Skocz do zawartości

Jednodniowe wypady z przyczepą


janekorka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.  Na zewnątrz coraz cieplej wiec czlowiek zaczyna aktywniej spedzac czas. W ta niedziele pojechalismy do Uscia Solnego pojezdzic z dziecmi po Wislanej Trasie Rowerowej. Wzialem zaczepilem przyczepe aby po pierwsze nacieszyc sie nia,  a po drugie skoro ją mam to dlaczego nie korzystac z niej czesciej.  Zawsze to mozna cos ugotowac,  zalatwic potrzebe he, he. Przejazdzka sie udala, zestaw tandem + przyczepka rowerowa sie sprawdzil : Szymus sobie slodko spal (w foteliku to by bylo niemozliwe.) Po przejazdzce podjechslismy do Mikluszowic na miasteczko rowerowe,  gdzie Krzysiu sobie pojezdzil,  a zona z Szymkiem odpoczywala w przyczepe, gdzie wlączyłem ogrzewanie gazowe. Bylo cieplutko i przytulnie. 

Nie moge sie doczekac na cieplejsze dni aby podjechac do Gródka nad Dunajcem aby tam polezakowac i poplywac kajakiem. 

Pozdrawiam 

20190324_154619.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tandem z przyczepką rewelacja :ok: Po raz drugi widzę taki zestaw. Jeżdżę sporo solo plus przyczepka i czasem w manewrach mam zabawę, to tu już czasem pewnie jest cyrk ? Zakręty jak tirem trzeba brać. Wasza długość to już auto klasy B. Choć z pewnością do ogarnięcia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom tandem na kolach 20 cali nie jest duzo dluższy od pojedynczego roweru na kolach 26 cali.  Generalnie jak sie jedzie z przyczepką to trzeba brac zapas na zakretach.  Co do samego tandemu to jak jest cieplo podwoze syna do szkoly. Syn sie zawsze pyta co tak wszyscy na nas patrzą ?. Dla mnie to wygoda bo z powrotem samemu nie ma problemu wrócic.  Dobrze sie w nim spisuje przerzutka w piascie z kontrą shimano nexus 7. Ten moj maly tandem ma jeszcze ta zalete,  ze przednia czesc sie odkreca i rower łatwo moge wlozyc do bagaznika mojego doblaka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezarr, he, he. Takiego mają być.

W niedzielę wybraliśmy się z rodziną do Krościenka nad Dunajcem.  Oczywiście wzieliśmy przyczepę.  Ja chciałem w sobotę wyjechać,  ale małżonka nie chciała wiec lepszy rydz niż nic. W Krościenku zaparkowaliśmy na kempingu Cypel. Z kempingu pojechalismy do kościoła,  następnie do szlaku na Trzy Korony.  Po wyjsciu na Przełęcz Szopka wróciliśmy do Krościenka,  dzieci skorzystały z placu zabaw.  Na kempingu Krzysiu jeszcze pobawił się ukladając kamienie. Po zjedzeniu czegos cieplego i krótkim odpoczynku o 20.38 wyruszyliśmy w drogę powrotną.  Ruch był niewielki,  wiec Ci co jechali za mną nie mieli problemu z wyprzedzeniem naszego zestawu.  

 

DSC_0408.JPG

DSC_0404.JPG

DSC_0395.JPG

DSC_0398.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.  

W niedzielę 19.06.2019 udalo mi sie wyrwac na kilkugodzinny wyjazd nad J. Roznowskie.  Żona lekko przeziebiona, wiec nie jechala,  mlodszego syn zostal z mają, a Krzysiu pojechal ze mną.  Decyzja o wyjezdzie zapadla pozno bo o 11.00. 45 minut trwalo pakowanie i podpiecie przyczepy. W koncu wyruszyliśmy. Z Bochni do Gródka nie jest daleko,  okolo 60km. Na miejscu byliśmy o 13.45. Na szczescie pogoda dopisala.  O 15.00 poszliśmy do kościoła,  Pozniej na lody. Po slodkosciach trzeba było pobudowac zamki z piasku z synem.  Nie mogl sie doczekac kiedy z nim je pobuduje, a ja nie moglem sie doczekac kiedy Krzysiu poplywa że mną kajakiem.  O 19.00 w koncu zaczelismy plynąć... jedno kółko wokół małpiej wyspy. Krótko,  ale było wspaniale. O 20.40 wyjechaliśmy z Gródka. To byl swietny wyjazd, mam nadzieję   że nadtępny bedzie w pełnym składzie.?

DSC_0620.JPG

DSC_0617.JPG

DSC_0618.JPG

DSC_0616.JPG

DSC_0614.JPG

DSC_0615.JPG

DSC_0613.JPG

DSC_0621.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na relacje z miło spędzonego dnia, ale fotki faktycznie jakoś dziwnie wyglądają. Jakby je robił aparatem na klisze, wywołał na papierze a potem skanował i te skany wrzucił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mandrol, masz racje,  data pomylona,  chodzilo oczywiście o maj a nie o czerwiec.  Co do zdjec to wina smartfona : spadł pare razy i kiepsko to wygląda,  ale na razie ciezko bedzie zmienic.  Dzien naprawde superowy,  tym bardziej,  że pogoda nam się udala,  a w Bochni konkretnie popadalo. Coraz bardziej widze sens takich wyjazdów jednodniowych.  Nawet okolo 1 godziny na spakowanie i podpiecie przyczepy mnie nie zrazi do kilkugodzinnych wycieczek z przyczepą. Miec swoje cztery sciany tam gdzie sie podąża - bezcenne:-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mandrol napisał:

Janek, musisz coś zrobić z aparatem 

Żoną bym się bardziej przejmował niż aparatem :D - bo co relacja, to ona jakoś okoniem staje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomi, nie jest tak zle.  Żony nie zmienię, do pewnych jej zachowan juz sie przyzwyczailem. Dobrze jest jak chociaz z synem mozemy pojechać. Żona nie widzi sensu na kilka godzin podpinac przyczepy,  a ja chcialbym sie nią nacieszyc i te pare godzin to juz jest co. Druga sprawa dla żony pogoda musi byc stabilna i ładna. Tak jak wczoraj było niepewnie to ona nie bedzie ryzykowac.  Pewnie sie okaze,  że w roku wspolnych wyjazdów całą rodziną bedzie raptem kilka a samemu lub z Krzysiem kilkanascie lub kilkadziesiąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.