Skocz do zawartości

Polskie Towarzystwo Turystyki Camperowej i Caravaningowej


Dżuma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chyba juz nie będę kupował i czytał CE :blagac: skoro to wydawnictwo dla kamperowców to niech oni utrzymują CE,napewno co wiem to kamperowcy to rzesza bizmesmenów którzy nawet w caravaningu chca być nad nami górą,a ci co kupują stare klamory chcą poczuć się jak oni i im dorównać,ja z tej farsy się wyłaczam,niech sobie spią na parkingach a my przy piwku w fajnych miejscach :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba juz nie będę kupował i czytał CE :blagac: skoro to wydawnictwo dla kamperowców to niech oni utrzymują CE,napewno co wiem to kamperowcy to rzesza bizmesmenów którzy nawet w caravaningu chca być nad nami górą,a ci co kupują stare klamory chcą poczuć się jak oni i im dorównać,ja z tej farsy się wyłaczam,niech sobie spią na parkingach a my przy piwku w fajnych miejscach :ok:

 

WITAM

z dozą nieśmiałości czytam ten ,dział , muszę napisać , że jest co w niektórych bardzo dużo złości i tego nie rozumie, a w szczególności twojego naciskania klawiszy :] , nikt nad wami , mogę napisać nami, nie chce być górą, żadni biznesmeni kolego :blagac: , ani ci co kupują stare klamory, aby dorównać biznesmenom, nie chce się wy wyszczać na karawaningowcami, jesteśmy jedną wielką rodziną i chodzi o dobry wypoczynek i miłe towarzystwo , a nie wkładaj do jednego kosza wszystkich , przez tam jakieś nowe czasopismo, zresetuj się i patrz na życie trochę inaczej :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!! Nie dzielcie camperowców i carawaningowców! To jedna duża rodzina tylko trochę inaczej podróżująca. Nie było moim celem dzielenie tej grupy. Napisałbym to samo, gdyby na naszym forum padło identyczne hasło. Po prostu nie lubię takich organizacji. Awersję mam od lat. Nie cierpię PZŻ też, mimo, że żeglarzem jestem dość długo. Mocno dziwię się na próby podziału na tych co jeżdżą camperami czy przyczepami, nowymi czy starymi, bardziej czy mniej wypasionymi.Chyba tu chodzi o sposób spędzania wolnego czasu? I o pewną filozofię życiową, która się za tym kryje.

Carawaningowcy i camperowcy wszystkich krajów - pozdrawiam Was. Adam z Martą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM :blagac:

i oto chodzi , mamy inny sposób wypoczynku , jesteśmy niezależni , dzisiaj tu jutro tam , zawsze uważam, że nie ma różnicy między tym czym jeździmy kamperami , czy przyczepami, wiele razy spędzałem wspólnie nie zapomniane chwile z przyczepowcami na kampingach , czy dzikich polach namiotowych, miło i wesoło

kochajmy się szanujmy bo życie takie krótkie jest

pozdrawiam wszystkich :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pewną awersję do takich stowarzyszeń, tym bardziej, że przecież znacie powiedzenie

: Polskie Piekło :

 

A papierkiem lakmusowym było stworzenie : Caravaningowej Grupy Bezpieczeństwa :,

której członkowie i sympatycy są przecież w wśród tego kolejnego P-coś tam.

Ciekawe co i po co(tzn. gdzie pójdzie z tego nasza kasa) jest w planie?

 

Pisma Polski(?)Karawaning oraz Karawaning Ekspert (?) poza przedrukami i reklamami to jakby za dużo ożywczych wiadomości wg. mnie nie wnoszą... :blagac:

 

Ale niech tam, zawsze jest nadzieja, że ponieważ w pewnym sensie koledzy poczuwają się do reprezentowania naszej niezrzeszonej, biedniejszej, nie tak reprezentacyjnej, głupszej choć pyskatej

społeczności przyczepowców :blagac: którzy w większości śnią o kupnie kampera :],

to mam marzenie, że jedną z pierwszych inicjatyw będzie wystąpienie do Ustawodawcy o wydanie jednoznacznego wyjaśnienia, że NIE TRZEBA MIEĆ IDIOTYCZNYCH ŻÓŁTYCH TABLIC Z TYŁU. :ok:

 

No i te tak wyczekiwane przez niektórych OBOWIĄZKOWE PRZEGLĄDY GAZOWE/elektryczne i inne głupoty to TYLKO DOBROWOLNIE :ok:

 

Reszta mi nie przeszkadza, ale zawsze można coś wymyślić....

 

Jacek.

 

Po czynach ich poznacie, po czynach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he i znów targowica jak to w naszym kraju , ale prawda jest jedna , duża silna organizacja a nie wiele małych które rzeczywiście grają tylko we własny bęben by ugrać dla siebie jak najwięcej(i pysznić się to my , bo tak wygląda z reguły ) przepraszam jeśli kogoś uraziłem , jest demokracja i wybór należy do każdego z nas ( ale to już inny temat i inna bajka )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

targowica moze nie jest najpiekniejsza nasza cecha, ale jest nasza :blagac: i ja chyba wole targowice niz;

jedna wielka ogranizacja - hmmm cos mi to przypomina :blagac:

 

 

ps nie ma to nic do dyskusji, bo mi ogolnie jest rybka, tylko tak mi sie skojarzylo :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jule .. , nie , nie , nie myślę o centralnym sterowaniu ( ten temat już przerobiony i przepraszam jakoś tak nie tęsknię ) tylko o zjednoczeniu małych by walczyli w jednym temacie korzystnym dla całej społeczności a nie dla " swojej garstki " zapisanych użytkowników. Myślę że rozumiesz ..TEAM to coś więcej niż ONE PERSON , choć patrząc na działania włodarzy w tym kraju dochodzę do wniosku iż to są same błyszczące gwiazdy ....... myślę że to zła droga , :blagac: czas ucieka a my nadal stoimy w miejscu ........... i G .... mamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel, ja wiem o co Ci chodzi :ok: jestem za a nawet przeciw :blagac:

Bardzo dobrze ze ludzie sie zrzeszaja, organizuja, tworza kluby... sa miedzy "swoimi" w danej sprawie, czy hobby czy czyms tam jeszcze. Moga pogadac, czuja sie rozumieni, tworza jakas tam socjalnosc a najwazniejsze tkwi w tym jakis cel - nawet jak do knajpy z kanapy musza sie ruszyc hihi cos tworza, dzialaja i sie nie nudza.

Znuszony czlowiek ma zawsze gloopie pomysly :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.