Skocz do zawartości

Kempingi koło Krakowa


DannyTeam

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Jako, że nigdy nie mieliśmy okazji zwiedzić tej części Polski to chcielibyśmy to zrobić w tegoroczną majówkę. Chodzi o okolice Krakowa, a konkretnie - Wieliczka, Oświęcim itp. 

Może zna ktoś jakiś fajny, niedrogi kemping w okolicy ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W Krakowie są 3 campingi + camperpark. W Szczyżycu miał powstać jakiś fajny. Nie byłem, słyszałem że tam miał  być coś fajnego, nie wiem czy wystartował (?). W okolicach Zatora jest jakiś camping, więc w przybliżeniu w połowie drogi między Wieliczką a Oświęcimiem ale też nie byłem, widziałem tylko drogowskaz do niego w Zatorze. No i od północnej strony miasta: w dol. Będkowskiej jeden i 3 w okolicach Pieskowej Skały/Ojcowa.  Które rejony Cię najbardziej interesują?

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
14 godzin temu, Kevin napisał:

Molo Resort (https://czasnamolo.pl/camping/) z oglądania fot na google maps wygląda na bardzo głośne miejsce*

Niedaleko ode mnie, możliwe że kiedyś na krótko :)

 

*Dźwięków nie słychać, ale widać duży ruch ;)

Głośno to tam będzie jak uruchomią basen. Camping fajny, lokalizacja dla wędkarzy dobra. Dla dzieci trasa na rowerze wokół zalewu - jest asfalt więc rolki i sprzęty elektryczne dadzą radę.

Jadąc rodzinnie bez gromadki znajomych była lekka nuda, ale i spokój. Dla mnie lokalizacja raczej na minus, do Oświęcimia nie biorę jeszcze dzieci więc wszędzie daleko.

Parcele małe, w sezonie auto trzeba chyba zostawić na parkingu.

Obsługa na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojaniepawliło tych ludzi kompletnie, nad morzem za komfortowe kwatery płaciliśmy w tym roku 40zł/osoby, a ci chcą za wynajem kawałka trawnika prawie 90zł i jeszcze bez prądu?:klnie:

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety wcale mnie to nie dziwi  :mellow:

nad morzem na kempingach w sezonie ceny za naszą rodzinę 2+2  100-180 zł doba  , w 2017 r na pojezierzu Lubuskim za ogrodzoną łąkę nad jeziorem bez zaplecza sanitarnego (był jeden toytoy) właściciel zawołał od nas 100 zł doba.

oczywiście można zapłacić jak się wie za co się płaci, jakbym miał płacić 90zł za łąkę to wolę dopłacić parę złotych i jechać na normalny kemping

można też poszukać pola biwakowego z nadleśnictwa za 10-30 zł doba i to uważam jest rozsądna cena jak za samo "pole" ale z takimi w okolicy Krakowa to chyba słabo ??

Co do kempingu  w Szczyżycu to też go biorę pod uwagę na majówkę, cena za naszą czteroosobową rodzinę z prądem 67zł/doba , rozmawiałem telefonicznie z obsługą na majówkę będzie można przyjechać ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.