Jump to content
Sign in to follow this  
magic1803

szukam przyczepy

Recommended Posts

kriss1984

Nie warte tej Ceny..

jacekzoo
32 minuty temu, kriss1984 napisał:

Nie warte tej Ceny..

Dlaczego tak uważasz?

kriss1984
36 minut temu, jacekzoo napisał:

Dlaczego tak uważasz?

Malutka , ciasna, nie ma nic na doposazeniu.,po  za namiotem..

ja dalem dwa Tys wiecej z klima.

Teraz, kriss1984 napisał:

Malutka , ciasna, nie ma nic na doposazeniu.,po  za namiotem..

ja dalem dwa Tys wiecej z klima.

Stan  Igla. W Polsce zarejestrowana..

jacekzoo

Układ nie decyduje o cenie, jak ktoś takiego szuka to będzie dla niego na plus. Marka lmc swoje robi, ja sprzedałem hobbitke z przedsionkiem i uszkodzonym moverem za 27,5, ale dwa lata starsza od tej. 

Że tobie udało się trafić fajną z klimą i w dobrej cenie to nie znaczy że każda droższa jest za droga. Jest warta tyle ile ktoś da

kriss1984
19 minut temu, jacekzoo napisał:

Układ nie decyduje o cenie, jak ktoś takiego szuka to będzie dla niego na plus. Marka lmc swoje robi, ja sprzedałem hobbitke z przedsionkiem i uszkodzonym moverem za 27,5, ale dwa lata starsza od tej. 

Że tobie udało się trafić fajną z klimą i w dobrej cenie to nie znaczy że każda droższa jest za droga. Jest warta tyle ile ktoś da

Racja.nie neguje Innych ogloszen .ale akkurat to ogloszenie nie pasuje za cene..

zuczek

Bardzo dobra buda. Z zewnątrz nie widać (po zdjęciach) żadnej wgniotki, rysy, ... W środku wygląda na zadbaną i czystą. Newralgicznych miejsc nie widać.

Jeśli układ Tobie pasuje to uważam warto się zainteresować.

Cena jest adekwatna do pory (to jeszcze nie wakacje ale sezon rozpoczęty). Jeśli przyczepa okaże się sucha i faktycznie pozbawiona wad to ta cena nie jest wygórowana. Na pewno coś da się utargować, trzeba tylko pozbierać mądre i przekonujące argumenty 👍.

Pierzasty

Ta przyczepa stoi przynajmniej od 1,5 roku... Ciekawe czy przez układ środka , czy coś innego.

szary11

Cena jest dość wysoka, jednak jeśli buda jest w bardzo dobrym stanie warta zastanowienia. Za dobry sprzęt warto dopłacać. Układ jest dość specyficzny, powinien być wygodny do spania. Mniej do szykowania jedzonka. Wam powinien być ok :ok:

Warto poprosić o więcej, szczegółowych fotek wnętrza. Nie ma łazienki, luków, warto zapytać o opony... Jakbyś dostał więcej zdjęć to podeślij mi. Nawet jak byś zrezygnował z budki, z ciekawości :)

Pozdro

glipo

Sprawdzić czy sucha !!!!!!

Pierzasty

Tak na marginesie, to okna jakieś kolorowe, czy mi się zdaje...?

peja76

Jestem z Obornik jak jesteś mocno zainteresowany to mogę podjechać zobaczyć, jakimś wielkim znawcą nie jestem ale 2 przyczepy miałem i coś niecoś wiem.