Skocz do zawartości

szukam przyczepy


magic1803

Rekomendowane odpowiedzi

Magic: to bardzo dobra pomoc kolegi "peja76". Zawsze powinno się korzystać z pomocy osoby nie zainteresowanej samym kupnem. Jest wtedy bezstronnym w ocenie. Ja coś na ten temat wiem. Ta przyczepa ma bardzo ciekawy i funkcjonalny rozkład. Taki mają kampery. Cena chyba powinna być do zbicia. Niepokojące są wszelkie zacieki. Jeżeli kolega PEJA to stwierdzi to odpuść. Okno sprawdź czy jest do kupna taki rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gadałem ze sprzedawcą mówi że ,sucha i w bardzo dobrym stanie ,import UK, no i wystawia fv.

 

12 minut temu, Larysa napisał:

Magic: to bardzo dobra pomoc kolegi "peja76". Zawsze powinno się korzystać z pomocy osoby nie zainteresowanej samym kupnem. Jest wtedy bezstronnym w ocenie. Ja coś na ten temat wiem. Ta przyczepa ma bardzo ciekawy i funkcjonalny rozkład. Taki mają kampery. Cena chyba powinna być do zbicia. Niepokojące są wszelkie zacieki. Jeżeli kolega PEJA to stwierdzi to odpuść. Okno sprawdź czy jest do kupna taki rozmiar.

TEC sprzedany

Edytowane przez magic1803 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego sprzedawca chce zaliczki? To już mi śmierdzi! Ty ryzykujesz bo tak naprawdę kupujesz w ciemno. A on co? Czy ona jest do kupna w Polsce? Jeżeli tak, to każdy porządny i uczciwy sprzedawca umawia się z Tobą, rezerwuje np. jeden dzień i czeka na Ciebie. Taka rezerwacja nie zobowiązuje do niczego. Mój syn sprzedaje samochody i wiem jak to ma działać. Nie daj się omamić. Jeszcze raz zwracam Ci uwagę: nie kupuj sam!!!! Szukaj kogoś do pomocy przy obejrzeniu. Sama bym chętnie Ci pomogła gdyby nie odległość: Szczecin..........? Aha! jeżeli kupujesz na umowę to masz zapewnienie, że sprzedawca odpowiada za wady ukryte. Natomiast przy f-e nie masz takiej ochrony. Daj znać co wymyśliłeś. Larysa

Nie zauważyłam, że została sprzedana. Ale moje uwagi mogą się komuś przydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, jacekzoo napisał:

Ile zaliczki z góry?

nie wiem,jak powiedział o zaliczce to padłem ze śmiechu i że przywiezie do domu po kosztach.

 

https://www.otomoto.pl/oferta/fendt-ID6BUabA.html?

 

dla wyjaśnienia, albo spisek !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/fendt-bianco-przyczepa-kempingowa-fvat-23-ID6BU3m2.html?

Złodziej na otomoto od 2019

https://www.otomoto.pl/oferta/fendt-ID6BUabA.html?

Ten raczej faktycznie sprzedaje na otomoto od 2015

Swoją drogą ciekawe jest zgłoszenie ogłoszenia na otomoto są 4 opcje;

1.Spam

2.Niewłaściwa kategoria

3.Inne naruszenie zasad

4.Ogłoszenie nieaktualne

Swego czasu miałem przypadek na mobile.de autko full wypas za niewiarygodnie niską cenę kontakt oczywiście tylko mailowy, popisałem troszkę ze złodziejem, następnie kliknąłem opcję zgłoszenia ogłoszenia i była możliwość opisania i przekazania korespondencji ze złodziejem, na drugi dzień ogłoszenia nie było.Nasza kraj piękna kraj dla k.....wy i złodzieja po prostu żyć nie umierać, a powinno się łby ucinać.

Próbowałem dzwonić tel.wyłączony, wysłałem gnojowi maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawka jednak jest opcja opisania zgłoszenia, klikając punkt 3. Przed chwilą rozmawiałem z gościem z drugiego linku z realną ceną 39 950 zgłaszał to przedwczoraj i na otomoto i na olx jak widać zero reakcji, jednak Polska to piękna kraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

LMC z pierwszego linku: wygląda bardzo dobrze. Odnoszę wrażenie, że to zadbana przyczepa. Po zdjęciach nie ma się do czego przyczepić: czysta, nie wypatrzyłem z zewnątrz i wewnątrz wad. Taki drobiazg: zdjęcie, które pokazuje przyczepę a przed nią stół i krzesła, to sprzęt z wysokiej półki. To dobrze wróży. Przy sprawdzaniu zwróć szczególną uwagę na miejsca mocowania bagażnika na rowery, od zewnątrz i od środka, czy nie powstały szkody np.: zgnieciona, pęknięta ściana, przepuszczanie wody.

LMC z drugiego linka: była już pokazywana na forum. To przyczepa po przejściach. Łatana ściana i odchodzące akcesoria w środku. Nie rokuje dobrze ... .

Burstner: mam dokładnie takiego ale większy model. Na ogłoszeniu wygląda dobrze: czysta i nie zniszczona przyczepa. Z zewnątrz, przód i tył jest z "plastiku". Bardzo dokładnie oglądaj czy nie ma pęknięć, szczególnie z przodu.

LMC z pierwszego linka i Burstner to wg. mnie faworyci. LMC w tej budzie to pancerne przyczepy. Burstner w tym modelu jest bardzo dobrze uszczelniony (masywne listwy aluminiowe z dużą uszczelką ?).

Jeśli nikt z Tobą nie pojedzie to telefon kom. z pełną baterią, pstrykaj zdjęcia i ślij, dzwoń w trakcie oględzin. Interaktywnie też da się pomóc :ok:.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do LMC z pierwszego linku nie można się przyczepić, zaś do właściciela tak: Wszystkie zdjęcia są stare (na tablicach leasingowych) poza jednym gdzie widać domontowany bagażnik rowerowy i zmianę tablic. Ot taki mam nadzieje nieistotny szczegół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi sie dzisiaj w oko rzucila ... Mialem nawet dzisiaj podjechac zobaczyc, ale zaczal padac deszcz i dalem sobie siana.

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/wohnwagen-carado-c-164l-sunlight-ez-11-2015/1135179597-220-16317

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.