Skocz do zawartości

Prysznic w przyczepie


Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje wam bardzo za podpowiedzi...dla nas prysznic to tez podstawa, ale pomysl z letnim prysznice na dworze ... jak najbardziej.

Czyli roznie moze byc jak sprzedawca umozliwi obejrzenie towaru osenie...ale pewnie bede musial uzywac tej koszmarnej folli do prysznica... pomysl z rzepami super na pewno skopiuje...

Pozdrawiam z Piły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłym pomysłem jak się wydaje jest lekka dętka rowerowa wszyta do zasłonki na poziomie ramion, głowy. Po napompowaniu odsuwa zasłonkę na boki. I suszenie jest szybkie bo zasłonka się nie zlepia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Voku napisał:

Fajnie mieć, nie trzeba patrzeć na stan sanitariatów. 

tylko trza stanąć w miarę blisko, co by z wodą i szarówką nie ganiać daleko ;)

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mam problem ze znalezieniem karnisza do zasłonki. Ponieważ ściany na których chce ją powiesić nie są prostopadłe drążki odpadają. Szukam szyny lub czegoś w kształcie nieregularnego łuku ale znaleźć nie mogę. Jak macie rozwiązane mocowanie zasłonki? Czy mieliście to fabrycznie?

Wysłane z mojego H8416 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 5.03.2019 o 21:16, makowsk napisał:

Dziekuje wam bardzo za podpowiedzi...dla nas prysznic to tez podstawa, ale pomysl z letnim prysznice na dworze ... jak najbardziej.

Czyli roznie moze byc jak sprzedawca umozliwi obejrzenie towaru osenie...ale pewnie bede musial uzywac tej koszmarnej folli do prysznica... pomysl z rzepami super na pewno skopiuje...

Pozdrawiam z Piły

Ja mam wszyte w 4 rogach kawałki   ołowiu i zasłona nigdy się nie zwija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2019 o 17:33, AdamH napisał:

Moja rada;    używaj zasłonki a nie uszczelniaj kabiny prysznicowej - ja to przerabiałem.

Dla nas pełna kabina prysznicowa to największa zaleta przyczepy.

Temat spadł mi z nieba. Od pewnego czasu już się zastanawiam jak zrobić prysznic w swojej łazience. Zastanawiałem się nad uszczelnianiem lub / i zasłonką, ale obawiam się właśnie o zawilgocenie oraz o to, czy nie będzie zwyczajnie zbyt ciasno. 6-osobowa 480tk jest dokładnie tym czego szukałem, ale w związku z tym kompromisem jest mini łazienka. 

 

Adamie, ta zasłonka faktycznie uchroniła Twoją przyczepkę od zawilgocenia?

W dniu 5.03.2019 o 23:10, bozka napisał:

Niezłym pomysłem jak się wydaje jest lekka dętka rowerowa wszyta do zasłonki na poziomie ramion, głowy. Po napompowaniu odsuwa zasłonkę na boki. I suszenie jest szybkie bo zasłonka się nie zlepia.

Bardzo mi się podoba ten pomysł. Jeśli się przekonam do zasłonki to zastosuję :)

W dniu 24.04.2019 o 18:28, miloszb napisał:

Ja mam problem ze znalezieniem karnisza do zasłonki. Ponieważ ściany na których chce ją powiesić nie są prostopadłe drążki odpadają. Szukam szyny lub czegoś w kształcie nieregularnego łuku ale znaleźć nie mogę. Jak macie rozwiązane mocowanie zasłonki? 
 

Też się zastanawiam nad tym problemem. Ktoś coś może polecić?

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2019 o 15:05, kalapan napisał:

Mi też by było szkoda marnować budy , mimo że mam brodzik i nawet kran wyciągany ze słuchawką.Wolałem dokupić specjalny namiot prysznicowy i kompletny elektryczny prysznic z pompką.

A jak wtedy rozwiązana jest kwestia odpływu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam nad tym problemem. Ktoś coś może polecić?
 


Można kupić cienki karnisz pojedynczy mocowany do sufitu i do tego żabki. Jest elastyczny a jeszcze podgrzany ułoży się tak jak trzeba.
Na ukośne ściany też można wymyślić coś.


Gleba, stawiasz go na trawie.


To dobre jest przy spłukaniu soli po przyjściu z plaży. A nie do umycia się.
Chyba że jakąś miskę się wstawi do środka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



To dobre jest przy spłukaniu soli po przyjściu z plaży. A nie do umycia się.
Chyba że jakąś miskę się wstawi do środka.


Nie wiem czy to dobre, czy nie dobre. Pytanie brzmiało jak działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Nie wiem czy to dobre, czy nie dobre. Pytanie brzmiało jak działa.


Dlatego też rozwinąłem temat. Co można zrobić a czego nie przy braku odpływu szarej wody
W castoramie jest duży  wybór szyn do zasłonek ,

Tam ostatnio kupowałem coś do naprawy przysznica u znajomych w kamperze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2019 o 21:20, Ja siek napisał:

Temat spadł mi z nieba. Od pewnego czasu już się zastanawiam jak zrobić prysznic w swojej łazience. Zastanawiałem się nad uszczelnianiem lub / i zasłonką, ale obawiam się właśnie o zawilgocenie oraz o to, czy nie będzie zwyczajnie zbyt ciasno. 6-osobowa 480tk jest dokładnie tym czego szukałem, ale w związku z tym kompromisem jest mini łazienka. 

 

Adamie, ta zasłonka faktycznie uchroniła Twoją przyczepkę od zawilgocenia?

Bardzo mi się podoba ten pomysł. Jeśli się przekonam do zasłonki to zastosuję :)

Też się zastanawiam nad tym problemem. Ktoś coś może polecić?

 

:)

Pięć lat używania i codziennie dwie kąpiele.  I nic.  Niby dlaczego ma zawilgnąć jeżeli zasłona jest zrobiona z głową????   W tamtym detleffsie miałem coś około 160 l wody i 200 l zbiornika na szarą wodę. Wyciągany prysznic z blokadą na końcu. Sprawdzało się to doskonale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.