Skocz do zawartości

Co wybrać - przedsionek pełny ?, czy nie pełny bez przodu ?


rokkey

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy w przeręblu można :hehe:

 

oczywiście , że można tylko jeszcze aby lód był dziure w lodzie zrobić .

Dwa razy byłem na łowieniu podlodowym , fajna sprawa , ciekawe wędkowanie.

To należało by przenieśc do naszego hobby wędkarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No cuż... na zlot otworzyłem listę chcących załapać się "za przyczepę", to tu otworzę kącik emerytów :)

 

Wir, fajnie wygląda podwojony przedsionek... znaczy przedsionek plus daszek :? To jest max funkcjonalności!!! :-]

 

Ja nie mam niestety pełnego przedsionka, chociaż bym chciał. Jednak patrząc z drugiej strony u mnie przeważają wyjazdy na 1-3 dni. Więc daszek dla mnie jest najlepszy. A oszczędzając czas niekiedy wogóle nie wyciągam daszku - rozstawiam parasol :hehe: Lenistwo? Czy chęć lenistwa :zlo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szary11, juz przymierzałem ten daszek do przedsionka przy KIP-ie pasuje :hehe: , wiec będe rozkładał ptrzedsionek plus daszek , mimo podobnej choroby - lenistwo , ale później wygoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już byłem emerytem i rozstawiałem przedsionek przez jakieś 17 lat, teraz jestem znowu młody i nie rozstawiam bo Karol/Janusz ma swój namiot i jego połowa przyczepy służy za graciarnię/suszarnię/kącik do czytania/garderobę itd.

Ale potrzebny jest mi daszek i sobie kupie albo zrobię, taki najprostszy, bez boków, na 2 kołkach i poprzeczce.

 

J. :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego jak nie mam przedsionka , to mam wrażenie , że czegoś mi brakuje i nawet gdy jade na 2, 3 dni rozkładam . Zwiększa mi sie przestrzeń zyciowa :hehe: . W sumie trochę czasu zajmuje rozkładanie i składanie , ale później jest wygodniej , jest miejsce na rowerki , sprzęt wędkarski , ponton i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może stworzymy kółko emerytów karawaningowych i będziemy mieli nasze własne stowarzyszenie nie coś tam na złość innym ? :?:zlo: i w statucie w w punkcie X będzie zapis .... emeryt nie starszy niż .....naście lat coś tam , coś tam .... :-]

 

Ps. jak nie chcę mi się na weekend jadąc rozkładać przedsionka ... to .... chyba ....? :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa , ale jednak te linki naciągające przeszkadzają , no chyba , że ma to ostrzegać , że ktoś niepowołany skrada sie do naszej lodówki z :hehe: .

Zawsze sa kłopoty , gdy przy konstrukcji znajdują się linki , zawadzamy o nie , a bywa , że i zostaje naruszona konstrukcja .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te przedsionki igloo sa fajne - ale tylko w cieplych krajach gdzie deszcz nie pada, bo to sa tylko i wylacznie letnie przedsionki.

 

A czym się rózni przedsionek igloo od namiotu igloo :hehe:

Bo namiot z namiotu igloo o gabarytach podobnych do tego przedsionka korzystałem przez kilka lat i zarówno w krajach południowych jak i w Polsce latem i wczesną jesienią a więc w różnych temperaturach,opady deszczu ,nawet ulewne tez się zdarzały izawsze się sprawdzał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi wiem i tez sie zastanawialam, bo tez mam namiot igloo i nie jedne oberwanie chmury w Hiszpani przezyl ... nawet z niedowierzania dotykalam materialu na przedsionku i jest calkiem podobny. Ale czytalam duzo opinii na innych forach i przedsionek nie nadaje sie na mokre miesiace... przecieka na szwach - nawet w tych niby lepszych modelach. Ma to cos wspolnego z forma czy cus... nie mam pojecia.

Poprostu jest to letni przedsionek .... no chyba ze zaczeli robic tez igloo caloroczne, ale o tym nic nie wiem, bo w przedsionkach jestem strasznie do tylu :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.