Jump to content
Sign in to follow this  
rokkey

Co wybrać - przedsionek pełny ?, czy nie pełny bez przodu ?

Recommended Posts

Wirek
koledzy w przeręblu można :hehe:

oczywiście , że można tylko jeszcze aby lód był dziure w lodzie zrobić .

Dwa razy byłem na łowieniu podlodowym , fajna sprawa , ciekawe wędkowanie.

To należało by przenieśc do naszego hobby wędkarstwo.

szary11

No cuż... na zlot otworzyłem listę chcących załapać się "za przyczepę", to tu otworzę kącik emerytów :)

Wir, fajnie wygląda podwojony przedsionek... znaczy przedsionek plus daszek :? To jest max funkcjonalności!!! :-]

Ja nie mam niestety pełnego przedsionka, chociaż bym chciał. Jednak patrząc z drugiej strony u mnie przeważają wyjazdy na 1-3 dni. Więc daszek dla mnie jest najlepszy. A oszczędzając czas niekiedy wogóle nie wyciągam daszku - rozstawiam parasol :hehe: Lenistwo? Czy chęć lenistwa :zlo:

Wirek

szary11, juz przymierzałem ten daszek do przedsionka przy KIP-ie pasuje :hehe: , wiec będe rozkładał ptrzedsionek plus daszek , mimo podobnej choroby - lenistwo , ale później wygoda.

jacek l

Ja już byłem emerytem i rozstawiałem przedsionek przez jakieś 17 lat, teraz jestem znowu młody i nie rozstawiam bo Karol/Janusz ma swój namiot i jego połowa przyczepy służy za graciarnię/suszarnię/kącik do czytania/garderobę itd.

Ale potrzebny jest mi daszek i sobie kupie albo zrobię, taki najprostszy, bez boków, na 2 kołkach i poprzeczce.

J. :hehe:

Wirek

Nie wiem dlaczego jak nie mam przedsionka , to mam wrażenie , że czegoś mi brakuje i nawet gdy jade na 2, 3 dni rozkładam . Zwiększa mi sie przestrzeń zyciowa :hehe: . W sumie trochę czasu zajmuje rozkładanie i składanie , ale później jest wygodniej , jest miejsce na rowerki , sprzęt wędkarski , ponton i inne.

ptaku

Mam przedsionek pełny i nie wyobrażam sobie wyjazd bez przedsionka ,po mimo rozkładania ,które w moim wypadku trwa około półgodziny :hehe:

kapete
rozstawiam parasol Lenistwo? Czy chęć lenistwa

tak, to już syndrom emerytury :hehe:

Paweł 66

a może stworzymy kółko emerytów karawaningowych i będziemy mieli nasze własne stowarzyszenie nie coś tam na złość innym ? :?:zlo: i w statucie w w punkcie X będzie zapis .... emeryt nie starszy niż .....naście lat coś tam , coś tam .... :-]

Ps. jak nie chcę mi się na weekend jadąc rozkładać przedsionka ... to .... chyba ....? :hehe:

adje

A co powiecie na taki przedsionek?

Konstrukcja igloo,z pewnością znacznie mniej zabawy przy rozkładaniu niz z tradycyjnym.

post-62939-imported-6c7b2a44-eecd-478a-9d8a-0a7b93508923_thumb.jpg

Wirek

Ciekawa , ale jednak te linki naciągające przeszkadzają , no chyba , że ma to ostrzegać , że ktoś niepowołany skrada sie do naszej lodówki z :hehe: .

Zawsze sa kłopoty , gdy przy konstrukcji znajdują się linki , zawadzamy o nie , a bywa , że i zostaje naruszona konstrukcja .

BJoe
że ktoś niepowołany skrada sie do naszej lodówki z :hehe: .

jak z :zlo: to napewno ktoś powołany

Wirek

Jak z :hehe: to tak jak najbardziej powołany :zlo:, oby tylko nie wywinął orła o linki :-]

Jule

Te przedsionki igloo sa fajne - ale tylko w cieplych krajach gdzie deszcz nie pada, bo to sa tylko i wylacznie letnie przedsionki.

adje
Te przedsionki igloo sa fajne - ale tylko w cieplych krajach gdzie deszcz nie pada, bo to sa tylko i wylacznie letnie przedsionki.

A czym się rózni przedsionek igloo od namiotu igloo :hehe:

Bo namiot z namiotu igloo o gabarytach podobnych do tego przedsionka korzystałem przez kilka lat i zarówno w krajach południowych jak i w Polsce latem i wczesną jesienią a więc w różnych temperaturach,opady deszczu ,nawet ulewne tez się zdarzały izawsze się sprawdzał

Jule

hihi wiem i tez sie zastanawialam, bo tez mam namiot igloo i nie jedne oberwanie chmury w Hiszpani przezyl ... nawet z niedowierzania dotykalam materialu na przedsionku i jest calkiem podobny. Ale czytalam duzo opinii na innych forach i przedsionek nie nadaje sie na mokre miesiace... przecieka na szwach - nawet w tych niby lepszych modelach. Ma to cos wspolnego z forma czy cus... nie mam pojecia.

Poprostu jest to letni przedsionek .... no chyba ze zaczeli robic tez igloo caloroczne, ale o tym nic nie wiem, bo w przedsionkach jestem strasznie do tylu :hehe: