Skocz do zawartości

Wilk 435 Sport - nasza pierwsza


poziom

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam to co dałem na zdjęciu na stałe założone na podpory. Czyli te "big footy". A podstawki dokładam jako podwyższenia do tego. Rzadko ale się przydają. Na bardzo pochyłym.

Częściej używam tego jako podstawek pod kartony z warzywami pod przyczepą 54e2c7a9bda692c4ecab9d864a0582d4.jpg&key=bc4c274341d2792e71fb1ba40762ea792246285af18dc1598025eb80ff115b8d

Zamówiłem je. Mam nadzieję że są takie same jak moje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

W majówkę się nie udało ale chęci były wielkie, więc w ostatni weekend, korzystająć z ładnej pogody w łodzkiem pojechaliśmy...całe około 40km nad Zalew Sulejowski :).

W sumie było super. Zatrzymaliśmy się w ośrodku Iłki. Nastawiony jest głównie na domki ale mają duże..boisko, które służy za camping. Na siatkach oraz słupach są podłączenia do prądu. Ponadto dwa krany z wodą. Sanitariaty bardzo czyste. Postaram się opisać camping w odpowiednim dziale, bo widzę, ze duża posucha w tych okolicach.

Najważniejsze: podobało się. Dzieci były mega zadowolone i podjarane. Okazało sie, ze jesteśmy raczej dobrze przygotowania poza tym...że zapomniałem trójkąta dla przyczepy.

IMG_2824.thumb.jpg.f752d4a89126ced847850abe4777f387.jpg

IMG_2860.thumb.jpg.66f71baf06135e27b061ee5e4654b0e5.jpg

IMG_2843.thumb.jpg.e9fc9960421b62492f1e12af35307365.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i wreszcie "normalny", dłuższy wyjazd. Nie na jedną a na 3 noce, nie 40km a ponad 300km od domu.

Odwiedziliśmy kemping Sopot34. Ustawianie się tam z moim doświadczeniem nie było proste ale dałem radę.

Sam kemping, jak pewnie większość wie, jak kemping. Ogromny plus za bliskość plaży. Poza tym, dość ciasno i brak atrakcyjnego placu zabaw dla dzieci. Ale generalnie OK. obsługa bardzo miła.

Parcelę mieliśmy dość "śmieszną" bo przedzieloną...słupkiem z prądem. Dzięki temu była w sumie większa niż wiele innych. Także z jednej strony słupka postawiłem cepkę, a z drugiej holownik i było gitara.

Kilka nowych wniosków po wyjeździe. Coraz mocniej zastanawiamy się nad markizą z Julii.

A...w tamtą stronę mieliśmy mega ulewę. Osobówki zwalniały do 70-80 na autostradzie i wycieraczki nie nadążały. Nauka na przyszłość: z cepką zwolnić jeszcze bardziej. Niestety przednia szyba trochę puściła. Ale naprawdę było oberwanie chmury.

IMG_3336.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no nie bardzo wiem co z tym fantem zrobić. W Alexcampie powiedzieli, że takiej uszczelki już nie dostanę nigdzie.

Dać na tą jakąśuniwersalną? Zdjąć tą i dać uniwersalną?

Czy może pogodzić się z tym faktem..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.