Skocz do zawartości

Krak

Rekomendowane odpowiedzi

@dudek_t, ja cały czas mam ochotę Was ponownie odwiedzić, jesień długa i pełno w niej weekend'ów - damy radę :P O Volvie napiszę w odpowiednim dziale, nie chcę zaśmiecać tego tematu. Wakacje to cienki okres na długie opisy i mam trochę zaległości :(

@polo63, krótka relacja będzie w podsumowaniu roku, jak chcesz to wcześniej wyślę Tobie jakieś fotki na priv.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 rok później...

Spędziliśmy wspaniały weekend. Jak zwykle było słońce, doborowe towarzystwo itd. Kemping cały czas się rozwija. Spotkaliśmy młodego człowieka, który umilał nam czas piekną grą na harmonii guzikowej i akordeonie. Polecam, może i Wam uda się Go spotkać

 

https://photos.app.goo.gl/viQBJ5Kx35QoKkoz7

u Kraka 2020

Edytowane przez effka69
zły link (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, effka69 napisał:

Nie pomyślałam o tym. Ale jeśli artysta Damian sam wrzuca swoje nagrania to może nie muszę tutaj zamieszczać zgody?

Pozwoliłem sobie na żarty a tym zwariowanym świecie. Jestem świeżo po podpisaniu takich zgód w szkołach moich dzieci ?.

Akordeon to mój ulubiony instrument. Niestety ....nie dane było się nauczyć.

A kemping u Kraka pierwsza klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie gra...czasem brakuje mi tego na obecnych campingach. Dawniej graliśmy  niemal w każdy wieczór na gitarach, harmonijkach i różnego typu przeszkadzajkach. Nie za głośni, nie za długo ale to było to coś co często integrowało ludzi. szkoda, że to zanika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2020 o 22:37, pawel1966 napisał:

Fajnie gra...czasem brakuje mi tego na obecnych campingach. Dawniej graliśmy  niemal w każdy wieczór na gitarach, harmonijkach i różnego typu przeszkadzajkach. Nie za głośni, nie za długo ale to było to coś co często integrowało ludzi. szkoda, że to zanika.

Nie zanika. Po prostu jeżdzisz z tymi co nie grają. :gitara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, AdamH napisał:

Nie zanika. Po prostu jeżdzisz z tymi co nie grają. :gitara:

Święta prawda. W naszym kamperku akordeon ma swoje specjalne miejsce i bez niego nie wyruszamy w trasę. Tylko od akordeonisty zależy czy zagra wieczorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

No to skorzystałem z porad na forum i kilka dni temu zajechaliśmy na kemping "U Kraka". Prąd, woda, porządne sanitariaty, pralka (15-20zł/pranie) wszystko to co potrzeba. 

Do tego dostępne środki do mycia, dezynfekcji, czysto i przyjemnie. Ciepła woda non stop.

Towarzystwo spokojne, przejazd rowerami do Nałęczowa bezproblemowy, chodnik na całej długości, nie ma potrzeby wciskania się na drogę między samochody z dzieciakami.

I coś co mnie rozwaliło...sklep "wielobranżowy" na kempingu czynny 7 dni od rana do wieczora...można pojechać w jednych gaciach i t-shircie i kupić TAM wszystko co potrzebne, począwszy od prowiantu, przez środki czystości, sprzęt i wyposażenie kuchenne, zabawki, na narzędziach oraz odzieży, butach (nie tylko "plażowych" ) skończywszy. Nawet nietypowe śruby do szafek w kamperze się znalazły. Oczywiście można wybrać między lepszą jakością a typową "chińszczyzną". Śmialiśmy się że asortyment to właściwie mini-centrum-handlowe i skrzyżowanie Auchan z Leroy Merlin niż lokalny sklepik przy kempingu. Szok.

Jedna niedogodność:  masakryczna ilość much i gzów ze stajni. Ale coś za coś.

Generalnie polecam ten kemping, a tym którzy jadą przejazdem polecam sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.