Skocz do zawartości
Vtomek

Wynajmę kampera - moze ktoś pomoże?

Rekomendowane odpowiedzi

Vtomek

Dzień dobry,
Ponieważ jest to pierwszy post na tym forum, chciałbym przywitać się serdecznie ze wszystkimi.
Piszę, ponieważ chciałbym zasięgnąć informacji (wiarygodnych i sprawdzonych) w sprawie wynajęcia kampera.
Liczę, iż forumowe grono życzliwych osób pomoże mi w tym temacie.
Jestem z Częstochowy i w związku z tym poszukuję z okolic do wynajęcia kampera na podróż Niemcy- Włochy w terminie 19-06 – 30-06.
Kamper max. 4 osobowy, bez specjalnych wymagań dot. wyposażenia / komfortu. Jednak czysty i przede wszystkim sprawny technicznie. (Wyposażenie w sprzęt kempingowy posiadam z racji wielu podróży pod namiot – więc tutaj również nie mam specjalnych wymagań. )
Być może ktoś z Państwa może polecić fajne auto lub posiada informacje o możliwości wypożyczenia z dobrych rąk. 
Ze swej strony z góry dziękuję za zaangażowanie i pomoc.
Pozdrawiam
Tomek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spablo1

Myślę, że musisz Kolego szukać jakiejś wypożyczalni w swojej okolicy. Na pożyczenie kampera od Forumowicza raczej nie masz co liczyć. Każdy ma tutaj wypieszczony sprzęt. To są drugie domy kazdego z nas. Myślę, że Ty również nie wpuściłbyś nikogo obcego do swego domu i nie pozwoliłbyś spać w swojej sypialni. Chyba, że się mylę i ktoś się znajdzie. 

Mimo wszystko powodzenia w poszukiwaniach :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi