Skocz do zawartości

Miejsce V Zlotu - Camping Sielanka w Warce


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 238
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kit napisał :

a ja tam bym wolał zlot tylko forumowiczów a nie jakieś łączenie czy sąsiedzctwo innych organizacji klubów itd Nie mam nic do nikogo i wszystkie zloty są fajne przekonałem się o tym nie raz i też samotnie niejednokrotnie reprezentowałem to forum ale dla mnie zlot karawaning.pl powinien odbyć się tylko w naszym gronie

 

Camper Team też się wybiera na ten zlot ... wygląda na to że będzie to zlot co najmniej ogólnopolski .... i co koledzy na to ?

 

Yabulon napisał :

 

Do tej pory to organizowaliśmy własne zloty w naszym towarzystwie i niech tak zostanie a nie podczepiajmy się pod inne bo padnie cała atmosfera naszych spotkań

 

Tutaj pewności nie mam , niech nasz góru się wypowie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. i co koledzy na to ?

:niewiem: Ja tam żadnych problemów w tym nie widzę .Zmam kilka osób z CamperTeam kilka z Klubu Niewiadówek a i kilku przygodnych znajomych spotkanych na campingach którzy nigdzie nie należą i jakoś miło mi się wspomina te znajomości . Naczelną zasada w tych kontaktach jest życzliwość i tolerancja .Uważam że nie trzeba się bać wspólnych spotkań –bo tylko wtedy inni mogą nas poznać a i my możemy poznać ciekawych ludzi którzy nie piszą na naszym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam żadnych problemów w tym nie widzę

 

Ja też nie widzę , ale jak zaproponowałem zlot w Częstochowie to wiele osób widziało , minęło trochę czasu , i widzę że nie o to chodzi GDZIE ale KTO zaproponuje miejsce zlotu ... czas weryfikuje pewne zdania i poglądy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i widzę że nie o to chodzi GDZIE ale KTO zaproponuje miejsce zlotu

 

Ja nie wiem do czego chcesz doprowadzić? Forumowicze mają Cię przeprosić że nie spodobał im się Twój pomysł? Może :niewiem: na zmniejszenie ciśnienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to podawaliśmy rożne opcje zlotu w "luźnej dyskusji". Wszyscy wiedzieli, że demokracja nie wychodzi na forum i że to GÓRA podejmie decyzję. Dlaczego nie wybrała Częstochowy - nie wiem, wybrała Warkę z czego się osobiście cieszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Yabulon napisał :

 

Do tej pory to organizowaliśmy własne zloty w naszym towarzystwie i niech tak zostanie a nie podczepiajmy się pod inne bo padnie cała atmosfera naszych spotkań

 

Tutaj pewności nie mam , niech nasz góru się wypowie ....

Trochę to wyrwane z kontekstu i z zupełnie innej dyskusji. Wtedy chodziło o podpięcie się pod inny zlot i ktoś zaproponował,żeby się od reszty odgrodzić, a tutaj jest to nasz zlot a obok będzie inny, na takiej samej zasadzie jak III Zlot karawaning.pl był rónocześnie I Zlotem Niewiadówek. Nie widzę nic złego w poznaniu kolegów z innego forum zwłaszcza, że niektórzy działają na obu forach.

Poza tym decyzja już zapadło i bardzo dobrze, bo byłoby tak jak rok temu. :niewiem::swieca::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko małe sprostowanie , zmieni się do czasu Naszego zlotu nazwa campingu z Sielanka na Camping nad Pilicą

A taki post umieściliśmy na forum CT

Witam serdecznie

 

Chciałbym zaprosić wszystkich forumowiczów na niecodzienne wydarzenie, które odbędzie się w dniach 1-3 maja 2009. W WARCE odbędzie się otwarcie muzeum caravaningowego. Przy muzeum będzie funkcjonować grill-bar caravaningowy. Zadaszony, klimatyczny (nie klimatyzowany) lokal stylizowany caravaningowo. Będzie można miło spędzić czas. Cała opłata za ZLOT to 15zł za osobę na dobę. Nie ma innych opłat związanych z pobytem (prąd, kamper, przyczepa, samochód – są w cenie). Każdy może przyjechać na dowolną ilość dni (dlatego cena jest za dobę). Załoga dwu osobowa z dzieckiem do 12 lat zapłaci 30zł na dobę (dzieci do 12 lat bez opłat).

Będzie wiele atrakcji o których będę pisał na bieżąco w miarę powstawania tego projektu.

Będą z nami także koledzy z forum karawaning.pl – już zapisały się 24 załogi http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=3830&start=0

Mogły by być to Integracje 2009.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy chodziło o podpięcie się pod inny zlot

 

No właśnie , tylko trochę to dziwne że nikt do tej pory nie powiedział otwarcie że Warka to nie tylko V Zlot Karawaning.pl

 

W przypadku Częstochowy był to problem nr 1 w przypadku Warki problemu nie ma i bardzo dobrze

 

:niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Wtedy chodziło o podpięcie się pod inny zlot

 

No właśnie , tylko trochę to dziwne że nikt do tej pory nie powiedział otwarcie że Warka to nie tylko V Zlot Karawaning.pl

 

W przypadku Częstochowy był to problem nr 1 w przypadku Warki problemu nie ma i bardzo dobrze

 

:niewiem:

 

Dowcip polega na tym, że nikt nie wiedział, że na tym samym "polu" będzie inny zlot.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.