Skocz do zawartości

Gdzie nad morze w 2019?


Świeżaki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szymon witam, byłeś na tym kempingu? Piszesz, że mieliście jechać na Mazury, ale jak się na oglądałeś zdjęć, to jedziecie do Łukęcina. Wnioskuję z tego, że znasz to miejsce jedynie z fotek, ale gdzie są zdjęcia tego kempingu, kiedy oni nie mają swojej strony? Jeżeli coś pokręciłem, to Przepraszam, szukałem namiary na ten kemping i nic. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kevin napisał:

Simon, a mnie najbardziej podoba się fotka z rybkami! MNiam. 

Takie wrzuty są superskie, w szczególności jak piszesz nie ma kemping swojej strony internetowej. 

Tak ryby trzeba pochwalić za smak. Ponieważ w samym Łukęcinie smażalnie są średniej jakości jak dla nas, to jeździłem co drugi dzień do portu w Dziwnowie i kupowałem prosto z kutra. Panowie rybacy są bardzo uprzejmi. Urywają łby i patroszą w parę sekund ? a potem tylko sól, pieprz i na patelnie ? nigdzie takiej nie zjesz jak ze smażalni w przedsionku ?

6 godzin temu, ulislaw napisał:

Szymon witam, byłeś na tym kempingu? Piszesz, że mieliście jechać na Mazury, ale jak się na oglądałeś zdjęć, to jedziecie do Łukęcina. Wnioskuję z tego, że znasz to miejsce jedynie z fotek, ale gdzie są zdjęcia tego kempingu, kiedy oni nie mają swojej strony? Jeżeli coś pokręciłem, to Przepraszam, szukałem namiary na ten kemping i nic. Pozdrawiam.

Tak byłem kilka razy. Napisałem tak ponieważ mieliśmy plany żeby pojechać w tym roku z budką na mazury ale jak naoglądałem się naszych zdjęć i przypomniałem sobie klimat jaki panuje w tym miejscu to pomyślałem o zmianie planów. Nawet żona wczoraj powiedziała: "w sumie to może być i Łukęcin, byliśmy tam ostatnio w 2017" ??  Niestety nie mam za dużo zdjęć ponieważ na urlopie rzadko noszę telefon przy sobie ?

20170813_094110.jpg

20170820_154636.jpg

20170814_170234.jpg

20170825_110923.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre pytanie Commander, nasze 4łapy to Yoga.

Pytanie czy jest, masz jakiś kontakt do osobliwej Pani, tak aby zarezerwować sobie pobyt, względnie upewnić się że żyje i jedziemy do niej. Ponadto nie umiem znaleźć Twojego miejsca z google street view :(

 

yoga.jpg

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwierzęta dozwolone?

Adres: ul. Uzdrowiskowa, 72-400 Łukęcin tel/91 381-26-83

Łukęcin

Cennik usług Ośrodek Wczasowy w Łukęcinie

Obowiązuje od 01.03.2019 r.

  1. Podana cena jest ceną za jedną dobę dla jednej osoby.
  2. Dzieci do lat 3 korzystają z miejsc bezpłatnie.
  3. Nie zapewniamy  dodatkowych miejsc i pościeli dla dzieci do lat 3 oraz miejsc ponadnormatywnych.
  4. Sezon Lato 2019  trwa 21.06.2019 r.  –  30.08.2019 r.
  5. W sezonie pobierana jest opłata  50 % ceny za każdą dodatkową osobę ponadnormatywną oraz za niewykorzystanie w całości miejsc. W sezonie rezerwacji dokonuje się na turnus tj. 7 dni / maksymalnie dwa turnusy na osobę.  Turnusy trwają od piątku do piątku.
  6. W okresie od 26.04.2019 r. do 21.06.2019 r. oraz  od 30.08.2019 r. do 30.09.2019 r. zakwaterowanie odbywa się min. na 2 doby.

 

Lp.

 

 

rodzaje usług

 

 

Noclegi:

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

mały domek campingowy w sezonie  

 

 

34,00 zł

 

 

2

 

 

mały domek campingowy  poza sezonem

 

 

27,00 zł

 

 

3

 

 

duży domek campingowy  w sezonie

 

 

40,00 zł

 

 

4

 

 

duży domek  poza sezonem

 

 

30,00 zł

 

 

Opłata za samochód:

 

 

 

 

 

5

 

 

opłata za parking w sezonie

 

 

5,00 zł

 

 

Pole namiotowe:

 

 

 

 

 

6

 

 

osoba na polu namiotowym

 

 

15,00 zł

 

 

7

 

 

dziecko do lat 6 na polu namiotowym

 

 

12,00 zł

 

 

8

 

 

namiot do 3 osób

 

 

10,00 zł

 

 

9

 

 

namiot powyżej 3 osób

 

 

12,00 zł

 

 

10

 

 

namiot do celów niemieszkalnych

 

 

8,00 zł

 

 

11

 

 

pawilon ogrodowy

 

 

8,00 zł

 

 

12

 

 

przyczepa do 4 m

 

 

20,00 zł

 

 

13

 

 

przyczepa powyżej 4 m lub kamper

 

 

25,00 zł

 

Podane ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT 8 %.    

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Commander napisał:

Cześć.

Simon bardzo fajna miejscówka. No to coś dla nas... Powiedz mi tylko przyjacielu czy psiaki są dozwolone.

Pozdrawiam

Tak psiaki są mile widziane. Zazwyczaj biegają luźno po kempingu. Może nie takie "konie" jak KEVINA ? ale troszkę mniejsze ?

 

14 godzin temu, Kevin napisał:

Bardzo dobre pytanie Commander, nasze 4łapy to Yoga.

Pytanie czy jest, masz jakiś kontakt do osobliwej Pani, tak aby zarezerwować sobie pobyt, względnie upewnić się że żyje i jedziemy do niej. Ponadto nie umiem znaleźć Twojego miejsca z google street view :(

Rezerwacje z tego co pamiętam nie są przyjmowane. Jest miejsce to stajesz, a ponieważ Łukęcin nie cieszy się zbyt dużą popularnością wśród urlopowiczów nigdy nie było większego problemu. Zazwyczaj kemping jest zajęty w sezonie na jakieś mocne 50%. Link do google:  https://www.google.com/maps/@54.04673,14.8670293,3a,75y,125.07h,90t/data=!3m8!1e1!3m6!1sAF1QipNjXmtOCJo-4nJ8dFLfiki-FW_eMbXTO36Hmc_y!2e10!3e11!6shttps:%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipNjXmtOCJo-4nJ8dFLfiki-FW_eMbXTO36Hmc_y%3Dw203-h100-k-no-pi-0-ya307.0983-ro0-fo100!7i6144!8i3072

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Commander, pamiętam twojego pupila ze "Świderka", super ułożony pies. Miałem lekkie obawy przy pierwszym spotkaniu, kiedy przyszedł nas poznać, nie potrzebnie się obawiałem. Pozdrawiam serdecznie! :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.