Skocz do zawartości

Naprawa dachu w MARDON DALESMAN rocznik1988


Rekomendowane odpowiedzi

Mieliście koledzy rację ściany raczej tez nadają się do wymiany ale podłoga jest sucha. Mimo to dalej  mam ochotę, ja naprawić mam do niej sentyment. Chwilowo walczę też z półką nad dużym oknem tym zaraz za hakiem. Czas mnie nie goni, bardziej idę tam w formie rozrywki i zabicia czasu. Może się uda pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Już na początku napisałem Tobie, że naprawa tego czegoś nie ma najmniejszego sensu. Obojętnie ile w nią kasy wsadzisz to efektem końcowym będzie zwykła angielska gąbka i jest to już obojętne - nasiąknięta czy nie. Ani nie będzie to przyczepa zabytkowa, ani kultowa - nikt nawet oka na tym nie zawiesi. Jaki więc sens? Czy nie lepiej kupić  choćby tańszą, starszą przyczepę, ale w dobrym stanie? W każdej będzie coś do poprawienia, zrobienia, modernizacji - więc spokojna głowa, zawsze będziesz mógł się wykazać. Wykop większy dołek i zakop to dziadostwo, a kasę zaplanowaną na remont tego czegoś bierz w kieszeń, wyjmij jeszcze z szafy ukrytą skarpetę i ruszaj  z uśmiechem w drogę szukać innej budy. Amen...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę jej naprawić dla LANSU, szpanu, żeby się przejechać na zlot i pokazać jakie mam cudo. Chcę ją zwyczajnie naprawić dla mojej rodziny i siebie żeby fajnie spędzić czas i żeby na głowę nie kapało. Przyczepa w większości będzie zapewne na naszej działce nad jeziorem ale jak była by możliwość fajnie było by z rodzinką wyskoczyć gdzieś za granicę powiatu ?. Dlatego chcę spróbować ją naprawić domowym i w miarę najtańszym kosztem dla rodziny nie dla ludu ....????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To miała być ironia , bo mam nadzieje zaden zdrowo myslacy karawaningowiec nie łapie od niego chorych pomysłów.. Gość wypuszcza poradniki budowlane na podstawie swoich wlogów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miała być ironia , bo mam nadzieje zaden zdrowo myslacy karawaningowiec nie łapie od niego chorych pomysłów.. Gość wypuszcza poradniki budowlane na podstawie swoich wlogów...


Wkrótce będą płatne poradniki karawaningowe, nie ironizuj tylko rób notatki dopóki masz wiedzę za free!
Zobaczysz w sezonie letnim na campingu tak uszczelnione przyczepy, łyso Ci będzie, że nie zadbałeś o swoją! ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kiki wiem wreszcie jak się zakłada tarczę do szlifierki kątowej :lol:Tytuł tych filmików powinien brzmieć " Poradnik dla melepetów i samobójców"  :pad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Commander napisał:

Ciekawe kiedy pokaże jak robi 3 w tej przyczepie....

Robi trójkę w przyczepie? Co masz na myśli? 

Co do "poradników" na jednym z nich mówił że peszel motoryzacyjny jest do kitu bo przez to nacięcie rozwala się, więc lepszy jest budowlany... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.