Jump to content
Drbrew

Kto pomoże rozwiązać zagadkę ?

Recommended Posts

Suzu4x4
8 godzin temu, Funiaki napisał:

A z innej beczki - co w sytuacji, w której auto kupione z hakiem seryjnym, a w dowodzie i karcie pojazdu cisza?

Jak to uzupełnić?

nawet jak kupujesz nowe auto z hakiem może nie być nigdzie wbity przynajmniej tak było u mnie musiałem jechać na SKP po kwit i zgłosić do wydziału komunikacji

5 minut temu, Drbrew napisał:

Dziękuję za naprowadzenia. Zastanawiam się jednak czy znajdę przyczepę do tej wagi. Czy macie jakieś sugestie odnośnie modelu. Interesuje mnie wersja tk wiec łóżka piętrowe lub stałe lecz pojedyncze ( żeby samemu piętro zrobić )

ja miałem Eifelandta 395 TK i bardzo miło wspominam, DMC 1050 spokojnie wystarcza dla czteroosobowej rodziny

fajna rzecz że tylne górne szafki były rozkładane na łóżko , mogłeś z tyłu mieć albo dolne łóżko i szafki albo piętrusa ;)

Drbrew

O takim piętrusie myślimy, niestety szukam już dłuższy czas. Przyczepy kempingowe z piętrem w okolicy rocznika 2000 ważą niestety ok 1300 kg, a to za dużo jak na moje autko - niestety. Podczas przeglądania ogłoszeń zauważyłem, że te starsze modele mają mniejsze dmc no ale wygląd i funkcjonalność już nie ta.

Suzu4x4

no ja miałem rocznik coś 2000 czy 2002 w każdym bądź razie już z tym nowszym środkiem (kuchenka i zlew przykrywane szybami)  i miał DMC 1050 kg