Skocz do zawartości

Lista chętnych na V Zlot w Warce 1-3 maja 2009


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

proszę Wszystkich o nie organizację się, tylko o liczebny przyjazd.

 

A po co "Fordowo "?

 

czemu nie :? Staną kipy z fordami, z fordami później knausy z oplami, z oplami burstnery VW, VW z niewiadkami, niewiadki ze skodami, skody z wilkami, wilki z nissanem.... a później nissan z kipem :-] krąg się zamknie :) I wątpie by ktokolwiek poczuł się nie zrzeszony w jakimkolwiek mini klubie :hehe: A kluby oczywiście się wymieszają i będzie :):zlo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek śpiwór Ci przywieźc ??????????

:zlo: Twój śpiworek cały czas jest u mnie. Leży spakowany i miałem go wysyłać pocztą, ale widzę że Piotrek osobiście będzie mógł go oddać w Warce :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek śpiwór Ci przywieźc ??????????

:zlo: Twój śpiworek cały czas jest u mnie. Leży spakowany i miałem go wysyłać pocztą, ale widzę że Piotrek osobiście będzie mógł go oddać w Warce :hehe:

 

Tomii to był żart oczywiście, może znowu Piotrusiowi sie przyda, to już taki przechodni będzie :-]))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe na 39 miejscu :-])

 

Już uzupełniamy Ewa+Mirek+ Zuzia

 

I my jak te żaby na środku bo przecież się nie rozerwiemy.

Przodem w Karawaning.pl a tyłem CT :?

 

Konfiguracja może być odwrotna :hehe:

Ja tam kawę piję z kubków wiadomego pochodzenia. :zlo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.