Jump to content
"Świderek"

Ośrodek Wypoczynkowy "Świderek"

Recommended Posts

"Świderek"

Ośrodek Wypoczynkowy "Świderek"

Witamy w „Świderku”!

Nasz Ośrodek położony jest w cichej i spokojnej miejscowości nad jeziorem Królewskim. Bliskość lasów i natury sprzyja wypoczynkowi, a przygotowane atrakcje nie pozwolą Wam się nudzić.

Jesteśmy przede wszystkim Ośrodkiem rodzinnym! Dbamy o bezpieczeństwo naszych pociech – teren jest ogrodzony i oświetlony, a wszystkie atrakcje posiadają atest i są sprawdzone. Wasze pociechy na pewno nie będą się nudzić!

Poznajmy się!

Jesteśmy młodym małżeństwem z pasją i ambicjami. Budowaliśmy Ośrodek praktycznie od zera. Efekty, jakie udało nam się osiągnąć dają nam pewność, że sprostamy oczekiwaniom Państwa i Waszych dzieci.

Wasze zadowolenie, pozytywne opinie i uśmiechy na twarzach Waszych dzieci dają nam radość i poczucie, że „robimy to dobrze”. Sami mamy dwie cudowne córeczki i wiemy jak ważne jest dla nas ich szczęście i bezpieczeństwo, dlatego tak ważne jest dla nas zapewnianie bezpieczeństwa na terenie Ośrodka Waszym dzieciom.

Pragniemy poznawać Was, Wasze Rodziny i historie. Niektóre znajomości przerodziły się w prawdziwe przyjaźnie, odświeżane co rok… Dziękujemy! Przyjeżdżajcie i dajcie nam szansę pozostania w Waszych wspomnieniach na dłużej.

Nie jesteśmy kolejnym zwyczajnym Ośrodkiem! Tworzenie Ośrodka to dla nas nie tylko kolejne atrakcje i domki. Ośrodek to pasja i historia, którą razem z nami buduje każdy z Was! 

Gwarantujemy bardzo ciepłą, rodzinną i kameralną atmosferę!

16 (1).jpg

20150802_114330.thumb.jpg.39f63535b6131560760fec74a7c971dc.jpg

06.jpg

07.jpg

09.jpg

10.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

01.jpg

02.jpg

DSCN1465.thumb.JPG.e76e8f9b4433c42c40b1396c605784b1.JPG

16.jpg

20150802_130849.thumb.jpg.22d789f23f8c6271de25728d7653556a.jpg


wielkopolskie
Krzyż Wielkopolski
Mickiewicza 36

Otwórz kemping na mapie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Commander

Cześć.

Chyba coś się Wam pomyliło, bo witajcie się z nami kolejny raz...

Jest o Świderku spory wątek, albo nawet dwa w którym uczestniczycie. Dziwne..ale jesteśmy już z Wami zaprzyjaźnieni.

Pozdrawiam

PS. Czy jezioro jest już czyste?

Share this post


Link to post
Share on other sites
ulislaw

Spędziłem kilka miesięcy w "Świderku" z przyczepą kempingową, znam ten O.W. doskonale. Dlatego mogę ( z czystym sumieniem ) polecić przyjazd w to urocze miejsce. Właściciele ośrodka Anita i Adam, to bardzo mili, uczynni, młodzi ludzie. Pozdrawiam bardzo serdecznie :hej:. Polecam to miejsce Forumowiczom na organizowanie spotów, ceny na polu kempingowym są bardzo przystępne, to jest bardzo duży plus i powinno być zachętą do organizowania spotkań karawaningowych, a tak przy okazji , może zrobilibyśmy jakieś spotkanie na majówkę, albo w innym terminie :przyczepa: :biwak: :piwo: . Napiszcie co o tym myślicie. Pozdrawiam całe Forum do zobaczenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
pawel1966

fajne miejsce:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ulislaw

Przeczytałem, że kemping INTER-NATURA k/Czaplinka został zamknięty na zawsze, szkoda. Widocznie zbyt mało nas tam bywało, a utrzymanie kempingu kosztuje. Ale powstają nowe, które chętnie przyjmą Pozytywnie Zakręconych. Jednak powinniśmy je odwiedzać, ponieważ bez NAS nie przetrwają. Takim ośrodkiem ( według mnie ) jest O.W. "ŚWIDEREK". Młodzi ludzie, bardzo pozytywnie nastawieni do świata, wielki wysiłek wkładają w rozwój tego miejsca, dużo inwestują. Na ile jeszcze starczy im, zapału i pieniędzy? Zależy od ilości osób chętnych odwiedzić ośrodek. Przyjedzcie, zobaczcie, oceńcie, na pewno wrócicie na dłużej. Może uda nam się spotkać przy piwku, pogaworzyć :piwo:. Pozdrawiam Forumowiczów :hej:. Pewnie spotkamy się na innych kempingach, zasadniczo od kwietnia do końca września jestem poza domem. Do zobaczenia na :biwak:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...