Skocz do zawartości

Camping dla rodzin z małymi dziećmi.


sirius29

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Chce sie wybrać w ostatni tydzien maja, z żoną i 2 malych dzieci (3l i 6mc). Przyczepe wypożyczam, cel jest taki by żone zarazic do karawaningu, musi byc super czysty camping, sanitariaty na 5tke i absolutny must have, jakis fajny plac zabaw, ceny maja drugorzędne znaczenie. Cos jak viking w Dziwnówku. Lokalizacja: góry (Karpacz) albo mazury, camp koniecznie nad jeziorem. Ew gdzieś nad jezioro, nie koniecznie na mazurach.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zabrał na pierwszy raz rodzinę w takie miejsce jak kemping u Kraka w Nałęczowie.

Po co jezioro skoro palca nie da się zamoczyć. Po co plac zabaw jak jedno dziecko ma pół roku. Cisza, spokój, zwierzęta na kempingu, mnóstwo miejsc do spacerów i ciekawa okolica. Sanitariaty na 5. Super właściciele...itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biore go pod uwagę, ale plac zabaw dla starszego jest jednak konieczny. Dlaczego piszesz, że palca nie zamoczysz? Jezioro ma tez ten plus ze jest ciekawsza ladniejsza ololica.

Wpadl mi w oko jeszcze camp, Wiśniowa Polana kolo Karpacza. W niego głównie celuje, ale chciałbym jeszcze dobra alternatywę na Mazurach czy gdzies nad jeziorem. Obiecalem synowi, że pokaże mu jak sie lowi ryby:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale to dosyć wygórowane oczekiwania. Generalnie najlepsze kempingi w Polsce są nad morzem. Na mazurach jest kilka, które lubię ale bardzo wyśrubowanych wymagań nie spełnią raczej.

Jak ma być Super baza sanitarna, jakaś woda, coś do roboty a nawet możliwość łowienia to polecam Molo Osiek na południu Polski. Jest tam też wspaniały basen odkryty a także basen kryty, restauracje, kręgle itp itd. Oczywiście poza staniem na polu kempingowym i sanitariatami cała reszta za dopłatą (nie małą). Ale jak dla mnie nie ma się do czego przyczepić a jestem raczej upierdliwy.

Ps. Bierz parcelę na placu tzw. górnym,  bliżej sporego budynku sanitarnego. Bo ze względu na popularność mają też taki dodatkowy plac niżej ciut i tam jest dużo słabiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety połączyć wszystko razem jest Bardzo trudne,

Może mała objazdówka (zmiana miejsc noclegowych)

Jak Karpacz to Camp66 (słaby plac zabaw)

Osiek Molo też słyszałem same pozytywy

Niedźwiady pole u Sikory (słaby plac zabaw)

Człuchów OSiR (słabe sanitariaty) ale plac zabaw, park linowy, zjeżdżalnie wodne...

Chmielno (Zawory) Ośrodek Bachus (wszystko na 4) ale nad samą wodą, rybki, super jedzonko w barze...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

czy ktoś może coś zaktualizować, dodać itp? poszukiwany camping z nastawieniem na pole namiotowe. dzieci 3-5 lat, lepiej cicho i spokojnie ni ż głośno :)  cała polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.