Skocz do zawartości

Wrocław przechowywanie przyczepy


Koczaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuję miejsca na trzymanie mojej przyczepy we Wrocławiu bądź jej okolicach (północna cześć + 10-15km).

Zależy mi na bezpiecznym miejscu. Parkingi strzeżone w moim najbliższym otoczeniu (psie pole, zakrzów) są pełne.

Muszę coś znaleźć do niedzieli bo wówczas przyjeżdża moja przyczepa i nie mam jej gdzie zostawić.

Na chwilę obecną interesuje mnie miejsce nawet na krótki czas, abym zyskał trochę czasu na znalezienie czegoś docelowego.    

Jeśli ktoś coś wie to będę wdzięczny za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki. Nie pomyślałem o lotnisku.  Jednak będę brał to w ostateczności pod uwagę, dość daleko ze 25km i drogo  :( 
Szukam dalej. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ulicy Samotworskiej masz parking "Mercedes"   https://goo.gl/maps/Uhdjpb132MA2

 to jeszcze kilka km dalej od lotniska ale jak tam przejeżdżam to widzę że nigdy nie ma pełnego obłożenia a i cena zapewne będzie sporo niższa niż przy samym lotnisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź na kilka wiosek na północ od Wrocławia, pogadaj z sołtysem albo z ludźmi kto ma trochę miejsca w stodole i dogadaj się z gospodarzem, że chciałbyś u niego trzymać przyczepę. Będzie taniej, bezpieczniej (chyba) i pod dachem. Popytaj sąsiadów czy to dobry człowiek i czy możesz być spokojny :) 

 Niestety obecnie te najbliższe wioski to raczej sypialnie Wrocławia z szeregówkami i wymuskanymi domkami, ale parę starych domów i rdzennych mieszkańców się pewnie znajdzie :)

 

Ale może ja wciąż za bardzo wierzę w ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym na takie coś nie poszedł. A co w sytuacji kiedy buda będzie stała w stodole, będziesz chciał zabrać a gospodarz powie jaka przyczepa? Spuści psa i tyle go widzieli? Bo wątpię że taki gospodarz będzie chciał się bawić w podpisywanie umowy i jeszcze płacić haracz do us. W takiej sutuacji nawet policja nie pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z stodołą jest bardzo dobry , ja tak trzymam przyczepy ponad 20 lat . Trzeba tylko zmienić metodologie poszukiwań a mianowicie szukać wśród bliższych i dalszych znajomych a pewnie coś się znajdzie. Może to potrwać ale spokój gwarantowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze stodołą nie jest tak różowo , wiem bo nim postawiliśmy garaż na przyczepę to zimowałem  w stodole u cioci na wsi

po pierwsze przyczepa po takim zimowaniu była tak zabrudzona jakby stała tam kilka lat (klepisko) ponadto stodoła jak to stodoła miała kilkadziesiąt lat i ciągle bałem się żeby jakaś dachówka nie spadła i nie uszkodziła przyczepy, do tego dochodzą kuny, myszy i inne gryzonie które lubią bytować w tego typu miejscach .

Generalnie przez dwa sezony odbyło się bez strat ale zawsze jak przyjeżdżałem po przyczepę to był lekki stres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie miejsce gdzie będę miał dość swobodny dostęp oraz prąd. Na zimę przyczepę zawożę do teścia do garażu. 
Na chwilę obecną przyczepę postawiłem na parkingu strzeżonym w okolicy stadiony. 25km i 230zl miesięcznie, no ale nie miałem wyjścia. 
Będę szukał nadal coś bliżej mnie.


 

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego parkingu przy gazowni nie polecam, tzn nigdy nic złego się nie stało ale dozór żaden. Kolega trzyma tam busy , kilka razy jak od niego pożyczałem to po prostu przyjechałem wsiadłem i pojechałem, nikt o nic nie pytał ;)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze kojarzę to byłem tam sprawdzić. Robiłem objazd miasta w poszukiwaniu parkingów i dotarłem tam. Widziałem parę zaparkowanych przyczep. Normalnie wjechałem tam samochodem pojeździłem w kółko oblukałem co tam jest i nikt mnie o nic nie zapytał, wiec z tym dozorowaniem to średnio. 
Miejsce to nie wzbudziło mojego zaufania i z bezpieczeństwem to tak sobie to wyglądało. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.