Jump to content

Recommended Posts

lbuster

@dudek_t, ja cały czas mam ochotę Was ponownie odwiedzić, jesień długa i pełno w niej weekend'ów - damy radę :P O Volvie napiszę w odpowiednim dziale, nie chcę zaśmiecać tego tematu. Wakacje to cienki okres na długie opisy i mam trochę zaległości :(

@polo63, krótka relacja będzie w podsumowaniu roku, jak chcesz to wcześniej wyślę Tobie jakieś fotki na priv.

effka69

Chyba jutro tam zakotwiczymy

effka69

Spędziliśmy wspaniały weekend. Jak zwykle było słońce, doborowe towarzystwo itd. Kemping cały czas się rozwija. Spotkaliśmy młodego człowieka, który umilał nam czas piekną grą na harmonii guzikowej i akordeonie. Polecam, może i Wam uda się Go spotkać

https://photos.app.goo.gl/viQBJ5Kx35QoKkoz7

u Kraka 2020

Edited by effka69
zły link (see edit history)

Commander

Nie widzę zgody na publikację wizerunku...😉

effka69
W dniu 14.09.2020 o 12:16, Commander napisał:

Nie widzę zgody na publikację wizerunku...😉

Nie pomyślałam o tym. Ale jeśli artysta Damian sam wrzuca swoje nagrania to może nie muszę tutaj zamieszczać zgody?

Commander
1 godzinę temu, effka69 napisał:

Nie pomyślałam o tym. Ale jeśli artysta Damian sam wrzuca swoje nagrania to może nie muszę tutaj zamieszczać zgody?

Pozwoliłem sobie na żarty a tym zwariowanym świecie. Jestem świeżo po podpisaniu takich zgód w szkołach moich dzieci 😃.

Akordeon to mój ulubiony instrument. Niestety ....nie dane było się nauczyć.

A kemping u Kraka pierwsza klasa.

pawel1966

Fajnie gra...czasem brakuje mi tego na obecnych campingach. Dawniej graliśmy  niemal w każdy wieczór na gitarach, harmonijkach i różnego typu przeszkadzajkach. Nie za głośni, nie za długo ale to było to coś co często integrowało ludzi. szkoda, że to zanika.