Jump to content
wladekp

Święta Wielkanocne

Recommended Posts

Misio

No i się święta kończą....

20190422_200610.jpg

Kvasir

My już też w domu. Na Camp66 było cudownie, pogoda jak z bajki. Najlepsze święta :) teraz trzeba wymyślić gdzie za tydzień

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Misio

No to może Chełmno i ogolnopolski zlot? ;)

WojtexJanex7
Posted (edited)
W dniu 15.04.2019 o 15:19, Kajetan napisał:

Też byliśmy. Jakoś tak raz do roku tam jeździmy. A w tych Losinach to na całe święta czy tylko przejazdem ?

Tak. Teraz też już mają otwarte. Dzwoniłem, chyba w piątek.

Witam, cos mozecie wiecej napisac o tym campie? Jakies zdjecia lekki opis? Chodzi mi o autocamp olesna.. 

Edited by WojtexJanex7 (see edit history)

Kajetan
W dniu ‎28‎.‎04‎.‎2019 o 16:05, WojtexJanex7 napisał:

Witam, cos mozecie wiecej napisac o tym campie? Jakies zdjecia lekki opis? Chodzi mi o autocamp olesna.. 

Camping ma słabe zaplecze, jest w ogóle nie ogrodzony i na spadku. I spora część jest bez prądu. To tak żeby była jasność :)

Jego niepodważalnym atutem jest położenie. Za płotem jest Aquapark. Przez środek przebiega deptak, ścieżka rowerowa, rolkowa, co tam sobie tylko wymyślisz. W bliskości kilkudziesięciu metrów są WYPASIONE  place zabaw, tyrolki, ścianki wspinaczkowe i takie tam. Dookoła jeziora jest ścieżka rowerowa, w większości nowo zrobiona. Pomimo, że od deptaka, na którym w weekendy jest chyba cały Frydek Mistek, nie oddziela Cię nic, nikomu nie przyjdzie do głowy wejść na teren pola. Pole to pole, stoją przyczepy i tak ma być. To jednak inna mentalność niż w PL.... Za pierwszym razem byliśmy przerażeni ale po kilku godzinach przestajesz zwracać na to uwagę, a nawet można rożne ciekawe rzeczy zaobserwować. Jakieś fajne Czeszki na spacerze, czy coś tam …. :P

Ogólnie na weekend jest idealne. 

A tak przecież, to ja już o tym pisałem, właśnie mi się przypomniało :)