Skocz do zawartości

Prośba o pomoc i o ocenę.


Klamiga

Rekomendowane odpowiedzi

 Witam wszystkich mam na ime Marcin . Czytam forum od kilku dni poniewaz chciałbym zostac nowym posiadaczem przyczepy. Bylismy w tamtym roku pierwszy raz na wakacjach w wynajetej przyczepie i b.nam się spodobało.?ogladalem już kilka przyczep i zawsze cos tam jest nie tak.szkukam angielki bo jest fajnie wyposażony ale tez duzo wyczytałem negatywnych opini takich jak problem zgnilkow.dzisiaj oglądałem takąhttps://m.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-4-5-osob-avondale-wenlock-1999r-zarejestrowana-CID5-IDzrSne.html#position=1&page=undefined moze potraficie jako uzytkownicy cos mi doradzić?na pierwszy rzut oka nie jest zle widać ze nie jest nowa  normalne za te cene i rocznik(rocznik po vin wychodzi 1998) na srodku  przed kuchnia trochę skrzypi podloga reszta ok jest troszke poobijana na zewnątrz ,ale w srodku b.ladna i bez zapachu wilgoci.przejrzalem wszystkie kąty na dole do gory w szafkach itp.sucho.troche mnie zastanawia lazienka bo ktoś dorobil na ścianie panele widac silikon ale ladnie to wyglada.prosze o pomoc z gory dziekuje i pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ,

Może poszukaj u renomowanych sprzedawców którzy dają gwarancje na szczelność cepki np.Klaja itp.Może warto dołożyć parę stów i mieć problem z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Klamiga napisał:

Witam no właśnie chcialem zapytac o ten stabilizator.to powinna byc taka czerwona wajcha chyba tak?no i te panele tez nas zastanawiaja.

Tym się nie sugeruj. Nie każda przyczepa miała go na wyposażeniu. Przeważnie była to dodatkowo płatna opcja. Ew. był, ale ktoś go zdemontował i do sprzedaży założył zwykły a stabilizator poszedł na handel. Oglądając należało by popatrzeć na śruby mocujące (czy nowe, czy są ślady na łbach po odkręcaniu) 

Edytowane przez czepkateam (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam super sugestię i widac ze ludzie kombinują zeby zarobić.To właśnie nas zdziwilo bo niby facet ja jezdzil na wczasy a co pytanie to nie nie wiedział co jest w przyczepie.niby mowil ze to jego prywatna a na placu jak pobojowisko i chyba z 6 przyczep ponoc a to wujka a to cioci.ta dodatkowo miala strasznie brudny dach zielony nawet ,nie wiem czy to norma?czy za duzo pod drzewem stala???co do łazienki jak to sprawdzić???dlaczego sa panele???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo!

Proszę nie straszyć! 

Mam też avondale ale 2002 i ze środka widać że taki sam standard. 

Odnośnie panieli, super pomysł, może u siebie zamotuję. 

Cena co do roku produkcji pasuje.

Umowa pewnie na anglika i co za problem? Brak. 

Co do stabilizatora jazdy, to polecam. (mam minimalne doświadczenie cepowe, ale to nie problem ze stabilizatorem aby dokupić) :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blachy ma i na tym koniec....

6 minut temu, tantalos napisał:

Blachy widać że ma próbne, pytanie czy prawdziwe.

Przyczepa w Anglii jest traktowana  jak u nas bagażnik na rowery - nie posiada dowodu rejestracyjnego. Blachy mogły pozostać po przerejstrowaniu na terenie UE. Wtedy nabywa już całe dokumenty. Ew. budka z Anglii a blachy EU podpięte "pod klienta" i że niby "targamy do domu" na legalu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są zwolennicy i przeciwnicy angielek
Stabilizator nie problem ale fajnie żeby był - to bezpieczeństwo zwłaszcza że piszesz że zaczynasz
6 przyczep na placu - na 100% handlarz ale to też nic złego.
Ze zdjęć nie oceni się w pełni żadnej przyczepy, zwłaszcza że zwykle i tutaj też pokazują wnętrze i wyposażenie a nie miejsca newralgiczne.
Panele zarówno mogą coś maskować jak i być normalnym wytworem majsterkowicza który lubi poprawiać fabrykę


 

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kevin napisał:

Umowa pewnie na anglika i co za problem? Brak. 

Pdoblem żaden, ale jeśli taka jest umowa to raczej na wczasy z nią nie jeździł, tylko przypuszczalnie jest tzw. 'słupem', co oczywiście nie przeszkadza w ew. zakupie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, smok_wawelski napisał:

Panele zarówno mogą coś maskować jak i być normalnym wytworem majsterkowicza który lubi poprawiać fabrykę

 

Wydaje mi się że nikt, kto posiada sprawną przyczepę nie dokłada do niej nowych paneli (bo niby po co?), czy też np. nie klei tapety na oryginalne ściany, czy też nie wymienia sprawnej umywalki na inną z innej marki, bez wyraźnego powodu. Miałem "angielkę" do nie dawna i bardzo ją sobię chwalę, ale wszelkie "udziwnienia' powinny wzbudzić czujność kupującego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, czepkateam napisał:

Pdoblem żaden, ale jeśli taka jest umowa to raczej na wczasy z nią nie jeździł, tylko przypuszczalnie jest tzw. 'słupem', co oczywiście nie przeszkadza w ew. zakupie. 

 

9 godzin temu, Kevin napisał:

Halo!

Proszę nie straszyć!

Umowa pewnie na anglika i co za problem? Brak. 

czy wy naprawdę jesteście tacy naiwni?

Boże, widzisz i nie grzmisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.