Jump to content
poziom

Wilk 435 Sport - nasza pierwsza

Recommended Posts

chris_66

Ja mam to co dałem na zdjęciu na stałe założone na podpory. Czyli te "big footy". A podstawki dokładam jako podwyższenia do tego. Rzadko ale się przydają. Na bardzo pochyłym.

Częściej używam tego jako podstawek pod kartony z warzywami pod przyczepą 54e2c7a9bda692c4ecab9d864a0582d4.jpg&key=bc4c274341d2792e71fb1ba40762ea792246285af18dc1598025eb80ff115b8d

Zamówiłem je. Mam nadzieję że są takie same jak moje.

Pioterpaski

Cwane! Podoba mi się. 

poziom

W majówkę się nie udało ale chęci były wielkie, więc w ostatni weekend, korzystająć z ładnej pogody w łodzkiem pojechaliśmy...całe około 40km nad Zalew Sulejowski :).

W sumie było super. Zatrzymaliśmy się w ośrodku Iłki. Nastawiony jest głównie na domki ale mają duże..boisko, które służy za camping. Na siatkach oraz słupach są podłączenia do prądu. Ponadto dwa krany z wodą. Sanitariaty bardzo czyste. Postaram się opisać camping w odpowiednim dziale, bo widzę, ze duża posucha w tych okolicach.

Najważniejsze: podobało się. Dzieci były mega zadowolone i podjarane. Okazało sie, ze jesteśmy raczej dobrze przygotowania poza tym...że zapomniałem trójkąta dla przyczepy.

IMG_2824.thumb.jpg.f752d4a89126ced847850abe4777f387.jpg

IMG_2860.thumb.jpg.66f71baf06135e27b061ee5e4654b0e5.jpg

IMG_2843.thumb.jpg.e9fc9960421b62492f1e12af35307365.jpg

zygi

opisuj opisuj, też planuje się nad zalew wybrać w najbliższym czasie, tylko nie wiem gdzie dokładnie

chris_66
W dniu 29.04.2019 o 21:18, chris_66 napisał:

Zamówiłem je. Mam nadzieję że są takie same jak moje.

odebrane z juli - dokładne takie same jak moje za pół ceny

dzięki za namiar :swiety:

poziom

Miło mi, że mogłem pomóc 👍

chris_66
Miło mi, że mogłem pomóc 

Same nakładki mają oprócz podstawowego zadania jakim jest powiększenie powierzchni styku podpór jeszcze jedno zastosowanie. Można nalać tam trochę wody albo nasypać odstraszacza mrówek czy innych robali