Skocz do zawartości

Czy to ktoś z forum taki wyjazd dokumentuje, filmuje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

6 godzin temu, Voku napisał:

Ja filmuje, ale od niedawana. 

Jak by kogoś interesowało moje ostatnie wypociny z ostatniego wyjazdu. Pierwsze podchody do kamery i filmowania i programów do obróbki - freestyle :D 

Czemu nie ma strzałek w miniaturce :D ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, Voku napisał:

Własnie zwolniłem grafika

? No, nowy grafik musi dorobić 'szczałki', bo cholircia, nie wiem który to jest samochód a który czyczepa.

Fajny filmik zrobiłeś, ujęcia z pozycji kierowcy - fajny pomysł, można się trochę poczuć jak w realu. ;)
Sam camping sosny też wygląda na bardzo fajny (nie byłem tam nigdy, może kiedyś uda się nadrobić)

Jakim programem montowałeś flmik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Łza Włóczynutka napisał:

ujęcia z pozycji kierowcy

No właśnie zastanawiałem się nad tym. Ja jadąc z cepką jestem skupiony w 90% na jeździe a tutaj @Voku nagrywa filmiki. Podziwiam, podziwiam :ok:

Widać że ze mnie doopa a nie kierowca :(

Ostatnio nagrywałem telefonem pierwsze jazdy moverem i taki byłem zaaferowany, że prawie wjechałem w bramę :mlot: 

Normalnie to ona jedzie jak ślimak, no zasnąć można, a jak dojeżdża do przeszkody to bestia przyspiesza i jedzie ze dwa razy szybciej :foch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeznaczyłem 10% na nagrywanie 90% na skupienie :D Nagrywanie na rowerze to było wyzwanie :P 

58 minut temu, Łza Włóczynutka napisał:

 

? No, nowy grafik musi dorobić 'szczałki', bo cholircia, nie wiem który to jest samochód a który czyczepa.

Fajny filmik zrobiłeś, ujęcia z pozycji kierowcy - fajny pomysł, można się trochę poczuć jak w realu. ;)
Sam camping sosny też wygląda na bardzo fajny (nie byłem tam nigdy, może kiedyś uda się nadrobić)

Jakim programem montowałeś flmik?

Jakimś darmowym Shotcut czy coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Voku napisał:

Nagrywanie na rowerze to było wyzwanie :P

Tutaj to mnie nie przebijesz - ja nawet do tyłu potrafię nagrywać :winner: 

Co prawda elementy jogi są wymagane i wcześniej czy później pocałuję się z jakimś drzewem lub latarnią :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lbuster napisał:

No właśnie zastanawiałem się nad tym. Ja jadąc z cepką jestem skupiony w 90% na jeździe a tutaj @Voku nagrywa filmiki. Podziwiam, podziwiam :ok:

Widać że ze mnie doopa a nie kierowca :(

Ostatnio nagrywałem telefonem pierwsze jazdy moverem i taki byłem zaaferowany, że prawie wjechałem w bramę :mlot: 

Normalnie to ona jedzie jak ślimak, no zasnąć można, a jak dojeżdża do przeszkody to bestia przyspiesza i jedzie ze dwa razy szybciej :foch:

90 % to za mało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się dużo jeździ to jest całkiem inaczej. Jak śmigałem tirkiem, to nie raz sobie herbatę gotowałem i zaparzałem nie przerywając jazdy, używając kuchenki gazowej i czajnika, do którego najpierw nalewałem wodę z butelki. ;) A nawet kawę w aluminiowej kawiarce. A gabaryty i waga zestawu jednak nieco większe ;) A ile razy parkowało się naczepę do rampy tyłem smarując chleb masełkiem, bo akurat podczas śniadania czy kolacji wywołali i kazali wymanewrować do punktu załadunku. Po pewnym czasie nawet trudne czynności wykonuje się automatycznie ;)

Znałem asów co filmy oglądali jadąc autostradami, ale to już jednak patologia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peja 76, super sprawa, nic tylko pozazdrościć?. Super przyczepa i wyprawa na tyle miesięcy. Pozdrawiam

Voku fajny wypad na święta, fajny filmik. Pomyśleć ile ludzi w te święta wybrało się swoimi przyczepami i kamperami poza dom, będzie ich sporo.

Fajnie jest oglądnąć czyjeś wyprawy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, janekorka napisał:

Peja 76, super sprawa, nic tylko pozazdrościć?. Super przyczepa i wyprawa na tyle miesięcy. Pozdrawiam

Voku fajny wypad na święta, fajny filmik. Pomyśleć ile ludzi w te święta wybrało się swoimi przyczepami i kamperami poza dom, będzie ich sporo.

Fajnie jest oglądnąć czyjeś wyprawy.

Pozdrawiam

To chyba nie Peja jest autorem tylko dał linki. A czy autor tych filmików jest na forum?

Voku masz parę filmików i już znalazłem coś co mi pomoże. Dałem Subaru i na priv mam parę pytań.

Edytowane przez ddarko112
Błąd (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Łza Włóczynutka napisał:

.. Jak śmigałem tirkiem, to nie raz sobie herbatę gotowałem i zaparzałem nie przerywając jazdy, używając kuchenki gazowej i czajnika, do którego najpierw nalewałem wodę z butelki. ;) A nawet kawę w aluminiowej kawiarce. A gabaryty i waga zestawu jednak nieco większe... ale to już jednak patologia.

Specjalnie tak skonstruowałem posta.

Jeszcze ktoś będzie gotów naśladować twoje "wyczyny" uznając to za normę wśród zawodowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.