Skocz do zawartości
Camp66

Defibrylator AED

Rekomendowane odpowiedzi

Camp66

UWAGA !!! WAŻNE RZECZY SIĘ DZIEJĄ !!! Mam nadzieje że dobrze trafiłem z działem forum, jeśli nie to przepraszam i proszę administratora o odpowiednie przekierowanie tej wiadomości.
A więc....
Prosimy Was o pomoc....wsparcie.....udostępnianie, bo cel jest szczytny. W trosce o Wasze i nasze bezpieczeństwo a może i życie, postanowiliśmy o zamontowaniu w Camp66 przenośnego Defibrylatora AED. Jest to sprzęt, który w bardzo realny sposób w sytuacjach skrajnie ekstremalnych ratuje ludzkie życie. Inwestycja wymaga jednak sporego wkładu finansowego i tutaj zwracamy się o Waszą pomoc. Zorganizowaliśmy zrzutkę pt"MOJE SERCE BIJE W GÓRACH" w której każdy może wziąć udział (choćby udostępniając) i pomóc nam w realizacji tego projektu. Liczymy, że nasz pomysł spotka się z Waszym zainteresowaniem, każda pomoc może kiedyś, komuś uratować życie.
Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/phd933

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Funiaki
19 godzin temu, Camp66 napisał:

UWAGA !!! WAŻNE RZECZY SIĘ DZIEJĄ !!! Mam nadzieje że dobrze trafiłem z działem forum, jeśli nie to przepraszam i proszę administratora o odpowiednie przekierowanie tej wiadomości.
A więc....
Prosimy Was o pomoc....wsparcie.....

Co nieco poszło ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi