Skocz do zawartości

Święta Wielkanocne


Rekomendowane odpowiedzi

Również zastanawiam się gdzie można jechać na święta i może z jakimiś posiłkami, Polana Sosny jest najatrakcyjniejsza (cenowo trochę mniej) i blisko. Może jeszcze Śniadanie Wielkanocne da się załatwić bo dla hotelu organizują jakieś oferty specjalne. No i żonę trzeba przekonać do wyjazdu. Będę śledził ten wątek jak będzie się rozwijał.

Edytowane przez blue (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

8 godzin temu, blue napisał:

Również zastanawiam się gdzie można jechać na święta i może z jakimiś posiłkami, Polana Sosny jest najatrakcyjniejsza (cenowo trochę mniej) i blisko. Może jeszcze Śniadanie Wielkanocne da się załatwić bo dla hotelu organizują jakieś oferty specjalne. No i żonę trzeba przekonać do wyjazdu. Będę śledził ten wątek jak będzie się rozwijał.

A gdzie ta polana jest? Możesz dać linka? Co prawda nie mam jeszcze przyczepy ale już mnie korci żeby na święta wynająć i gdzieś jechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ddarko112 napisał:

A gdzie ta polana jest? Możesz dać linka? Co prawda nie mam jeszcze przyczepy ale już mnie korci żeby na święta wynająć i gdzieś jechac

Camping Polana Sosny

Os. Polana Sosny 1, 34-441 Niedzica
18 262 94 03 https://g.co/kgs/vpEqRk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.  Tez szukam kempingu i otrzymałem odpowiedź od właściciela kempingi "BRZOZY" w Ustroniu Morskim ,że jak co roku kemping będzie czynny i myślą nad formą zabawy dla najmłodszych . Pozwolę sobie wkleić jego post:

"W Wielkanoc jestesmy czynni i jak co roku bedzie organizowac zajecia
dla dzieci, na pewno bedzie to szukanie jajek a nad innymi formami
organizacji czasu dla najmlodszych jeszcze debatujemy. Prawdopodobnie
beda to jakies zajecia plastyczne.
W tej sytuacji pozostaje mi Panstwa serdecznie zaprosic, zapowiadaja
sie fajne swieta, poniewaz sporo zalog sie zapowiedzialo."
 
Czekam jeszcze na odpowiedź z KURPIOWSKIEJ KRAINY WYDMUSY  UL.MIODOBRANIA 1 gdzie są organizowane święta wraz z zabawami dla dzieci , jednak nie spodziewali się zainteresowania ze strony kempingowców stąd oferta dotyczy gości hotelowych ale Pani ma wysłać mi ofertę cenową w przypadku przyjazdu kamperem albowiem kemping jest czynny. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba na świeta wybiore sie http://podwarszawskicamping.pl/ .Trzeba wkońcu zwiedzić stolice.
Ale czy ty niejestes z warszawy??
Jestem :-) Tam już byłem. Szukam czegoś gdzie organizują może Wielkanoc i właśnie coś dla dzieciaków. Nie musi być w bliskim sąsiedztwie Warszawy. Może być gdzieś dalej, ale jednak trochę bliżej niż Polana Sosny :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, wladekp napisał:

Jedziemy do Karpacza na kamp 66

Decyzja zapadła miejsce na kampie66 jest zarezerwowane wpłacona zaliczka. 

Będzie śniadanie Wielkanocne i ma być

ciepło też zarezewwowane.

To do zobaczenia  ;)

U nas rezerwacja opłacona.

Marek,  Ewa i 2 latorosle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, jacek00 napisał:

A słyszał ktoś o czymś bliżej Warszawy?

O Jacku my też szukamy czegoś bliżej Warszawy. Narazie z marnym skutkiem niestety:( gdybyś coś znalazł to podziel się informacją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/2/2019 at 5:00 PM, marek glażewski said:

@marek glażewski

Byłam w Kurpiowskiej Krainie w zeszłym roku. Potencjał ogromny. Nawet zostawiłam do siebie namiary, żeby ktoś się skontaktował w temacie doposażenia miejsc dla kamperów. Nie ma tam typowej infrastruktury, poza prądem, który jest dostępny. Prysznic jest bez okien i bez wentylacji. Kratka do zrzutu szarej wody jest na trawniku, a żeby nalać czystej wody, to pani z recepcji otwierała nam pomieszczenie gospodarcze przy łazience. Teren jest otwarty, co oznacza, że bywają tam też lokalni "imprezowicze". ;) 

Ale jeśli chodzi o infrastrukturę dla dzieci, to miejsce idealne. Duży plac zabaw dla dzieci, plaża. I obsługa obiektu bardzo miła. 

Pozdrawiam,

Sławka

 
Czekam jeszcze na odpowiedź z KURPIOWSKIEJ KRAINY WYDMUSY  UL.MIODOBRANIA 1 gdzie są organizowane święta wraz z zabawami dla dzieci , jednak nie spodziewali się zainteresowania ze strony kempingowców stąd oferta dotyczy gości hotelowych ale Pani ma wysłać mi ofertę cenową w przypadku przyjazdu kamperem albowiem kemping jest czynny. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy można jakieś podsumowanie z planów świątecznych ?? Myślimy z Żoną zrobić akcję i zwiać gdzieś na święta z naszymi kurduplami. Z uwagi na nie do końca pewną pogodę chcielibyśmy się do kogoś doczepić żeby dzieciaki się nie nudziły (5,5 i 3,5 lat). Ktoś ma już jakieś konkretne ustalenia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.