Skocz do zawartości

Kempingi koło Krakowa


DannyTeam

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Commander napisał:

Uuuu 87 zł jak dla mnie a o prądzie cisza. Sporo jak na takie zad... I pies 3 zł. No załamka...

tanio nie jest, ale to okolica Krk więc ceny wysokie, inna sprawa że im nie zależy na nas, żyją z łowiska i plaży

nieco taniej masz w Jurkowie - Chorwacja, ale to już kawałek od Krk

8 godzin temu, Łza Włóczynutka napisał:

Pojaniepawliło tych ludzi kompletnie, nad morzem za komfortowe kwatery płaciliśmy w tym roku 40zł/osoby, a ci chcą za wynajem kawałka trawnika prawie 90zł i jeszcze bez prądu?:klnie:

widzisz ja chciałem Wawę pokazać rodzince, jak policzyłem kemping to wyszło prawie 200zł/doba

za tą samą kwotę 40km od Wawy miałem apartament w ** hotelu ze śniadaniem (dla 4os)

tylko co to wnosi do dyskusji ?

to są okolice Krk (bliskie) jest woda, łowisko, masz tańszą miejscówkę - ile zapłacisz na Smoku, 150zł starczy ?

dla porównania Jurków - 80zł za 4os rodzinę, a std podobny

http://www.kapieliskochorwacja.pl/pole-namiotowe

popularne Gacki 92zł z prądem (tu przynajmniej WC są OK)

http://www.lochness.com.pl/cennik

zawsze można stanąć na półdziko na Przylasku :-] (jeszcze)

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

10 minut temu, bartosz_b napisał:

A jak wygląda sprawa kempingu 49 Adama w Krakowie. Interesuje mnie coś blisko komunikacji miejskiej żeby bezproblemowo dostać na Stare Miasto. Czy lepiej na Smoka jechać?

Bartek masz jeszcze Krakowianka a za płotem pętla tramwajowa

Były tam spotkania forum, szukaj pod nazwą smoczy zlot

 

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kempingu Adam dojdziesz w 10 min do tramwaju. To jeden przystanek autobusowy. Ze Smoka jest dwa razy dalej. Adam to patelnia nad Wisłą ale to nowy kemping.. Gdybym miał przyjechać do Krk stałbym na Adamie.  Warunków sanitarnych na żadnym kampingu nie znam  -  bo nie używam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie znam kempingu Adam ale wg mnie jeśli nastawiasz się na zwiedzanie Smoczogrodu - bez 2 zdań Krakowianka/
Wielokrotnie robiliśmy spoty z forum VW Sharana w odległym kilkaset metrów od Krakowianki pensjonacie - uczestnicy chwalili sobie lokalizację choć pozornie daleką od centrum ale z doskonałą komunikacją - co parę minut dosłownie tramwaj.
Wieliczka Kopalnia i Oświecim  - również bezproblemowo z całkowitym ominięciem miasta 

Dojście z Krakowianki do przystanku tramwajowego Solvay - 5-6min +16min jazdy tramwajką i jesteś pod Wawelem.
dojazd:  https://jakdojade.pl/krakow/trasa/z--Żywiecka-Boczna--do--Zamek-Królewski-na-Wawelu?fn=Żywiecka Boczna&tn=Zamek Królewski na Wawelu&tc=50.053607:19.935936&fc=50.016264:19.923511&ft=LOCATION_TYPE_STREET&tt=LOCATION_TYPE_STREET&d=31.03.19&h=10:56&aro=1&t=1&rc=3&ri=1&r=0

www kempingu: http://www.krakowianka.info

więcej tak jak pisano - forumowa szukajka i hasło "smoczy zlot"

Żeby nie było za słodko - ceny niestety iście krakowskie :(

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 21.03.2019 o 10:37, Suzu4x4 napisał:

Co do kempingu  w Szczyżycu to też go biorę pod uwagę na majówkę, cena za naszą czteroosobową rodzinę z prądem 67zł/doba , rozmawiałem telefonicznie z obsługą na majówkę będzie można przyjechać ;)

 

 

 

o ktorym campingu myślisz? bo są kilka

W dniu 21.03.2019 o 10:37, Suzu4x4 napisał:

Co do kempingu  w Szczyżycu to też go biorę pod uwagę na majówkę, cena za naszą czteroosobową rodzinę z prądem 67zł/doba , rozmawiałem telefonicznie z obsługą na majówkę będzie można przyjechać ;)

 

 

 

o ktorym campingu myślisz? bo są kilka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Myslę, że już niedługo nastąpi otwarcie nowego Campingu z infrastrukturą dla caravaningu tuż koło Gdowa.
Na taką inwestycję zdecydował się ośrodek Kuter Port w Nieznanowicach. Info o otwarciu będzie na ich stronie lub na Camper System ( na naszej stronie jest to już zaznaczone jako inwestycja w przygotowaniu - mapka

A poniżej link do strony ośrodka, który jest już dość dobrze zorganizowany - restauracja, plaża, łowisko, plac zabaw itp.

https://kuterport.pl/kemping/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2021 o 19:06, pawel1966 napisał:

Myslę, że już niedługo nastąpi otwarcie nowego Campingu z infrastrukturą dla caravaningu tuż koło Gdowa.
Na taką inwestycję zdecydował się ośrodek Kuter Port w Nieznanowicach. Info o otwarciu będzie na ich stronie lub na Camper System ( na naszej stronie jest to już zaznaczone jako inwestycja w przygotowaniu - mapka

A poniżej link do strony ośrodka, który jest już dość dobrze zorganizowany - restauracja, plaża, łowisko, plac zabaw itp.

https://kuterport.pl/kemping/

 

Do Krakowa dobrze ponad 35 km, dojazd, opłata nie miała za parkowanie - to nie lepiej kemping w Krakowie i korzystać z tramwaju lub autobusu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.