie zawsze stoją tam dwa ,trzy auta , z tego powodu nie polecam tam parkowania zestawem.:przyczepa:

W Cserkeszolo bezpośrednio przed wjazdem na kemping jest duży parking w nocy bezpłatny. Znajdziesz tam miejsce na nocny postoj przed wjazdem na kemping. Formalności wjazdowe i pobytowe na kempingu załatwiasz w recepcji Thuringhotel.

Ps. Zycze udanego wyjazdu i miłego pobytu.:banan:

Edytowane przez Lucek26 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za odpowiedzi, w szczególności Luckowi26 - dokładnie o tą informacje mi chodziło, dziękuje.

W dniu 23.04.2019 o 10:05, ed napisał:

Zminimalizujesz koszty śpiąc tylko na parkingach?

Nie chodziło mi o spanie tylko na parkingach - może źle to ująłem. Miałem na myśli przypadki, kiedy przyjeżdżamy na kemping o 1( czasem 2) w nocy. Wtedy szkoda wjeżdżać na obiekt i płacić za pół nocy, jako że doba kończy się rano (czyli za kilka godzin od wjazdu). Oczywiście z rana wjeżdżamy na kemping.

W dniu 23.04.2019 o 10:25, Daniel DJR napisał:

W Berekfurdo jest mało atrakcji dla Dzieci.

W tamtym roku tam byliśmy i moje dzieciaki całkiem nieźle się bawiły (basen rzeka, zjeżdżalnie, poranne spacery na targ koło basenu) - ogólnie na te 2-3dni było ok. Tylko wtedy było trochę inaczej niż zwykle robimy, bo: jechaliśmy z Sarospatak, na miejscu byliśmy po południu i od razu wjechaliśmy na kemping. W tym roku planujemy jechać do Berekfurdo prosto z domu, no i właśnie na tę 1-2 w nocy być na miejscu - stąd to pytanie.

W dniu 23.04.2019 o 17:48, MartiNBR napisał:

Kiedy ten wypad? Zaczynamy urlop 7 czerwca i ruszamy w Bieszczady i mam nadzieję w końcu na Węgry 

Wypad miał być w czasie długiego weekendu ale moja młodsza córeczka właśnie zaczęła chorować... No i zobaczymy, jak sytuacja się rozwinie... :(

Po drugie - prognoza pogody nie wygląda najlepiej; z dnia na dzień coraz chłodniej, więc pewnie nici z wyjazdu. :(

 

Wszystkim Wam życzę słonecznej pogody i udanego wypoczynku! :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.