Skocz do zawartości

Brać krzesła i stół na +6stC?


Tharule

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy moi bardziej doświadczeni we wczesno-wiosennych eskapadach. Jadę na święta na camp66. Zapowiada się różnie, ale temperatury powinny oscylować w granicach 6-8 stopni w dzień, koło zera w nocy. Jest sens rozkładać stół krzesła i zadaszenie? Korzystacie z tego wiosna przy takich temperaturach? Będę z dzieciakami 5-9 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie rozłożycie stołu i krzeseł to będziecie siedzieć na ziemi!

No chyba że ze strachu (trochę uzasadnionego) przed zimnem chcecie siedzieć w budzie. Tyle że wówczas trochę sens karawaningu ginie. 

Rozkładaj i nic się nie martw. Oczywiście, więcej niż latem spędzicie w budzie, ale wierz mi że na zewnątrz też sporo posiedzicie. 

A jak masz przedsionek, to bierz chłopie rozkładaj, farelką na full i bez kurtek da się siedzieć.Dzieciaki święta na zawsze zapamiętają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezwzględnie trzeba zabrać ze sobą przedsionek najlepiej tzw. pełny oraz sprzęt do niego  . :przyczepa:W zamkniętym  przedsionku  w chłodne dni temperatura jest zawsze wyższa niż na zewnątrz nawet przy dużym zachmurzeniu bez żadnego ogrzewania. Natomiast gdy pojawi się słońce to w przedsionku robi się ciepło nawet w chłodne dni.  :ok:

Od lat zawsze wożę ze sobą przedsionek i zawsze go rozkładam. W warunkach wiosennego kempingowania razem z dziećmi  przedsionek z umeblowaniem to konieczność i wielka wygoda.  Poza tym w przypadku deszczu siedzisz w przedsionku bezstresowo.

Ps. Letni przedsionek także warto rozłożyć ,jeżeli nie masz pełnego. Przed wyjazdem sprawdź czy stelaż przedsionka jest kompletny oraz jego ścianki.

Zycze udanego wyjazdu i dobrego odpoczynku.:banan:

Edytowane przez Lucek26 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funiaki - yr.no pokazuje już 15-16 stopni. za chwilę zmienię pytanie czy brać kąpielówki na 21*C ?

Tom- jeśli to z dzisiaj, to rozsierdziłeś mnie bardzo! ? Ja już nie mogę w robocie wysiedzieć, bo do Wielkanocnego, pierwszego w tym sezonie wyjazdu jeszcze daleko, głowa pełna od planów, co zapakować, czego nie zapomnieć, a Ty mi takie zdęcie serwujesz. Nie masz litości. Nic a NIC! ? Do zobaczenia!

 

p.s. pierwszy raz na camp66- wjazd od strony J. Góry ul Wielkopolską i dalej w lewo w widokową? z drugiej str lepiej się nie pchać?

 

Edytowane przez Tharule (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Tharule napisał:

Tom- jeśli to z dzisiaj, to rozsierdziłeś mnie bardzo! ? Ja już nie mogę w robocie wysiedzieć, bo do Wielkanocnego, pierwszego w tym sezonie wyjazdu jeszcze daleko, głowa pełna od planów, co zapakować, czego nie zapomnieć, a Ty mi takie zdęcie serwujesz. Nie masz litości. Nic a NIC! ? Do zobaczenia!

 

p.s. pierwszy raz na camp66- wjazd od strony J. Góry ul Wielkopolską i dalej w lewo w widokową? z drugiej str lepiej się nie pchać?

 

Primo ... foto z końcówki marca ...

Secundo ... dojazd tylko i wyłącznie od strony Jeleniej Góry - gdyż z drugiej strony jest tak wąsko, że ledwo co się osobówka mieści (kręta dróżka miedzy domami) - jadąc "od dołu" w kierunku Karpacza (od ronda) - przy głównej drodze jest znak dojazdu do camp66 ... na jutubku masz nawet filmik dojazdowy

TOM

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dobry temat i jeszcze lepsze odpowiedzi. 

Ja tez zamierzam jechać na święta na kemping pierwszy raz w tym roku...i w ogóle pierwszy raz w życiu.

...ale przedsionka nie zamierzałem brać...zatem muszę logistykę ogarnąć od nowa w tym zakresie.

dzieki za temat i odpowiedzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ten weekend odbyłem swój pierwszy w życiu wyjazd z przyczepką. Chciałem przetestować przed weekendem majowym i w sobotę wyjazd do Sopotu w niedzielę powrót ( ok 1000km pyknęło). Akurat było załamanie pogody w weekend i w okolicach Łodzi na trasie w tamtą stronę było max 2 st i padał śnieg. Jednak w Sopocie cały weekend słoneczko świeciło i w niedzielę rano pomimo że było może 6-7 st. C to w słońcu przy cepce za wiatrem kawka na krzesełkach i nawet bez kurtek można było posiedzieć w samej bluzie. 

Reasumując - krzesła i stół brać bez zastanawiania się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde, jak zobaczyłem ten temat wątku to od razu chciałem napisać, że NIE, ale już widziałem kilku wypowiadających się entuzjastycznie, że TAK więc sie wstrzymałem ze swoja opinią. Obecnie jestem w Grecji ?? i temperatury sa w okolicach +15 do ok +20 -jak jest słońce, i narazie niewiele skorzystaliśmy z krzeseł i stołu. Choć dodam, że mam tu więcej deszczu lub chmur niż słońca. Wczoraj tchnięty tym wątkiem, a była całkiem ładna pogoda, nawet zaproponowałem żonie, że może wyjdziemy z obiadem na zewnątrz, to usłyszałem, że "Na dworze szybko się obiad wystudza i będę zimne jeść. Jak chce to mogę iść ale ona i dzieciaki nie idą." Skończyło się, że jedliśmy w przyczepie. Także wracając do pytania w temacie to już sam NIE WIEM. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto był na Camp 66, to wie, że prawie z każdego stanowiska  jest widok na Śnieżkę (no chyba, że faktycznie będzie full i zastawią widok inne przyczepy). Odmów to sobie człowieku przyjemności wypicia na powietrzu gorącej kawki/gorącej kawki z prądem/piwka/kakao/etc. na foteliku na powietrzu.

Edytowane przez Funiaki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.