Skocz do zawartości

Gdzie nad morze w 2019?


Świeżaki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Owczarek niemiecki, wolę tą nazwę ;)

Moja Yoga tez jest ułożona, szczególnie lubi dzieci, mogą się z nią bawić ile dzieci dadzą radę. Ma 4 lata. 

Commander poka swojego owczarka! :D  

Yoga waży 30 kg, na fotkach wygląda, na 1 rzut oka straszy, ale to w istocie malutki owczarek. 

 

Do rzeczy. Super że nie trzeba rezerwować, inaczej że nie można. Takie miejsca to staną się prędzej czy później siedzibą hoteli i apartamentów, więc warto przeżyć spokój i ciszę, przed betonową przyszłością. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevin, a owczarek niemiecki to nie pies? Wyczuwam ciut złośliwości i zazdrości w twoim poście, ja wspominałem pierwsze spotkanie z pupilem Commandera. Mam nadzieje, że kiedyś poznam Ciebie i twojego owczarka niemieckiego, wtedy zobaczę jak jest ułożona Yoga. Pozdrawiam i do zobaczenia :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Simon KCN napisał:

Tak a coś w tym dziwnego? Jeżeli są łagodne to nie widzę problemu.

A psy nie do końca towarzyskie są na smyczy to chyba logiczne prawda?

Przy tej argumentacji -  dyskusja zbędna. 

Nie "rozjeżdżam" dalej tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem też w tym ośrodku w Łukęcinie i nie polecam , to że psy biegają luźno to fakt , nie każdemu to pasuje nie każdy lubi być obwąchiwany i obszczekiwany przez cudze zwierzęta

lecz dla nas to nie problem my kochamy zwierzęta :-]

gorzej natomiast jeśli chodzi o stan węzła sanitarnego w szczególności prysznice strach wchodzić nawet w klapkach,  z ciepłą wodą też bywa różnie ponadto nie ma miejsca do zrzutu szarej wody i kota a furtki są otwarte całą dobę bez nadzoru.

Reszta generalnie zgadza się z tym co kolega wcześniej napisał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 22.03.2019 o 16:15, Suzu4x4 napisał:

byłem też w tym ośrodku w Łukęcinie i nie polecam , to że psy biegają luźno to fakt , nie każdemu to pasuje nie każdy lubi być obwąchiwany i obszczekiwany przez cudze zwierzęta

lecz dla nas to nie problem my kochamy zwierzęta :-]

gorzej natomiast jeśli chodzi o stan węzła sanitarnego w szczególności prysznice strach wchodzić nawet w klapkach,  z ciepłą wodą też bywa różnie ponadto nie ma miejsca do zrzutu szarej wody i kota a furtki są otwarte całą dobę bez nadzoru.

Reszta generalnie zgadza się z tym co kolega wcześniej napisał ;)

 

Węzeł sanitarny może faktycznie nie jest na poziomie Hoteli w Miami ale nam to jakoś szczególnie nie przeszkadzało.  I proszę nie przesadzaj, że strach wejść nawet w klapkach bo widywałem w swoim czasie o wiele gorsze i ludzie jakoś z nich korzystali.  Dla każdego coś innego ?

Miejsca zrzutu nie szukałem bo w e-N-ce brak łazienki ? ale widziałem, że inni mieszkańcy kempingu gdzieś wylewali nieczystości i nie było to za przyczepą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Simon KCN napisał:

 

Węzeł sanitarny może faktycznie nie jest na poziomie Hoteli w Miami ale nam to jakoś szczególnie nie przeszkadzało.  I proszę nie przesadzaj, że strach wejść nawet w klapkach bo widywałem w swoim czasie o wiele gorsze i ludzie jakoś z nich korzystali.  Dla każdego coś innego ?

Miejsca zrzutu nie szukałem bo w e-N-ce brak łazienki ? ale widziałem, że inni mieszkańcy kempingu gdzieś wylewali nieczystości i nie było to za przyczepą ?

 ja nie przesadzam,  jestem po prostu obiektywny, decyzję każdy podejmuje sam

biwakowałem w różnych miejscach dla mnie może być i kabina z płyt OSB pomalowanych farbą olejną i jak jest czysta i zadbana to mi to nie przeszkadza i nie wymagam marmurowych płytek,  wystarczy od czasu do czasu  doczyścić czy uzupełnić silikony i  poprzepychać zatkane odpływy w kabinach  jak woda nie chce spływać.

a to że ludzie z gorszych kożystają i im to nie przeszkadza jakoś wcale mnie nie dziwi , ze sławojki też się kiedyś korzystało co nie znaczy że każdy musi to lubić ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że piszesz o marnym węźle sanitarnym. Ceny na kempingach w Polsce są  generalnie podobne (nie mówię  o tzw. polach namiotowych "U Zdzicha") i należy wymagać sensownego poziomu usług.

I trzeba mówić szeroko i wprost o tym, że gdzieś jest byle jak. Jeżeli jadę na kemping to czystość, higiena oraz ciepła woda powinny być czymś zupełnie  naturalnym. Jeżeli tego brak to nie jest żaden  kemping tylko płacenie za parkowanie pod sosną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2019 o 11:29, oni i adria napisał:

Chyba natrafiliśmy na innego "pana elektryka". Bardzo miły pan, od razu na podłączył prąd...przy wyjeździe też nie było problemu. Bardzo fajne pole namiotowe.... obsługa też miła...czysto w łazienkach i prysznicach. Ogólnie chyba nawet przez zły humor kogoś z obsługi technicznej nie warto skreślać obiektu. Jeździmy tam od wielu lat...i nie mieliśmy przykrych doświadczeń....no cóż zawsze może być 1 raz.

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka
 

Również polecamy Dębki,w sezonie dość tłoczno,jedna główna ulica i straszny ruch .Polecamy ze względu na spokojną plaże naturystyczną błogi spokój)))troszke mniej rodzin z 500plus.Jednak co do kempingu zgodze się ,że Leśne zeszło na psy,zostalismy żle potraktowani przez właściciela obiektu i przenieśliśmy się na Kaszuba )pozdrawiamy Panią Ele ).Co do elektryka z Leśnego zmienili go i ostatnio był bardzo w porządku,poprzedni nie chciał nam  pożyczyć klucza  17-19 ))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.