Skocz do zawartości

lista chetnych na wczesniejszy przyjazd w dniu 29.04 / sroda


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ed ! mam wspaniałą przystawkę do gitary dla Ciebie . Nie będziesz musiał tak dynamicznie uderzać w struny, chociaz wiem że to lubisz . ZLOT to jest takie specyficzne miejsce gdzie urzadzenia elektroniczne nie sa do końca potrzebne . Cieszę się że przyjedziesz wcześniej . Twoje ballady to wirtuezja . Mimo że uważam sie się za twardziela znów będe beczał jak bóbr. :(

 

PS. Jak ja nie nawidzę zimy !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ed ! mam wspaniałą przystawkę do gitary dla Ciebie . Nie będziesz musiał tak dynamicznie uderzać w struny, chociaz wiem że to lubisz . ZLOT to jest takie specyficzne miejsce gdzie urzadzenia elektroniczne nie sa do końca potrzebne . Cieszę się że przyjedziesz wcześniej . Twoje ballady to wirtuezja . Mimo że uważam sie się za twardziela znów będe beczał jak bóbr. :czacha:

 

Postaram się przywieźć na Twoje sljozy prześcieradła.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita Wszyskich to mój pierwszy post czytam forum i Wam zazdroszcze chciał bym kiedyś pojechac na taki zlot ale niestety zaczynam w połowie kwietnia jak co roku pracę w bazie nurkowej koło Mrągowa nad J. Piłakno posiadam przyczepę ale jestem nietypowym karawaningowcem od Kwietnia do września jestem na mazurach oczywiście z przyczepą od pażdziernika do Kwietnia w B-czy oczywiście z przyczepą mieszkam wniej od poniedziałku do piątku a mieszkam w G-dzu czyli spędzam w przyczepie jakieś pewnie 9-10 miesięcy.Ale nie zwiedzam jak Wy Kraju nie przemieszczam się po polsce mam jedną trase mazury.Ale może jak nie będę już mógl nurkować a robie to już 34 lata to i ja może zawitam na Wasz zlot i popije z Wami :piwko: lub dwa :czacha: Zyczę Wam udanej imprezki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wir57, Mam nadzieje że się spotkamy 4 zlot był nawet blisko mnie 60 km Bachotek a ja często nurkuje w J. Zbiczno .Mamy podobne niki Wir57,Nur57 ten sam rocznik więc może na jakimś zlocie postaram się znależć tym bardziej że obecna przyczepa jest ful wypas i ma potężny namiot 3,5 m głęboki + do tego jeszcze daszek słoneczny potrzebuje teraz hektar ziemi żeby się postawić :czacha::-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.