Skocz do zawartości

szukam przyczepy


magic1803

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

36 minut temu, jacekzoo napisał:

Dlaczego tak uważasz?

Malutka , ciasna, nie ma nic na doposazeniu.,po  za namiotem..

ja dalem dwa Tys wiecej z klima.

Teraz, kriss1984 napisał:

Malutka , ciasna, nie ma nic na doposazeniu.,po  za namiotem..

ja dalem dwa Tys wiecej z klima.

Stan  Igla. W Polsce zarejestrowana..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układ nie decyduje o cenie, jak ktoś takiego szuka to będzie dla niego na plus. Marka lmc swoje robi, ja sprzedałem hobbitke z przedsionkiem i uszkodzonym moverem za 27,5, ale dwa lata starsza od tej. 

 

Że tobie udało się trafić fajną z klimą i w dobrej cenie to nie znaczy że każda droższa jest za droga. Jest warta tyle ile ktoś da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, jacekzoo napisał:

Układ nie decyduje o cenie, jak ktoś takiego szuka to będzie dla niego na plus. Marka lmc swoje robi, ja sprzedałem hobbitke z przedsionkiem i uszkodzonym moverem za 27,5, ale dwa lata starsza od tej. 

 

Że tobie udało się trafić fajną z klimą i w dobrej cenie to nie znaczy że każda droższa jest za droga. Jest warta tyle ile ktoś da

Racja.nie neguje Innych ogloszen .ale akkurat to ogloszenie nie pasuje za cene..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra buda. Z zewnątrz nie widać (po zdjęciach) żadnej wgniotki, rysy, ... W środku wygląda na zadbaną i czystą. Newralgicznych miejsc nie widać.

Jeśli układ Tobie pasuje to uważam warto się zainteresować.

Cena jest adekwatna do pory (to jeszcze nie wakacje ale sezon rozpoczęty). Jeśli przyczepa okaże się sucha i faktycznie pozbawiona wad to ta cena nie jest wygórowana. Na pewno coś da się utargować, trzeba tylko pozbierać mądre i przekonujące argumenty ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest dość wysoka, jednak jeśli buda jest w bardzo dobrym stanie warta zastanowienia. Za dobry sprzęt warto dopłacać. Układ jest dość specyficzny, powinien być wygodny do spania. Mniej do szykowania jedzonka. Wam powinien być ok :ok:

Warto poprosić o więcej, szczegółowych fotek wnętrza. Nie ma łazienki, luków, warto zapytać o opony... Jakbyś dostał więcej zdjęć to podeślij mi. Nawet jak byś zrezygnował z budki, z ciekawości :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,przyczepa ma wady; pęknięte okno dachowe i niby niewielki zaciek na tylnej ścianie.Tak z rozmowy telefonicznej czekam na zdjęcia.Kolego peja76 jakbyś mógł po świętach obadać to bym był bardzo wdzięczny,szczególnie chodzi mi o tylną ścianę.Jak stoi 1.5 roku to na pewno ma jakiś defekt.Układ jak układ dla mnie nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, magic1803 napisał:

Witam,przyczepa ma wady; pęknięte okno dachowe i niby niewielki zaciek na tylnej ścianie.Tak z rozmowy telefonicznej czekam na zdjęcia.Kolego peja76 jakbyś mógł po świętach obadać to bym był bardzo wdzięczny,szczególnie chodzi mi o tylną ścianę.Jak stoi 1.5 roku to na pewno ma jakiś defekt.Układ jak układ dla mnie nie przeszkadza.

Przyślij mi numer telefonu do ciebie, jak będę na miejscu to ci wszystko powiem, spróbuje jutro jak sprzedający się zgodzi a jak nie to może drugi dzień świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, peja76 napisał:

Przyślij mi numer telefonu do ciebie, jak będę na miejscu to ci wszystko powiem, spróbuje jutro jak sprzedający się zgodzi a jak nie to może drugi dzień świąt.

Witam,wysłałem numer ,bez pośpiechu z tym oglądaniem może być po świętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.