Skocz do zawartości

Przyczepa na początek


elo36

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jestem przed wyborem przyczepy . Kiedy nie trafilem na te forum i porady przed kupnem znalazlem juz wybrane przyczepy ale szybko je sobie odpuściłem ... Teraz jedyne co mi zostalo to mętlik w glowie . Szumam przeczepy 2 3 4 osobowej . Nie bedzie ona służyła w długie trasy a raczej weekendowe wyjazdy nad jezioro. Budżet ograniczony 13 tys . Mam kilka na oku ale prosilbym o Wasze rade zeby nie wtopić tych ciężko zarobionych pieniędzy .

https://m.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-europa-classic-500ek-CID5-IDvoMyx.html

https://m.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-dethleffs-rondo-97r-jak-nowka-przedsionek-CID5-IDyZXty.html

https://www.otomoto.pl/oferta/sterling-voyager-390-2-ID6BMRPi.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze doprecyzuj bo piszesz:

15 godzin temu, elo36 napisał:

Szumam przeczepy 2 3 4 osobowej .

Dla ilu osób ma być ta przyczepa ?

Z pierwszego linku mało widać na zdjęciach. Sprawdź zaznaczone miejsce w łazience: czy to tylko niefortunny cień czy wilgoć.

Drugi link: nic konkretnego nie widać. Zdjęcia typowo do ogłoszenia, poza układem nie pokazują żądnych istotnych szczegółów.

Trzeci link u mnie się nie otwiera.

 

 

przyczepa 11.jpg

Edytowane przez zuczek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Nalewa92 napisał:

 Witam kolegę. Tak na dobry początek proszę abyś się przedstawił z kąd jesteś jakim holownikiem dysponujesz

 

 

Pół roku na forum, 7 postów i jaki wrażliwy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pierwszej prysznic jest osobny, to na plus jeżeli nie ma w pobliżu jeziora dostępnych łazienek., zaś w drugiej jest zintegrowany z łazienką, to na minus. W trzeciej nie widać fot prysznica, nie wynika też z opisu jaki jest. 

Generalnie w drugiej kompletnie nie podoba mi się układ "salonu" i jego kolorystyka. 

Najważniejsze jednak jest to, że nie wynika z opisu Twojego avatara skąd jesteś, a przyczepy są z opolskiego i śląskiego. Skoro tak to zakładam że jesteś z południa Polski, to najlepiej się przejedź na miejsce i oglądnij je osobiście, może porób zdjęcia i zrób naradę wojenną. 

Ps. jeszcze nie słyszałem o przyczepie 234 osobowej ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero zbieram doświadczenie ale już "po łapach dostałem". Powiem tak, wrzucaj linki, jedź tylko tam gdzie z forum Ci napiszą, że warto by było ją sprawdzić. Słuchaj rad doświadczonych! A jak już znajdziesz taką która Ci się spodoba i będzie "biorę" to na chłodno sprawdź wszystkie ściany! Ja miałem mieć igłę a i tak się coś znalazło - na szczęście niewiele i do naprawy w warunkach domowych ale! Z tego co oglądałem to powiem "subiektywnie", że od handlarza nie ma co oglądać jeśli cokolwiek budzi wątpliwości (te fajne kosztują więcej). Z drugiej strony można kupić od forumowicza a i tak nie będzie cacy (mój przykład).

Pytaj, pytaj, pytaj, ... linkuj, linkuj, linkuj,.... na tym forum są wspaniali ludzie którzy Ci dobrze doradzą - wiem o tym, przekonałem się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak , przyczepe bedzie ciągła Toyota Avensis 2,2 . Bardzo mnie zainteresowala oferta kolegi wyżej . Mam też na oku https://www.olx.pl/oferta/avento-royal-445-solar-terma-sucha-zadbana-CID5-IDz8SgA.html.

Miernik wilgoci już zakupiony . Handlarzy juz sobie odpuscilem na poczatku,  takze szukam od osób prywatnych . Jestem mile zaskoczony aktywnością użytkowników .

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyczepie z linka który załączyłeś widać naklejkę z przodu (1) którą trzeba sprawdzić (czy to tylko naklejka czy może maskowanie czegoś pod spodem), pod (2) to chyba pęknięty plastik.

45593587_AventoRoyal.thumb.jpg.43767379d41f4b013a0aa9f6e6f0eeb5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2019 o 00:15, lucskywalker napisał:

Wyslalem Ci na próba, zapraszam do oglądania.

Ile ta twoja przyczepa?

Pytam bo mi się podoba 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.