Skocz do zawartości

Toyota Avensis a kemping


Kamperos

Rekomendowane odpowiedzi

 
 
lechwik mało widziałeś z tego wynika
 
tam jest napisane ile razy jaki model n-ka a nl-ka to troche inne modele ale jak widze znasz tylko jeden Nienadówkę a reszty też nie widziałeś
a powiedz mi czemu te przyczepy się dalej sprzedają w Niemczech Szwecji Australii
czemu ta przyczepka 7 lat temu pod nazwą (której też nie znasz ) fredom w angli wygrała jako przyczepka lekka ?
i ostatnie która przyczepa zachodnia wytrzymałą by przerobienie na sterowie (top gear) do której można doczepić płozy śnieżne i ciągać skuterem czy są też zdjęcia w sieci trójki zapiekanki (też model Niewiadówki)







O to nie. Wiedziałem

Jakios dla mnie N ka to zapiekanka trabant i żuk
Wiem ze ma swoich fanów.
I napewno jest dla nich wdzięcznym obiektem westchnień


Jednak jest to moje osobiste zdanie i mam do niego prawo .....

Ale co ja tam wiem .... nie znam się ...
nie mam nawet przyczepy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jakoś przeczytaj temat i swoje opinie zachowaj dla siebie

11 minut temu, lechwik napisał:

 

 

 

 


emoji15.pngemoji15.pngemoji15.pngemoji15.png

O to nie. Wiedziałem

Jakios dla mnie N ka to zapiekanka trabant i żuk
Wiem ze ma swoich fanów.
I napewno jest dla nich wdzięcznym obiektem westchnień


Jednak jest to moje osobiste zdanie i mam do niego prawo .....

Ale co ja tam wiem .... nie znam się ...
nie mam nawet przyczepy

 

 

 

 

przeczytaj temat a później się wypowiadaj, a temat to na pewno nie  " moja opinia bez wiedzy na temat przyczepek kempingowych z Niewiadowa " :)

Edytowane przez dmb5 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dalej nie rozumiem dlaczego Niewiadów nie produkuje większych przyczep kempingowych. Koszt 1h pracy w PL jest kilkukrotnie niższy niż w DE. Przy zachowaniu odpowiedniej jakości i ceny kilkanaście % niższej sprzedawałyby się te przyczepy, moim zdaniem, zupełnie dobrze na zachodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dalej nie rozumiem dlaczego Niewiadów nie produkuje większych przyczep kempingowych. Koszt 1h pracy w PL jest kilkukrotnie niższy niż w DE. Przy zachowaniu odpowiedniej jakości i ceny kilkanaście % niższej sprzedawałyby się te przyczepy, moim zdaniem, zupełnie dobrze na zachodzie




Może dlatego ze tam uważają , jak tu obecni koledzy ,
że za swietni, ze sa debesciaki I ze wzieli ich do TOP geara i ze można podłączyć. Pod skuter śnieżny

To po co ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, vrs napisał:

Ja tam dalej nie rozumiem dlaczego Niewiadów nie produkuje większych przyczep kempingowych. Koszt 1h pracy w PL jest kilkukrotnie niższy niż w DE. Przy zachowaniu odpowiedniej jakości i ceny kilkanaście % niższej sprzedawałyby się te przyczepy, moim zdaniem, zupełnie dobrze na zachodzie

Myślę, że są przynajmniej dwa powody.

1. Brak chętnego na inwestycje. Produkcja przyczep to nie tylko niższa robocizna. Trzeba wybudować ( lub wynająć ) hale, magazyny, biuro projektowe. Kupić licencję lub opracować i wdrożyć ( to zdecydowanie droższe ) produkt. Masa pieniędzy. A Kowalski i tak kupi cieknącą używkę z importu. ( bo ma mniej pieniędzy ze względu na niższą robociznę ;) )

2.Małe, lekkie przyczepy produkowane w Niewiadowie są kupowane. Za granicą. Po co zmieniać profil produkcji?

 Wklejam foto z rozładunku niewiadówek na wschodnim końcu świata  ;)

 

rozładunek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowali robić klasyczne sandwicze i potem kampery. Bez ogromnych inwestycji nie ma co próbować. Mają zakład taki a nie inny i wyżej d00py nie podskoczą.
Żyją zgodnie za najlepszą zasadą programistów - działa, to nie ruszaj
Mają jakąś renomę i rynek i dobrze im z tym. Szkoda że ich budy są sprzedawane pod lokalnymi nazwami i ludzie nie zdają sobie sprawy że mają budki z Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.